Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...


Shef.

User

1 Follower

About Shef.

 • Rank
  Srebro III
 • Birthday 05/16/1998

Informacje Profilowe

 • Location
  Wrocław
 • Płeć
  Mężczyzna

Kontakt

 • GG
  51444999

Recent Profile Visitors

15,334 profile views
 1. Shef.

  Skiny

  No to ja nie wiem bo właśnie zauważyłem spadek graczy w ten sam dzień po dodaniu tych nowych skinów. Ale poczekam na wypowiedzi jeszcze innych graczy.
 2. Shef.

  Skiny

  Piszę ten temat z pytanie do was ostatnio dodałem na serwer nowe skiny jak i pewnie zauważyliście lecz po dodaniu tych skinów zauważyłem spadek graczy na serwerze, teraz mam pytanie do was czy te skiny wam się długą pobierają ? Bo może w tym leży problem bo już zwątpiłem na prawdę
 3. Plugin który pozwala dokończyć rundę po minięciu czasu za chwilkę zostanie dodany na serwer.
 4. Co do poprawienia rynku to faktycznie jest to zadanie dla autora tego pluginu napisze za chwilkę do niego i postaram się ogarnąć tą sprawę.
 5. Też jestem za więc zaraz edytuje ten pod punkt w regulaminie
 6. Temat zamykam z powodu że na serwerze pojawiły się nowe skiny może nie do każdej broni ale dodaliśmy Za jakiś czas znowu dodamy jakieś nowe skiny.
 7. 1. Nóż Butterfly jak dla mnie jest skinem zachęcającym do gry i w ogóle dla nowych graczy. 2. Postaram się wgrać ładniejszego skina. 3. Dzisiaj w nocy postaram się dodać jakiś kilka nowych skinów, oczywiście będę brał pod uwagę te co wysłałeś 4. Modele granatów z CS:GO dobry pomysł lecz ja też sam nie decyduje zapytam się @ xcreativeco z tym 5. Co do molotova to przemyślimy i zobaczymy na test serwerze jak to pierw wygląda.
 8. Piszę ten temat z propozycją dla was czy chcieli byście żeby na serwerze pojawił się inne mapy takie jak np. css_inferno itp ? Jeżeli tak to piszcie propozycje map. Jeszcze nie jest to nic pewnego że oczywiście dodamy te mapy ale będziemy brać to pod uwagę bo myślę że urozmaiciło by to serwer.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.