Skocz do zawartości
 • Liczba zawartości

  30
 • Dotacje

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Danger.

Użytkownik

O Danger.

 • Tytuł
  "Wchodzący na, sam szczyt"
 • Urodziny 31.12.1944

Informacje Profilowe

 • Lokalizacja
  .OOO.
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Hobby
  *Siłka,
  *CS 1.6,
  *CS:GO
  *Tworzenie for,
  *Dziewczyny.
 1. Na moje - rób jak chcesz. Postaw i staraj się, aby serwer dobrze stał nie, zważając jaki to mod ;)
 2. Panowie: - Odwołam się Co do waszego zdania: - Min. 15 lat. - Min. 50 sensownych postów na forum. - Min. 1 dzień spędzony na forum. - Kultura osobista Gdzie tu nie spełnione wymagania? Jedynie to można przyczepić się do postów, aczkolwiek 30 czy 50 to na prawdę - różnicy nie ma. Dodatkowo - nie jestem osobą, która spamuje i udziela się tam gdzie go nie dotyczy. Niby - krytykę, przyjmujemy na klatę, ale takie posty nic nie wnoszą.
 3. Imię: Krystian. Wiek: 16 wiosen. Czas na forum online: Około 1 dnia. Dlaczego Ty?: Ponieważ - jestem osobą, opanowaną, ogarniętą i mam doświadczenie. Posiadałem promotora już na niejednym forum i radziłem sobie - wyśmienicie. Dodatkowo mam duży staż. Coś o Sobie: Wydaje mi się, że - zbędne. Interesuje się - wieloma rzeczami. Znasz i akceptujesz zasady Promotor'a?: Tak.
 4. Nie przekonujące podanie. Zajmij się serwerem i czynnie udzielaj się w dziale. Nie.
 5. Co do ograniczenia nazw - tak. Co do kolorów - bez sens. Nie mieszajmy bo i tak dużo mieszamy, nie ma to kompletnie sensu - i mija się z celem.
 6. Co do Twojej osoby nie mam zastrzeżeń, ale w twojej kandydaturze - znalazły się kilka argumentów, które w moim "mniemaniu" skreślają Ciebie na starcie. Zaczynajmy począwszy od tego, że podanie w ogóle nie przekonuję. Brak składki, która jest obowiązkowa - również Ciebie skreśla. Według mnie to nie Twój czas i na moje - nie nadasz się nie poradzisz Sobie. Przyjmujmy osoby, kompetentne - które swoje obowiązki będą wykonywały, przede wszystkim - rzetelnie. Nie.
 7. Jaki spam O,O Co do podanka - dosyć krótkie i według mnie to nie Twój czas, nie nadajesz się na To stanowisko. Popraw aktywność i zgłaszaj cziterów. Na dzień dzisiejszy - nie.
 8. Szczerze serwer CS:GO na sieci - nowość. Na moje - można, spróbować współpracę z owym użytkownikiem i kto wie, może to nie będzie 1-szy tego typu modzik na Sieci. Co do podania - dosyć, krótkie i nie dowiedziałem się kilku kwestii, aczkolwiek wyjdzie to wszystko w przysłowiowym "praniu" i okaże się czy serwer po prostu wypali. Dajmy szansę i musimy być dobrej myśli bo bez tego - nie ma mowy o zajściu do danego "celu" Tak.
 9. Przede wszystkim - wykup reklamę. Co do moda - grywalny, ale trzeba muszą być chęci. Na dzień dzisiejszy pustynia i wstrzymajmy się od kroku, przyjęcia go do sieci. Nie.
 10. Według mnie - ZombieMod. Jak masz dobrą reklamę i zgraną ekipę - zawsze rozkręcisz serwer. Jeżeli masz ochotę, próbuj, rozkręć i napisz podanie o dołączenie.
 11. Według mnie to jeszcze nie Twój czas. Dodatkowo jesteś za krótko na forum i nie widzę zaangażowanie w życie serwera. Popraw aktywność i przede wszystkim - udzielaj się, czynnie w dziale. Nie.
 12. I kogo to obchodzi? Bez sensu temat - spam i powinien być warn. Modki - czekam. Polecam: "Zmienić Styl Pisania, Bo Takim Pismem - To Piszą Dzieci, Które mają 9 Lat."
 13. Amatorszczyna - więcej nie muszę dodawać. Nie.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Regulamin