Skocz do zawartości
EURO 2024- Play- Off ( Zgarnij 120zł PSC)! ×

Zablokowane Spadki FPS - Fix! [Poradnik]


proxxxide

Rekomendowane odpowiedzi

Minutowy poradnik pomagający naprawić spadki fps w smoke / przy latarce w cs 1.6.

Nie spotkałem się z takim jeszcze więc wrzucam ... Wszystkie poradniki dają lipne komendy nie pomagające, a u mnie jedna opcja zmienia wszystko :P

Pozdro, może się komuś przyda

 

https://www.youtube.com/watch?v=K8eBxHkzT5g

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz poradnik, a nie z youtube kopiujesz...

 

Jeśli to twój to kk, może być.

Nawet jeśli nie jego to w 100% lepszy od tego Twojego shitu który wstawiłeś.

 

fps_max 9999999999999999   - Co to ma kurna być? Najlepsza ilość fps to 333 lub 500 ew. 1000 jeżeli serwer na to pozwala. ;)

developer 1 - Zabronione na wszystkich serwerach typu hns oraz na większości deathrunów i nie tylko... Jest dużo innych, lepszych komend...

 

poza tym nawet na filmiku typ przedstawia się swoim nickiem z forum więc o kij Ci chodzi...

597731347f3e7.png

Simplicity always wins over complexity

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli nie jego to w 100% lepszy od tego Twojego shitu który wstawiłeś.

 

fps_max 9999999999999999   - Co to ma kurna być? Najlepsza ilość fps to 333 lub 500 ew. 1000 jeżeli serwer na to pozwala. ;)

developer 1 - Zabronione na wszystkich serwerach typu hns oraz na większości deathrunów i nie tylko... Jest dużo innych, lepszych komend...

 

poza tym nawet na filmiku typ przedstawia się swoim nickiem z forum więc o kij Ci chodzi...

 

On po prostu nie jest dojrzały, ale przyznam, że on się nie nadaje na rangę większą niż user. ;)

Nabija posty i tyle, za coś takiego powinien być warn, a patrząc na niego to by już tych warnów z 10 miał.

Ode mnie tyle - TheSuspect, skończ kurw* mać nabijać te zasrane posty. Moderatora w ten sposób nie dostaniesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie