Skocz do zawartości

Zablokowane Mocno spóźnione przywitanie Adriana :)


Adrianegg

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich CSowiczów! Mam na imię Adrian, mam 14 lat i mieszkam w Jarocinie Poznańskim. Kiedyś zarejestrowałem się tu, zapewne po to, aby zrobić reklamę. Wczoraj w globalnej wyszukiwarce" serwerów znalazłem Wasz serwer COD + DM, wszedłem i pomyślałem "Hej, to naprawdę zajebiaszcze połączenie dwóch modów". Tyle o historii mojego przybycia. Teraz coś więcej o mnie.

 

Moje imię, wiek i miejsce zamieszkania już znacie, więc czas opowiedzieć o zainteresowaniach i ulubionych rzeczach.

 

Lubię grać w piłkę nożną, badmintona i gry komputerowe (głównie CS i League of Legends), jeździć na rowerze, słuchać muzyki (głównie rap) i poznawać nowych ludzi (szczególnie dziewczyny ^^).

 

Interesuję się sportem, muzyką, zwierzętami i informatyką (względnie komputerami).

 

Napisałem więcej, ale nie dokończyłbym, bo już się nie dało :o Mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona i będę się tu dobrze bawił. Strzałka, nawijał Adrian :D

75487250162267456861.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy serdecznie na CSowicze

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: Przywitany.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie