Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
Kakus197

Mam problem z ss :/

Recommended Posts

Link do problemu był napisany wyżej, a jak nei działa Ci to.. To są trzy wyjścia..

1. Rozpisanie demka

2. Zmienić cs'a

3. Kup steam.

Na non steamie miałem też takie problemy to ta druga opcja mi bardziej pomagała ale to z czasem mi się nudziło więc zakupiłem steam. Mało kosztuje a daje tyle radości

Na rozpisanie demka nie ma co czekać ponieważ nie ma HLTV także napisz prośbę o ub a UbTeam zastanowi sie co z Tobą zrobić. 

Spróbuj tak.

START---- WYSZUKAJ --- Nazwa mapy (De_dust2).

Są też wersje CS na których się nie zapisują ss także może być to powodem.
Polecam zakup STEAM.

Jest również coś takiego, że zrobione screeny mogą być nie widoczne w tym folderze.

Otwórz okno Opcje folderów, klikając przycisk Start, polecenie Panel sterowania i pozycję Wygląd i personalizacja, a następnie pozycję Opcje folderów.

Kliknij kartę Widok

W obszarze Ustawienia zaawansowane kliknij opcję Pokaż ukryte pliki, foldery i dyski, a następnie kliknij przycisk OK "

Może pomoże.

Jeżeli nie masz screenów, być może kręcisz, albo masz tak dziwną wersje cs'a ze nie masz tych ssów. Zdarzyło mi się kiedyś na jednej wersji cs'a nie miec screenów (Zmiana cs'a pomogła), szczerze to jak dla mnie najlepsza wersja cs'a to v23 + zabezpieczenia :)

Tak jak mówie, nie masz screenów to myśle że jedynie demko. Chyba, ze UBTeam inaczej to rozpatrzy.

Wiadomość wygenerowana automatycznie

temat_zamkniety.png
Powód: brak zainteresowania ze strony autora tematu

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Szycha.*
      Witam, od kilku dni mam problem ze swoją strefą VIP, nie mogę zmieniać nazwy opisu, tematu, hasła chociaż mam odpowiednie do tego rangi. 

• By Lolcia
      po zrobieniu formata na laptopie nie moge sie połaczyc z ts.. wyskakuje mi poniższy komunikat :

16:39:18> Próba określenia nazwy hosta ts3.csowicze.pl
      <16:39:21> Uruchomiona próba połączenia z serwerem na ts3.csowicze.pl
      <16:39:26> Połączenie z serwerem nie powiodło się

mimo zaktualizowanej daty i godziny 

windows 10 jeśli by ktoś pytałi ta wczesniej na tym samym windowsie działał normalnie

jakieś rozwiązania problemu?
    • By blody102
      Witam, Chciałbym o waszą pomoc. Ponieważ wysłałem sms, bo chciałem kupić Vipa na 7 Dni.. Wszystko było okej doszedł mi Kod do zakupy ale jak wpisałem go na serwerze to pisze mi "Kod nieprawidłowy" więc nie rozumiem wszystko dobrze wpisałem ale i tak było to samo.
      Serwer Cs'Go Only AWP 

Proszę o pomoc, z góry Dziękuję.
    • By CYMI
      Mianowicie jak wpisuje !res i wyłączam roundsoundy,to niestety nadal one są i mi osobiście przeszkadzają. 
      Jeśli da radę proszę o naprawę pozdrawiam.
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.