Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
SONGUŚ

Taaa czesc

Recommended Posts

Elo. Jestem nowy na forum, ale na cs można mnie widzieć na serwie CS 1.6 CS GO Mod. Jestem w drużynie Rasta.pro. [...]

Lubię grać awp nie mam skinów i jest mi smutno. Zajmuje się Webmasterką oraz Moderatorem Forum. Myślę, że będzie miło itp.

No to co, elo wam.

Wiadomość wygenerowana automatycznie

temat_zamkniety.png
Powód: Przywitany

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By -_-K4L*_*
      Siemanko!!!
      Nazywam się Mateusz mam 21 lat, mieszkam w Wejherowie (woj.Pomorskie).  
      Dotychczas grałem tylko na serwerach MTA, w świecie CS jestem nowym graczem od jakiegoś tygodnia.
        Także trzymaj się i Powodzenia na serwerze! 
    • By GraczNr1
      Cześć Kumple i kumpelki Kto chce sie zakolegowac ? Mam na imie Michał mam 18 lat mieszkam w woje Wielkopolskim Interesuje sie Motoryzacja komputerami oraz róznymi gierkami
    • By kobylek
      witam, mam na imię Michał mam 24 lata i pochodzę z województwa podkarpackiego, interesuje się motoryzacją i sportem głownie piłką nożną, siatkówką, piłką ręczną oraz... sędziowaniem piłki nożnej :D pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia na dd2 jako kobyłek :D
    • By realzjcc
      W sumie to nie witałem się nawet ani nic, a z dnia na dzień dostałem rangę, więc wypada coś o sobie powiedzieć. 
      Mam na imię Konrad, lat 19 i mieszkam we Włocławku. Aktualnie kończę szkołę o kierunku technik informatyk, ogólnie nie mam zamiaru się wybierać na żadne studia w tym kierunku, ale kto wie.  Zainteresowania to głównie no informatyka i sport, a dokładnie mówiąc to skok w dal, bieganie i po części piłka nożna. Aktualnie z braku chęci już nie trenuje niczego, ale od czasu do czasu jeszcze piłkę oglądam. 
      Co do csa to gram już jakieś 7 lat, oczywiście zdarzało się grać na czitach zarówno w 1.6 jak i w go. 

Znalazłem się na sieci poprzez propozycję od właściciela @ RumcajsJumper, który się mnie zapytał czy mam jakąś sieć aktualnie i czy bym był zainteresowany rangą tutaj. (no jak widać byłem zainteresowany) 
      Ogólnie byłem ubt na kilku sieciach, więc myślę, że i tutaj sobie poradzę. 
      Nie lubię się rozpisywać za bardzo, więc na tym chyba zakończę, dodam, że gram na dd2#1 co widać po ssach, które wrzucałem, ale gram też mixy, więc jakby ktoś był chętny to id w profilu jakby brakowało to mogę wołać:v 
      Myślę, że zostanę na dłużej, 
      A I BYM ZAPOMNIAŁ POZDROWIĆ MOJEGO FANA @ OpoReK
      Miłego dnia. : P
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.