Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga na ZIELE ~ THE DON MAKAVELI


Szefo  4af.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Szefo 
Nick osoby na którą składasz skargę: 
ZIELE ~ THE DON MAKAVELI

Forum lub który serwer: [DD2 Klasyczny] CSowicze.pl [bez dodatkow] [Opor] ^ 1shot1kill.pl (de_dust2)

Powód skargi: admin nie interesuję się swoimi banami i ignoruje prośby o rozpatrzenie tematu związanego z odwołaniem się od jego decyzji. Jest nieogarnięty, bo zrobił 4. SS'y zamiast 5. oraz myśli, że nie ponosi za to odpowiedzialności! Należy coś z tym zrobić. Wg mnie samo ustne upomnienie nie wystarczy i trzeba wyciągnąć poważniejsze konsekwencje. Admin wg mnie do usunięcia, a jeśli jesteście tak łagodni i dobroduszni i nie potraficie być stanowczymi ludźmi z zasadami to przynajmniej warn. Jeśli to się powtórzy to wtedy out. Takie jest jedyne prawidłowe podejście. 
Dowody: Dowody na forum...

Świadkowie: niepotrzebni, ale jeśli już to każdy użytkownik forum.

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idiotę robisz z siebie! Tak trudno Ci sprawdzić ile masz SSów u siebie na dysku?! Tak trudno? naprawdę?! TO NIE JA POWINIENEM UDOWODNIĆ, ŻE JA NIE CHEATUJĘ TYLKO TY, ŻE CHEATUJĘ... Nie reagujesz w ogóle na to co mówię i masz w dupie graczy... Ogarnij się i zachowaj się chociaż ten raz jak dorosły człowiek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz rozumiem ;D Nie potrafisz przyznać się do błędu i sam się ośmieszasz  :D hahahahaha  :D Wiemy jaka jest prawda, jesteś pier*** leniem, któremu nie chce się sprawdzić ile ssów zrobiłeś  :D Olać to, i tak rezygnuję z grania na serwerze, bo administracja jest poniżej poziomu... Mam 4 i koniec..


Nie pozdrawiam


Szefo


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obrażać to ty sobie tam możesz kolegów pod trzepakiem, wódki nie piliśmy razem to nie czuj się zbyt pewnie ;)

Po drugie masz tu dowód że mam opcje zrobienia tylko 5 ss'y i skończ płakać człowieczku.

75400442376778932869.jpg

s3zref.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: W takim razie jak nie posiadasz 5 ss piszesz w dziale brak screen i tam czekasz na rozpisanie demka....

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

x7e4AkJ.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie