Skocz do zawartości
Forum
Regulamin

Zasady i wytyczne obowiązujące wszystkich użytkowników

Administracja

Poznaj zespół moderatorów i administratorów dbających o społeczność

Ranking Użytkowników

Zestawienie najbardziej aktywnych członków naszej społeczności

Serwery
Bany CS2

System banów na serwerach Counter-Strike 2

Bany CS 1.6

System banów na serwerach Counter-Strike 1.6

Sklep CS2

Dostęp do usług premium i przywilejów na serwerach CS2

Statystyki Graczy - CS2

Sprawdź najlepszych graczy naszych serwerów CS2 oraz ich dokładne statystyki!

Sklep CS 1.6

Oferta usług VIP/SVIP dla graczy Counter-Strike 1.6

Odwołaj się od bana

Oficjalna procedura odwoławcza dla zablokowanych graczy

Społeczność
Wydarzenia

Kalendarz turniejów, konkursów i integracyjnych spotkań graczy

Discord

Dołącz do naszej społeczności na discordzie

Aktualności

Bieżące informacje dotyczące serwerów i środowiska CS

Pomoc

Przewodniki, poradniki i wsparcie dla wszystkich użytkowników

Nowy szablon forum
csowicze.pl


Przygotowaliśmy dla Was nowy wygląd forum! Na pewno znajdziecie rzeczy, które można ulepszyć. Dajcie nam znać w dedykowanym wątku. Wasza opinia jest dla nas ważna!

Czytaj więcej

Największy spamer czatbox'a! Weź udział kolejnej edycji konkursu!


Wraz ze startem nowej odsłony forum ruszamy z kolejną edycją konkursu spamer czatbox'a! Do wygrania fajne nagrody w tym $$$$

Czytaj więcej

Csowicze – Odświeżona Odsłona | Parę Ważnych Informacji


Wracamy po krótkiej przerwie... Przeczytaj ogłoszenie by być na bieżąco!

Czytaj więcej

Nasze serwery

  • 8 Wszystkich serwerów
  • 141 / 290 Wszystkich graczy
  • 49% Zapełnienie serwerów

Sprawdź co u nas się dzieje w

Redakcja

Pokaż ostatnie tematy

Liga typera

Pokaż ostatnie tematy

Serwery

Pokaż ostatnie tematy

Przywitalnia

Pokaż ostatnie tematy

Grafika

Pokaż ostatnie tematy

xxx
xxx
xxx
xxx
xxx
xxx
xxx
xxx
xxx

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano

Twój nick: Szefo 
Nick osoby na którą składasz skargę: 
ZIELE ~ THE DON MAKAVELI

Forum lub który serwer: [DD2 Klasyczny] CSowicze.pl [bez dodatkow] [Opor] ^ 1shot1kill.pl (de_dust2)

Powód skargi: admin nie interesuję się swoimi banami i ignoruje prośby o rozpatrzenie tematu związanego z odwołaniem się od jego decyzji. Jest nieogarnięty, bo zrobił 4. SS'y zamiast 5. oraz myśli, że nie ponosi za to odpowiedzialności! Należy coś z tym zrobić. Wg mnie samo ustne upomnienie nie wystarczy i trzeba wyciągnąć poważniejsze konsekwencje. Admin wg mnie do usunięcia, a jeśli jesteście tak łagodni i dobroduszni i nie potraficie być stanowczymi ludźmi z zasadami to przynajmniej warn. Jeśli to się powtórzy to wtedy out. Takie jest jedyne prawidłowe podejście. 
Dowody: Dowody na forum...

Świadkowie: niepotrzebni, ale jeśli już to każdy użytkownik forum.

 
Napisano

Idiotę robisz z siebie! Tak trudno Ci sprawdzić ile masz SSów u siebie na dysku?! Tak trudno? naprawdę?! TO NIE JA POWINIENEM UDOWODNIĆ, ŻE JA NIE CHEATUJĘ TYLKO TY, ŻE CHEATUJĘ... Nie reagujesz w ogóle na to co mówię i masz w dupie graczy... Ogarnij się i zachowaj się chociaż ten raz jak dorosły człowiek...

Napisano

Sam mam admina na jednym serwerze i jest jedna opcja zrobienia 5 ssów nie wiem jak mógłby ci zrobić 4 specjalnie napewno nie zrobił.

tumblr_ne2hqbE7O41tmn6ifo1_500.gif
GG: 49722583

Napisano

teraz rozumiem ;D Nie potrafisz przyznać się do błędu i sam się ośmieszasz  :D hahahahaha  :D Wiemy jaka jest prawda, jesteś pier*** leniem, któremu nie chce się sprawdzić ile ssów zrobiłeś  :D Olać to, i tak rezygnuję z grania na serwerze, bo administracja jest poniżej poziomu... Mam 4 i koniec..


Nie pozdrawiam


Szefo


Napisano

Obrażać to ty sobie tam możesz kolegów pod trzepakiem, wódki nie piliśmy razem to nie czuj się zbyt pewnie ;)

Po drugie masz tu dowód że mam opcje zrobienia tylko 5 ss'y i skończ płakać człowieczku.

75400442376778932869.jpg

s3zref.jpg
Napisano

Tak chce wam powiedziec ze ja też mam admina na cod 40k i jest opcja w pabelu zrobienie screenow i mozna zrobic tylko 5ss

 

 

Więc nie robz sb idioty

Napisano

Wiadomość wygenerowana automatycznie

 

temat_zamkniety.png
Powód: W takim razie jak nie posiadasz 5 ss piszesz w dziale brak screen i tam czekasz na rozpisanie demka....

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

x7e4AkJ.png

  • 3 miesiące później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie