Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
SzymQu_Dreamer

Więcej adminów.

Recommended Posts

Proponuję zrobić jakąś rekrutację bo nie ma adminów.. A to bardzo źle.. Reklamujecie COD 401 ,a nie dbacie o to żeby gracze zostawali bo wbija jakiś typo i nawala na tym aimie.. :x

Tu się zgodzę. Ostatnio sporo czasu spędzam znów na serwerze i nie brakuje odpałów, a nie ma kto ich zbanować, przez co gra nie ma sensu..

Piszesz że są cziterzy, odpały czy jak ich zwiecie, skoro chcecie by serwer był czysty składajcie podania. To raczej nie jest problem. Nie rozumiem tego tematu tak samo co masz w głowie. Chcesz mniej cziterów spełnij wymagania i złóż podanie.

Pozdrawiam.

Dyrektor.. Jestem na tym forum 1 dzień. Myślisz że nie złożył bym podania ? Złożył bym owszem.. MAm adma na innym serwerze... Muszę tu trochę pograć czyż nie ? 

Wiadomość wygenerowana automatycznie

temat_zamkniety.png
Powód: Trwa szybka rekrutacja na adminów

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By heciuxd
      Siemka  Ostatnio zacząłem grać na serwerze areny 1vs1 i po jakimś czasie zauważyłem że ogromna ilość osób ze świeżymi kontami która cheatuje i obraża innych przyszła na serwer.... jak by nie rozmawiać (agresywnie, spokojnie itp.) to zawsze kończy się na wyzywaniu rodziny... oprócz tego na serwer wchodzą osoby poniżej 13 lat i dzwonią na "dziwki" czy do różnych knajp zamawiając przypadkowym ludziom jedzenie....  Serwer na początku wydawał się bardzo fajny ale teraz te wszystkie rzeczy odbierają sens i zabawe z gry  Najgorsze jest to że te osoby nie dostają żadnego bana bo najnormalniej w świecie nie ma nikogo kto mógłby ich zbanować  Pozdro @ Admin CS:GO [Arena 1VS1] @ Admin CS:GO [Arena 1VS1]
    • By Kappa :)
      Witam!
      Ostatnio dużo osób narzeka, że ma spadki fps'ów, pokaże wam parę skutecznych sposobów na więcej FPS w CS:GO.

KROK 1.

+15 FPS

Wchodzimy w bibliotekę. A potem prawym przyciskiem myszy klikamy na grę Counter-Strike: Global Offensive;

Potem Właściwości > Ogólne > OPCJE URUCHAMIANIA naciskamy na to!

I wpisujemy te komendy jak na obrazku.

-nojoy
      -novid
      -refresh (ilość HZ monitora) np. -refresh 60 lub ktoś ma więcej niż 60.
      -threads (ilość rdzeni Waszego procesora) np. -threads 4.
      -nod3d9ex
                                                                                                                              KROK 2.

+5/10 FPS
      Wchodzimy w bibliotekę. A potem prawym przyciskiem myszy klikamy na grę Counter-Strike: Global Offensive;

Potem Właściwości > Ogólne.

I mamy: Włącz nakładkę Steam podczas gry.
      Musi być bez ptaszka! 

Potem reset komputera/Laptopa.

KROK 3.
                                                                                                                                              +20/55 FPS

Ustawienia wideo w grze. Jedna z najważniejszych opcji, by osiągnąć limit FPS'ów na waszym sprzęcie. Powinno wyglądać tak:

Zaawansowane ustawienia wideo:.

Uwaga!  Ogólna jakość cieni: Niska/ Bardzo niskie.
      Uwaga!  Szczegóły modeli/tekstur: Niska.
      Uwaga!  Szczegóły efektów: Niska.
      Uwaga! Detale shadera : Niska.

KROK 4.
                                                                                                                                              +10/15 FPS

Komendy w grze. Więc do tego kroku musimy włączył konsole włączamy ją w ustawieniach gry: 

Włącz konsolę dajemy: TAK
      Po włączeniu konsoli należy ją odpalić klikając guzik pod ESC o nazwie tylda:   ~ 

W konsoli osobno należy wklepać te komendy:

cl_forcepreload 1- Ładuje tekstury mapy jak się nam mapa pobiera. 
      r_cleardecals - Komenda ta kasuje krew oraz ślady po kulach. Jak naciśniemy np. Klawisz "z" to kasuje krew oraz ślady po kulach. O to BIND: bind "z" "r_cleardecals"
      net_graph -1- Pokazuje nam ile jest TICK: 64/128. Jaki ping na serwerze. Ile FPS'ów itp:.

Myślę, że pomogłem z FPS'ami w CS:GO :)

Godzina 1.28 by Kappa :). Ciąg dalszy nastąpi! 

• By TerroR.
      Witajcie, wychodzę z kolejną propozycją, by dodać, żeby normalny użytkownik mógł dodać max 10 pkt reputacji, a vip 20. Bo według mnie te 2 na dzień to za mało. A 10 na dzień, to myślę, że wystarczająca liczba na dzień. Co o tym myślicie, wypowiadajcie się, co o tym sądzicie ? ;) 
    • By Wujek GoGi
      Z góry prosiłbym o nie zamykanie tematu :)

Otóż tak jak w temacie pochwalcie się czym jeździcie :) I prosiłbym o nie wymyślanie i nie wstawianie zdjęć z neta :P

To ja zaczynam :P

Kotek całkiem przyjemny w prowadzeniu ale moc 130KM zdecydowanie mi nie wystarczała więc zostało sporo zmienione :) do oryginalnych koni doszło 53 i w tej chwili autko jest sporo żwawsze :) Co do planów to zamówione mam już nowe felgi na lato, w pracy odlałem tuleje poliuretanowe do wahaczy i oczywiście w planach na lato sprężyny obniżające bo na razie troszkę koza  :)

• By TerroR.
      Co wy na to, by dać więcej czasu do wybuchu bomby ? Moja propozycja jest taka, żeby powiększyć tak do 35-40 sekund. Myślę, że z jednego bs np : "A" przebiec na bs "B" zabić przeciwników i jeszcze rozbroić bombę to trochę mało. Co wy na to, by to trochę powiększyć ? :) 
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.