Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Sign in to follow this  
`Negative

Ranga dla Admina JailBreak

Recommended Posts

Wiadomość wygenerowana automatycznie

temat_zamkniety.png
Powód: Ranga dodana

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.
Z pozdrowieniami.
Administracja CSowicze.pl

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Similar Content

• By Anielka.
      Aktywność administracji JailBreak w minionym tygodniu.

16.02.2020r.
      @ FNAFFox  3godz. 26min. - nieaktywność zgłoszona.
      @ Necro()  11godz. 42min. - dobra aktywność.
      @ analny jacuś  3godz. 59min. - nieaktywność zgłoszona.
      @ Analne Wiadro  36godz. 58min. - bardzo dobra aktywność, + na twoje konto.

Przypominam wasza aktywność na serwerze jest sprawdzana co tydzień w każdą niedzielę.
    • By mosqiT
      Imię: Powszechnie uznawany jako Jakub
      Nick z gry: Alien92
      Link do profilu GT na serwerze: https://www.gametracker.com/player/Alien92/mirage.csowicze.pl:27015/
      Link do profilu Steam: https://steamcommunity.com/id/Adrekus92/
      Steam ID: STEAM_1:0:95909027
      Czy posiadasz status PRIME?: tak
      Dlaczego Ty?: Jestem aktywny, gram długo w tą gierkę i no...  Jestem na to stanowisko odpowiedni ^^
      Ile grasz dziennie?: 1-5 godzin w zależności od tego, czy gdzieś wyjezdzam
      Składka członkowska 5zł/msc (TAK/NIE): TAK
      Znajomość sourcemoda (0/5):3
      Kontakt: Steam/ GG: 54945982
    • By KennyyS
      1. Nick: KennyS
      2. Imię: Przemek
      3. Wiek: 16
      4. Znajomość AMX (1-10): 5
      5. Sprawny i działający mikrofon: Działa czasem ścina
      6. Składka (Składka obowiązkowa SMS/PSC/PRZELEW/PAYPAL): Składka teraz nie była by możliwa bo brak pięniędzy mam inne wydatki ale na pewno niebawem wpłace
      7. Link do swojego GameTracker'a:https://www.gametracker.com/player/KeNNyS/91.224.117.68:27050/
      8 Dlaczego chciałbyś zostać administratorem?:Ponieważ chciałbym pilnować serwer przed hakerami  i pomagać innym
      9.IIe czasu możesz poświecić na serwerze: Około 5-4h dziennie
      10.Czy posiadałeś już admina:Tak posiadałem 1
      11.Posiadasz TS3:Tak ale nie korzystam z niego ale jeśli by było trzeba zawsze mam dostęp
    • By jvnktskt
      Witam. W tym temacie pojawiać się będą ostrzeżenia danego admina, ich powód oraz aktywność która będzie co jakiś czas sprawdzana czy admin wyrobił normę h w ostatnim czasie ponieważ zrobił się tutaj mały burdel i trzeba go posprzątać i ustalić pewne zasady dla administracji  3/3 ostrzeżeń = Degradacja/zawieszenie (zależy od decyzji mojej bądź @ Skizi). Jednakże w drugą stronę też to działa i za dobra aktywność bądź sprawowanie przewidziane będą nagrody dla Administracji w postaci np. przedłużenia składki/svipa/wilka/szlug itd. Admin musi mieć wyrobioną normę minimum 7h na serwerze w ciągu tygodnia. Gdy tylko przybędzie więcej adminów nie ukrywam że będę dosyć często sprawdzał was nie informując was o tym, wiec miejcie się na baczności. Jak na razie nie ma potrzeby sprawdzać gdyż wiem ze jest dobrze, ale na następny raz żeby była jasność i nie było nie domówień.
      @ FNAFFox  1/3
      @ Necro()  0/3   +
      @ analny jacuś   0/3
      @ Analne Wiadro   0/3   +

Otwarta jest szybka rekrutacja, zapraszam do składania podań!
    • By RushMojimZyciem
      Twój nick:Rybson THC -_-
      Nick oskarżonego:Śpiochu
      IP/SID oskarżonego:
      Data i godzina zdarzenia:17.02.2020  20:39
      Dowody:http://ehltv.hltv.org.pl/srv56782/HLTV-2002172026-de_dust2.dem.zip
      Opis sytuacji:Skanuje sobie normalnie przez skrzynke na anarchi tam gdzie zawsze nagle ban za wallhacka oraz aimbota
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.