Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane Witam was GeForce


GeForce

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć Jestem GeForce mówią na mnie Jeremiasz , a na imię mi Adrian. Mam skończone 21 lat i na serwerach cs 1.6 spędziłem sporo czasu jak i w Diablo lll i lola. Znam się na amxx więc ogarniam. Szczerze mówiąc teraz, to wracam do cs'a, bo tak ze dwa lata temu jeszcze normalnie grałem, ale teraz miałem przerwę i dopiero wracam do skilla.

A tak bardziej prywatnie, to gram w piłke jestem piłkarzem w drużynie KGHM Zagłębie Lubin gram w 2 składzie KGHM Zagłębie Lubin mam już żonę oczywiście. Jestem bardzo komunikatywny i lubię przebywać na takich komunikatorach jak ts/skype.

trafiłem przypadkiem tutaj do was.

Posiadam steam'a, ogólnie słucham Rapu HipHopu a przede wszystkim Bonusa RPK ponieważ jakoś mi jego kawałki się spodobały nie ukrywając mam nadzieję że fajna z was ekipa i że zostanę tutaj na długo więc do zobaczyska na Serwerze jak i na Forum lub Ts-ie.

W sumie, to jak ktoś przeczytał do końca, to zazdroszczę wolnego czasu i chęci.

Dołączam Foto jak grałem z Piastem Gliwice mam nadzieję że się podoba i sorry ale trochę nie wyrażne.

 

ttp://www7.zippysha...Y4t0T/file.html 

tumblr_n85fua3TKb1trtvj9o1_500.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został zamknięty przez moderatora.

 

Powód: Witamy :)

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami.

Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie