Skocz do zawartości

Propozycja !! / Podsumowanie!!/ Zmiany !!


Najarany

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem zawiedziony co się dzieje ostatnio na forum !

Podania leżą cały czas bo nie ma kto rozpatrzyć !
Tematy z propozycjami leżą !
Serwer cod mod 295 lvl leży  zero informacji ! !

http://csowicze.pl/topic/11647-opiekun-sieci-super-admin/- Ponawiam ten temat !!
Czy dalej uważacie że wam pomoc jest nie potrzebna ? Ja tak nie uważam że wam nie jest potrzebna przydała by się wam się osoby które ogarnie to.

 

1. Rozpatrywanie podań i osoby na stanowiska.

Zaczyna się dziać to samo co Miesiąc temu !!

Jestem za tym by wytypować 3 kandydatów na to miejsce i te osoby by napisały podania i wtedy by UŻYTKOWNICY wybrali kto się nadaję na tego Opiekuna Sieci czy Junior Adminem czy Super Adminem nazwa jest do wyboru.

 

Po za tym przydało by się wykupienie reklamy na serwerach , gdyż zaczyna mało osób grać. Można zrobić rzutkę na reklamę.

To samo na forum jest mało użytkowników a bez tych osób to forum nie będzie tętniło życiem.

Osoby które złożą podanie na UBTeam powinny być sprawdzane z zakresu wiedzy , czyli że dostaje zestaw Demka które musi ocenić !

 

Przydały by się z 2 osoby na ową funkcję.

 

2. Administracja.

Z tego co mi wiadomo Rumcajs ma opiekować się forum , ale widać że ostatnio mu brakuje czasu. Dlatego na wstępie dodałem temat który proponowałem a jak tam Rumcajs napisał ,,Zgadzam się na to tylko rangę itp zrobię dopiero jak będziemy potrzebować naprawdę pomocy i zrobimy głosowanie na daną ilość ludzi :) "
Teraz nadchodzi ten moment by kogoś wybrać !!

 

izcoN opiekuje się serwerami i dobrze to wykonuje. Stara się błędy serwera naprawiać co nie jest łatwe. Dlatego nie zajmuje się podaniami. Robi poprawki na forum też to łatwe nie jest.

DGL- Technik Forum on się nie miesza w sprawy Sieci.

 

3.Pomoc użytkownikom:
 Dodanie do panelu bocznego najważniejszego zbioru które ułatwią Życie .
W tym Panelu by było.

-Regulamin forum.

-Wstaw screenshoty

-Odwołanie od Bana

-Zgłoś Czitera

- Dział Skarg.

- Kontakt do Administracji forum.

-Dodanie co ile kosztuje. Czyli vip na dd2 11,07 i takie rzeczy.

 

4.Uzupełnienia.

Osoby które się obijają na swoich rangach zdegradować po co mają zajmować miejsce. Jeśli ktoś jest zasłużony dla Sieci dostaje rangę Przyjaciel Forum.

Wyłączenie nabijania postów w dziale takim  jak Offtopic.

Osoby zbanowane jak są w top15 posterów , czasu online, reputacji powinno im się wyzerować wszystko. Jak to wygląda jak osoba zbanowana jest np na 1 miejscu top15 Reputacji.

 

5. Zrobienie porządków.

Poproszenie grafika o zrobienie Loga ładniejszego od tego.
Propozycja loga była tu http://csowicze.pl/topic/12343-pomys%C5%82y/warto by rozpatrzyć to.

Dużo osób ma rangę VIP powinno się odebrać im już ową rangę dlatego że miesiąc mija a zapewne ranga jest już z 2 miesiące.

6.System wybierania adminów.

 

Admini którzy zostali wybrani powinni przechodzić testy amx i znajomości czitów.

Będziemy wiedzieć kto ma jaką znajomość i kogo przyjmuje się na stanowisko.

 

7.Dodanie tagów;
Każdy z nas wie co to tag.
Proponuje dodać tagi takie jak Podanie odrzucone, zaakceptowane Odbanowany,Zbanowany, Wstrzymany, Rozwiązany.

Proponuje też dodać przy podaniach grafikę Podanie Odrzucone , Zaakceptowane.

Ładnie to wygląda :)

 

Pozdrawiam



 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Huahuahuahuehuehue i jeszcze raz hue, no tak tak wszystko pięknie, tylko izcon miał gadać z rumcajsem o jego obecności a ty tu z takim tematem, ok. Tylko jak sami wiemy zanim rumcajs to zobaczy minie 2 dni chyba że go ktoś poinformuje. Dobrze wiemy że rumcajs nwm czy nie ma czasu czy mu sue nie che. No tak tak skladeczka na reklamę, e kto ci da hamjsy damy zaledwie 1/3 kwoty a gdzie reszta ? Te tagi, temat był walkowany i niby ok. Tylko sami widzimy że izcon ma urwanie du*** z serwerami. A posty rang tak jak ziele mówił a gdzie ma nabic jak nie ma graczy na forum ? Sprawdzanie adminow - chyba jak sue admin nie sprawdzi to degradacja, bez sensowne go jeszcze sprawdzać.... Co.do DGL to prawda, powinien dostać degradację mało online i wgl. TYLE ODE MNIE.

 

 

pisałem tel. Nie wylapywac błędów ;)

QkZrNST.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Sprawy ogólneSprawy dotyczące forumPropozycje i uwagi na temat CSowicze"

do

"Archiwum ForumTematy Archiwalne".

46eb1ed9cbe7d5fa853e8ae5bd972479.gif

Przeczytaj Regulamin!

arrow_state_grey_right.png

Odwiedź mnie!

arrow_state_grey_right.png

W razie problemów, napisz do mnie!

arrow_state_grey_right.png

Zobacz moją galerię!

arrow_state_grey_right.png

Reklamuj naszą sieć innym!

arrow_state_grey_right.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie