Skocz do zawartości

Zablokowane Lubie To!


ULTMX

Rekomendowane odpowiedzi

Admin serwera nadużywa uprawnień w sposób poniżej podany.

 

HJ1HesX.jpg

 

Przeszkadza mi to bardzo, gdy na środku ekranu wyskakuje mi bezsensowny komunikat o tym, że admin zaraz wraca lub wysyła minki (:P). Chyba nie od tego jest say amxa, prawda? Proszę o przywrócenie porządku na serwerze.

 

W dodatku nie ma regulaminu na serwerze (komenda), czas go dodać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to prawda.

Ale często zdarza mi się to że jak nie napisze z/w a gracze coś chcą od admina to piszą na u@ a mnie nie ma. Pózniej wbije i napisze Jestem to piszą cytat: "Kurwa Lubie To! ja pisze a cb nie ma", więc jak idę do WC, lub gdzieś indziej to muszę napisać z/w żeby wszyscy gracze wiedzieli że zaraz wracam, i żeby nie marnować czasu na pisanie na u@. Pozdrawiam.

 

Czekamy na dodanie komendy /regulamin

67Ly2i5.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to prawda.

Ale często zdarza mi się to że jak nie napisze z/w a gracze coś chcą od admina to piszą na u@ a mnie nie ma. Pózniej wbije i napisze Jestem to piszą cytat: "Kurwa Lubie To! ja pisze a cb nie ma", więc jak idę do WC, lub gdzieś indziej to muszę napisać z/w żeby wszyscy gracze wiedzieli że zaraz wracam, i żeby nie marnować czasu na pisanie na u@. Pozdrawiam.

 

Czekamy na dodanie komendy /regulamin

 

Od tego chyba masz tsay, więc nie musisz używać do tego center message (csay). Jak ktoś robi spiny, że nie było admina, no to jego też się banuje na kilka minut, aby ochłonął. Chyba nie napiszesz mi, że dasz sobie tak pluć w twarz, a na serwerze wolna amerykanka. :)

 

Csay używałeś również prędzej do innych bzdetów, podobnie jak reszta adminów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Od tego chyba masz tsay, więc nie musisz używać do tego center message (csay). Jak ktoś robi spiny, że nie było admina, no to jego też się banuje na kilka minut, aby ochłonął. Chyba nie napiszesz mi, że dasz sobie tak pluć w twarz, a na serwerze wolna amerykanka. :)

 

Csay używałeś również prędzej do innych bzdetów, podobnie jak reszta adminów.

 

 

Czepiasz się byle głupstwa, napisałem na @@ z/w i tylko tobie to przeszkadzało hah pozdro. :) Skarga nie potrzebna/nie słuszna.

67Ly2i5.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  

 

Czepiasz się byle głupstwa, napisałem na @@ z/w i tylko tobie to przeszkadzało hah pozdro. :) Skarga nie potrzebna/nie słuszna.

 

Nie robiłeś tego pierwszy raz, a wcześniej nie tylko pisałeś zw, również inne rzeczy.

Dodałem skargę i wszystko wyżej wyjaśniłem, czekam na odzew z góry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubie To! - Upominałem cię na u@ byś nie spamował tak bindami. Wystarczą 2-3 bindy na 10 minut. Dostaniesz upomnienie.

 

Temat Zamykam.

Kontaktując się ze mną:

- Przedstaw się.

- Przejdź do sedna sprawy.

- Zawrzyj istotne informacje.

- Czekaj cierpliwie na odpowiedź.

 

TWORZENIE FOR SPOŁECZNOŚCIOWYCH | ZARZĄDZANIE STRONAMI INTERNETOWYMI

WSPARCIE TECHNICZNE SERWERÓW HLDS | MODERNIZACJA, OPTYMALIZACJA, ZABEZPIECZENIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze.pl >> Jailbreak >> 80.72.33.56:27230Archiwum"

do

"ŚmietnikKosz".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie