Skocz do zawartości
 • Liczba zawartości

  14
 • Dotacje

  0,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

ULTMX

Użytkownik

O ULTMX

 • Tytuł
  życie jak los, a mój los to wygrana

Informacje Profilowe

 • Lokalizacja
  Puerto Rico
 • Płeć
  Mężczyzna

Kontakt

 1. To po co wypuszczasz serwer z błędami? Jestem graczem, więc muszę mieć warunki do gry, więc wymagam, a skoro nie jest za fajnie, to naciskam na to, ale nie narzekam. Ty utrzymujesz serwer, nie ja, ja tylko gram. Zamknij propozycje i po robocie. Więcej się w serwer nie angażuję, na marne moje starania. :)
 2. Nie no, w ogóle nie jest potrzebne. Myślisz, że komuś chce się specjalnie tutaj wbijać, żeby regulamin przeczytać? Jeśli uważasz, że masz użytkowników przez to więcej na forum, to spójrz, ilu użytkowników na ilość zarejestrowanych jest online w ciągu dnia. Ta liczba w ogóle się nie zmienia. :) Komunikaty oraz wygląd można zmienić, crashy przez to nie będzie. Serwer i tak strasznie laguje, bardzo to czuć i nie chce się przez to w ogóle grać.
 3. Po pierwsze, proponuję uporządkować konfigurację oraz komunikaty pluginów. Niech wszystko będzie wielką spójnością. Nie można korzystać z połowy rzeczy (gangi, dolary itp.), wszystko wydaje się zrobione na szybko. Nie ma nawet regulaminu pod komendą (wielki dyskomfort wchodzić po to specjalnie na forum). Chętnie pomogę w ogarnięciu tego. Napisałem taką propozycję, ponieważ jestem idealistą i musi być wszystko idealnie, a taka zmiana przyda się serwerowi. Nie za przyjemnie się to aktualnie prezentuje, np. Kuleczky mają ten sam mod, co my (już nie chodzi o to, że nawet ten sam, ale praktyczni
 4. Proszę o degradację tego admina do zwykłego użytkownika. Wiecznie jest jakiś problem, gracze skarżą się na niego, nadużywa uprawnień i wprowadza na serwerze chaos. Na poniższym zrzucie ekranu widać, że gracz wylosował życzenie, a admin z niewiadomych przyczyn zaczął go slapować. Od początku byłem przeciwny temu, aby ta osoba otrzymała uprawnienia administratora serwera (moje zdanie w podaniu). Taka akcja to jedna z wielu. Proszę o wydalenie QBACK z posady admina serwera. Możliwe, że dodam z czasem więcej dowodów. Składam skargi, a sam nie złożę podania - co w tym
 5. Witam. Nie wiem, czy jest to dobry dział, innego nie znalazłem. Otrzymałem ostrzeżenie za tę treść. Moderator uważa, że jest to spamowanie w skardze. Otóż admin ma prawo wypowiadać się w skardze na niego (obrona własnej godności), a ja, jako autor skargi, mam prawo w niej się wypowiadać. Odwołałem się do wypowiedzi admina, jak widać treść mojej wypowiedzi jest na temat oraz nawiązuje do powyższej wypowiedzi, więc dlaczego ktoś uznaje to za spam? Zgłosiłem kulturalnie nadużywanie admina przez właśnie jednego z nich, w dodatku odnoszę się do zamieszczonego przez niego posta (cytat), w
 6. Nie robiłeś tego pierwszy raz, a wcześniej nie tylko pisałeś zw, również inne rzeczy. Dodałem skargę i wszystko wyżej wyjaśniłem, czekam na odzew z góry.
 7. Od tego chyba masz tsay, więc nie musisz używać do tego center message (csay). Jak ktoś robi spiny, że nie było admina, no to jego też się banuje na kilka minut, aby ochłonął. Chyba nie napiszesz mi, że dasz sobie tak pluć w twarz, a na serwerze wolna amerykanka. :) Csay używałeś również prędzej do innych bzdetów, podobnie jak reszta adminów.
 8. Serwer zwyczajnie się crashuje (np. zmiana mapy) oraz pomimo niskich pingów bardzo odczuwalne są częste zacinki gry (na pewno spowodowane przez serwer). Wydaje mi się, że pluginy nie są specjalnie optymalnie skomponowane, jest to wielki dyskomfort dla graczy.
 9. Admin serwera nadużywa uprawnień w sposób poniżej podany. Przeszkadza mi to bardzo, gdy na środku ekranu wyskakuje mi bezsensowny komunikat o tym, że admin zaraz wraca lub wysyła minki (:P). Chyba nie od tego jest say amxa, prawda? Proszę o przywrócenie porządku na serwerze. W dodatku nie ma regulaminu na serwerze (komenda), czas go dodać. :)
 10. W tym dziale obowiązuje wzór prośby o rangę. Twój nick: Link do zaakceptowanego podania: Proszę się zastosować.
 11. Prowokujesz więźniów i podchodzisz bardzo blisko, za co można Cię uderzyć, a następnie mówisz, że powinieneś takiego więźnia zabić. Zadajesz obrażenia dosłownie za nic, podczas gdy więzień wykonuje poprawnie polecenia. Jestem za odrzuceniem podania.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Regulamin