Skocz do zawartości

Zablokowane Nóż w lewej ręce a broń w prawej


Bravo.

Rekomendowane odpowiedzi

Jak pewnie niektórzy pamiętają, za czasów Counter-Strike 1.5 nóż był w lewym ręku, natomiast pozostałe bronie w prawej. Wersja 1.6 nie oferuje już tego, ale można to w prosty sposób zmienić. 




Jest kilka sposobów do osiągnięcia tego celu, lecz niektóre mają swoje wady.
I. Pierwszy sposób - najszybszy i najłatwiejszy, lecz posiadający sporo mankamentów.
Używamy do niego jednej komendy.
cl_lw 0
Nóż mamy w lewej resztę w prawej, ale... do tego zmienia nam się recoil, wydłuża się znacznie czas od momentu wciśnięcia klawisza aż do chwili kiedy zaczynamy strzelać, możliwe zawieszania się animacji ognia z lufy. Komendę tę można jedynie próbować stosować przy grze przez LAN. W innym wypadku odradzam!
II. Drugi sposób - Krótki skrypt który wklejamy do configa.
bind "1" "slot1; cl_righthand 1"
bind "2" "slot2; cl_righthand 1"
bind "3" "slot3; cl_righthand 0"
bind "4" "slot4; cl_righthand 1"
bind "5" "slot5; cl_righthand 1"
bind "6" "slot6; cl_righthand 1"
bind "7" "slot7; cl_righthand 1"
bind "8" "slot8; cl_righthand 1"
bind "9" "slot9; cl_righthand 1" 
Teraz wady. Działa jedynie w przypadku gdy zmieniamy bronie za pomocą przycisków 1,2,3 itd. Jeśli zmienimy broń scrollem, lub klawiszem "last used weapon" zmiana może nie zadziałać i np. możemy zostać z bronią w lewym ręku.

 

Poradnik nie jest mojego autorstwa.
Źródło : Internet

 

x7e4AkJ.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 opcja nie polecam - napisane dlaczego.

2 opcja - właśnie ja mam ciągle w lewej lub w prawej na przemian xd

3 opcja - najlepiej pobrać model ksoy w lewej ręce i szukam już od 2 dni i nie mogę znaleźć jak ktoś wie gdzie można pobrać to mówić xd

Pomogłem? Mój post Ci się podoba? Nie zapomnij zostawić PLUSA! To Tylko jeden klik ;)

 

KONTAKT:

~ Steam: exiteroN.

~ PW

 

Zanim napiszesz do mnie prywatną wiadomość zapoznaj się z poniższym regulaminem.

 

1.Nie odpowiadam na wiadomości typu "Siema, co robisz" "E jesteś?"

2.Pisząc do mnie staraj zachować interpunkcje/ortografię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<strong class='bbc'>Wiadomość wygenerowana automatycznie</strong><br />Temat został zamknięty przez moderatora.<br /><br /><strong class='bbc'>Powód:</strong> zainteresowani obejrzą.<br /><br />Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.<br />Z pozdrowieniami.<br /><strong class='bbc'>Administracja CSowicze.pl</strong>

luna.gif

 

 

 

1600 postów 19.01.2016 [°]

1700 postów 31.01.2016 [*]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie