Skocz do zawartości

Zablokowane [Skarga] Na grafików.


KozackO.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, składam skargę na grafików @Bambo@Connacht, którzy nie wykonują swoich obowiązków jako grafik.

Aktywne posty oto tych grafików można zobaczyć w ich profilu.

 

Proponuje jakoś skontaktować się z nimi i ich poinformować o tym, żeby zaczęli coś robić, bo inaczej zostaliby zdegradowani z owej posady.

 

Pozdrawiam

Shatterer

(za niedługo będzie taki nick). :)

76561198178264310.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafik też człowiek. Nie zrobisz czegoś dobrego od tak, coś o tym wiem. Jak dla mnie skarga totalnie nie słuszna.

Jeśli sądzisz, że grafik ( chociażby najlepszy ) zrobi coś genialnego w 5 minut? Najpierw trzeba mieć pomysł na pracę. Co z tego, że ktoś podaje tematykę, kolorystykę i inne pierdoły jak nie ma się pomysłu? :)

by Stanetikk, za pozwoleniem oczywiście. ( stanetikk.deviantart.com )

lance_butters_smudge_by_stanetikk-d74j59

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafik też człowiek. Nie zrobisz czegoś dobrego od tak, coś o tym wiem. Jak dla mnie skarga totalnie nie słuszna.

Jeśli sądzisz, że grafik ( chociażby najlepszy ) zrobi coś genialnego w 5 minut? Najpierw trzeba mieć pomysł na pracę. Co z tego, że ktoś podaje tematykę, kolorystykę i inne pierdoły jak nie ma się pomysłu? :)

 

Przeczytaj proszę Cię jeszcze raz co napisałem. Zobacz ich aktywność w tym dziale http://csowicze.pl/forum/103-zlecenia/, zobacz ich aktywność na forum i wtedy się wypowiadaj. A i po co się wypowiadasz? Nie masz jak nabić posta?hmm

 

 

Ja się zajmę grafiką od jutra. Właśnie ulepszam GIMP

 

A Ty co, bezsensowny post, nie wnoszący nic do tematu. Warnik powinien być.

76561198178264310.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że się wypowiadam. Jak coś mogę chwycić za to warna, ale ciul. Takie pytanie skierowanie do osób wyżej. Po co się wypowiadacie? Macie coś sensownego do przedstawienia? Jakieś sensowne argumenty? Nie, więc nie wiem po co to..

 

Pozdrawiam

Shatterer

Edytowane przez cossaco.

76561198178264310.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Z tego co widze, to Connacht juz nie ma grafika, wiec juz nie musi wykonywac zlecen, a co do tego drugiego grafika, to jeszcze Go nigdy nie widzialam XDXD Mysle, ze Bambo powinien stracic posade z jednego glownego powodu: Nie przebywa juz na forum ; ) Pewnie zupelnie zapomnial, ze ma na tej sieci jakąkolwiek range.

Pozdrawiam ;)

"Good typography is invisible, bad typography is everywhere."

 

76561198066830552.png

 

XFUdMND.png

By wo1tas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został zamknięty przez moderatora.

 

Powód: Ranga zabrana grafiką.

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami.

Administracja CSowicze.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie