Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...


.Misiek :)

User

About .Misiek :)

 • Rank
  Srebro II
 • Birthday 05/05/1998

Informacje Profilowe

 • Location
  Tąd
 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Rumcajs nie grałem na aktywnym... Wchodzę sb na serwer jest wszystko ok. Nagle ban i się dowiaduje ze ktoś na moim nicku dostał bana. Fajnie wiedzieć. ;)
 2. Żegnam się z wami. Nie ja dostałem bana, chciałem UB za podszewka ale administracja nie umie dojść do prawdy. Fajnie się grało. 3m się.
 3. Dobra, do steam mam dostęp tylko ja. Gram sam na koncie , hasła nikomu nie podawałem lecz wpisałem koledze bo chciał zobaczyć jak się gra Ghostem. Zresztą kupił kilka dni temu. Ja gram sam na koncie i tylko na steam. Tłumaczył się nie będę . Jak dostanę ub to dziękuję bardzo, jeśli nie to żegnam was i śmiać mi się chce, że tak załatwiacie sprawy. Gdybym to był ja to rozumiem .. :)
 4. Twój nick: Misiaczek Serwer: cod 400lv Nick admina: HuMple? Data i godzina: teraz Powód bana: nie wiem o co chodzi. :) Opis sytuacji: wchodzę na serwer, pierwsza runda i ban. Fajnie wiedzieć. Mogę wiedzieć za co ? Dodatkowe informacje: Niżej konsola. Proszę o wytłumaczenie tej sytuacji. :) Jeśli ja cheatuje proszę przedstawić mi dowody na to. ;) [AMXBans] =============================================== [AMXBans] Du har blitt bannlyst fra denne Serveren! [AMXBans] Du kan klage om din ban @ www.CSowicze.pl [AMXBans] Grunn: 'czitowac to nie u nas' [AMXBans] Lengde: 'permanently' [AMXBans] Din SteamID: 'STEAM_0:0:54639745' [AMXBans] Din IP: '79.185.84.87' [AMXBans] ===============================================
 5. Wszystko na tak. Dobry pomysł.
 6. Temat ja zakładałem i izcoN go zamknął. Dmg zostało zmniejszone ale mimo to jest jeszcze za wysokie moim zdaniem.
 7. Bez resetu, mam tylko 195lv ! :D <3
 8. Reset już był, możesz teraz tylko zaakceptować konkurs. :D <3
 9. Czego dotyczy propozycja : Zmniejszyć dmg klasie Amadeusz lub ją usunąć. Opis propozycji : Usunąć klasę lub zmniejszyć dmg. Czego sądzisz, iż jest potrzebna na serwerze : 80lv, połowa dana w inta i bije po 90+ Dodatkowe informacje : Za duże dmg.
 10. Twój nick: Misiaczek Powód nieobecności: Dużo nauki, zbliża się koniec roku szkolnego a chce mieć taką średnią na jaką mnie stać. Czas twojej nieobecności: Tydzień
 11. Na nie. -steam -podanie nie estetyczne -nie znam Cię.
 12. Imię: Patryk Nick w grze: Misiaczek Znajomość amxx: 6/10 Jakim serwerem chcesz się opiekować: PB Posiadasz mikrofon + ts3: Tak Link do profilu steam: http://steamcommunity.com/profiles/76561198141325945/ Dlaczego akurat Ty: Jestem adminem cod 1k, daje sobie rade a chciałbym pomóc i spróbować swoich sił jako opiekun. Pomoc finansowa dla serwera [tak/nie]: Tak, co miesiąc może dwa kilkadziesiąt złoty. :)
 13. Nick na forum : .Misiek :) Liczby : 1, 6, 22, 11, 35, 38
 14. Zuko, masz jakieś dowody, że mu dawałeś pasy do konta ? Przedstaw więcej dowodów.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.