Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...


Ragnar

User
  1. Hej! Gdyby mi nie zależało, nie pisałbym odwołania. Dostawałem wiele banów za moje hs i niby odpały po prostu czyste przyzwyczajenie, skrócę swój jęzor(palce bo to one piszą ) Twój serwer został mi wczoraj polecony, więc znajdując chwile w pracy odpaliłem cs-a, szkoda ze po 30min dostałem tego bana, zaznaczam tutaj, że to nie ty mnie wyzywałeś a gracze, z którymi grałem wcześniej. Nie robiłem żadnych gierek, tylko chce po prostu w spokoju zagrać w cs-a na spoko serwie, nie znalazłem jeszcze serwera gdzie kosa daje jakąś moc :p Dobry pomysł. Jeśli dostane Ub zostane tu na dłużej Pozdrawiam.
  2. Serial dostępny na netflixie:) Oglądałem, czekam na kolejny sezon, oby nie był tak słaby jak poprzedni.. (choć, nie narzekam)
  3. Nick*: I ` m R a g n a r (drugi nick) ι`м яαgиαя IP / Steam ID*: STEAM_0:0:523010670 Admin banujący: Ars12 Data i godzina otrzymania bana*: 17:41 13.02.2020 Runda: ( nie kojarze ) Serwer*: Only dd2 Powód: Nie pasujesz tutaj + cwaniakowanie. Nie chce tu takich. + podladuje pod cheaty ale pewnosci nie mam. Link do demka*: Nie zrobiono? Mam tylko demka ze starych serwerów. Wycinek z konsoli*: Brak Krótki opis sytuacji*: Grałem, strzelałem hs`y zostałem zwyzywany od je**anych odpałów, po czym dostałem kicka, Ars12 nie wytłumaczył mi za co dostałem kicka, więc jak wszedłem ponownie na cs-a dostałem bana na 5 minut, żeby zmienić nick. // Pisałem na u@ za co kick, nie dostałem info. Również jestem administratorem serwera onl. dd2 i wiem, ze administrator mógł to sam zrobić, lub dać kicka z informacją "zmien nick" Z godziny ~17;10 można sprawdzić demko z htlv jeśli to tak bardzo ważne, ja jednak dostałem niesłusznie bana. *pola zaznaczone gwiazdką, są to pola obowiązkowe do wypełnienia
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.