Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...


ESL

Admin CS 1.6 [DD2 #1]

About ESL

 • Rank
  lack

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. ESL

   przyjęte ,KK

  Nick:,KK Wiek:20 Doświadczenie (w byciu adminem):Gram w cs od kiedy skończyłem 9 lat także 11 lat juz mija oczywiście przerwy u mnie również byłem. Nie raz pełnił funkcje szeryfa na serwerze także wspomagacze nie są mi opce . Swego czasu również pełnilem funkcje sędzi w antycheat także również wtedy moje doświadczenie wzrosło i nie wypadło mi z głowy mimo ze miałem roczną przerwę. Nie będę się za dużo rozpisywał bo dosyć dużo w tej kwesti mógłbym napisać. Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7/10 Kiedyś jeszcze pisałem pluginy jednak nie wiem ile mi w pamięci tego zostało. Dlatego daje 7 a nie więcej Staż w CS-sie:11 lat Steam (link do profilu na https://steamid.uk/): https://steamid.uk/profile/76561198094573565 Dlaczego Ty: Od dłuższego czasu gram dosyć długo na serwerze, jestem osobą nie konfliktową dlatego też mam dużo pokory w sobie i nie daje się zbytnio prowokować, oczywiście zdarzało mi się nie przestrzegać regulaminu np. odnośnie celi. Jednak staram się zachować jakiś poziom na serwerze. Bywają i takie momenty ze widzę gracza który w jakiś sposób się wspomaga a niestety mimo chęci nie mam na tyle czasu aby nagrywać demko a potem je rozpisywać na forum.W każdym bądz razie z chęcią pomogę tutejszej administracji zachować porządek na serwerze i umilić innym grę na serwerze.Zdecydowałem się napisać podanie z racji tego ze dosyć długo spędzam czasu na serwerze więc czemu by nie spróbować swoich sił jako admin. Liczę ze mi zaufacie i dacie mi szanse się wykazać a postaram się was nie zawieść. Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: 2-3 Godz Kontakt: steam/ts/pw Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/%2CKK/54.38.63.53:27015/ Dofinansowanie serwera 11,07zł sms [tak/nie]: Tak
 2. I to jest twoja wypowiedz? W nieodpowiednim momencie? Myslisz wgl? To ile osobą juz w nieodpowiednim momencie dałes kicka? Mam nadzieje ze nie będziesz juz miał na tyle praw aby mi zapewnić tego kicka Bo twoja wypowiedz to jakiś żart.
 3. Twój nick: ,KK Nick oskarżonego: Makarov IP/SID oskarżonego:STEAM_0:1:1404957 Data i godzina zdarzenia: Około 18:30 Dowody: http://f1a.hltv.org.pl/srv56782/HLTV-1911211827-de_dust2.dem.zip Opis sytuacji: Zacznę do sedna. Otóż piszę skargę o kicka. Tak o kicka w związku z tym ze to się nie pierwszy raz zdarza zdecydowałem się po konsultacji z właścicielem przełamać bzdury które napisał makarov. Dostałem kicka za cele ponoć nie wykonywałem ich.Cała akcja zaczęła sie w drugiej rundzie kiedy grałem pod presją przeciwnika jednak że małymi krokami zwiększałem swoje szanse aby ugrać tą rundą mówie tutaj o eliminacji przeciwnika. Otóz bo zabiciu kilku przeciwników jestem już na gali mając oczywiście pakę. Zostało jakieś 20 sekund więc jestem wstanie dojść do tego bs i zaplantować pakę i zaowocować zwycięstwa.Jednak jak widać ktoś mi na to nie pozwolił i po zabraniu paki otrzymałem kicka z powdem "cele". Nie rozumiem tutaj toku myślenia administratora. Nie wiem mam biec i nie patrzeć wgl na przeciwników ? Mam im podać rękę ?Napić się z nimi whisky i razem pójde z nimi zaplantować pake czy jak? WIem ze być może dla innych w tej grzę nie jest potrzebny rozum jednak kiedy ktoś myśli udoskonala swoje umiejętnośći. Jak widać admin makarov udoskonala jedynie opanowanie amxmodmenu.... Jest to nie pierwsza sytuacja nie pisał bym skargi ale admin wręcz wypiera sie i próbuje udowodnić swoją rację w takim razie jak chce udowodnić swoją racje i pokazać ze kick;a mógł dać ewentualnie osobie stającej obok niej. Prosze o wyciągniecie wniosków bo to nie pierwsza taka sytuacja z strony tego admina.
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.