Skocz do zawartości
Forum
Regulamin

Zasady i wytyczne obowiązujące wszystkich użytkowników

Administracja

Poznaj zespół moderatorów i administratorów dbających o społeczność

Ranking Użytkowników

Zestawienie najbardziej aktywnych członków naszej społeczności

Serwery
Bany CS2

System banów na serwerach Counter-Strike 2

Bany CS 1.6

System banów na serwerach Counter-Strike 1.6

Sklep CS2

Dostęp do usług premium i przywilejów na serwerach CS2

Statystyki Graczy - CS2

Sprawdź najlepszych graczy naszych serwerów CS2 oraz ich dokładne statystyki!

Sklep CS 1.6

Oferta usług VIP/SVIP dla graczy Counter-Strike 1.6

Odwołaj się od bana

Oficjalna procedura odwoławcza dla zablokowanych graczy

Społeczność
Wydarzenia

Kalendarz turniejów, konkursów i integracyjnych spotkań graczy

Discord

Dołącz do naszej społeczności na discordzie

Aktualności

Bieżące informacje dotyczące serwerów i środowiska CS

Pomoc

Przewodniki, poradniki i wsparcie dla wszystkich użytkowników

Nowy szablon forum
csowicze.pl


Przygotowaliśmy dla Was nowy wygląd forum! Na pewno znajdziecie rzeczy, które można ulepszyć. Dajcie nam znać w dedykowanym wątku. Wasza opinia jest dla nas ważna!

Czytaj więcej

Największy spamer czatbox'a! Weź udział kolejnej edycji konkursu!


Wraz ze startem nowej odsłony forum ruszamy z kolejną edycją konkursu spamer czatbox'a! Do wygrania fajne nagrody w tym $$$$

Czytaj więcej

Csowicze – Odświeżona Odsłona | Parę Ważnych Informacji


Wracamy po krótkiej przerwie... Przeczytaj ogłoszenie by być na bieżąco!

Czytaj więcej

Nasze serwery

  • 8 Wszystkich serwerów
  • 187 / 340 Wszystkich graczy
  • 55% Zapełnienie serwerów

ALEKSs

Weteran
  • Postów

    5
  • Rejestracja

  • Ostatnia wizyta

  • Dotacje

    0.00 PLN 

Zawartość dodana przez ALEKSs

  1. 1. PGC 2. Pixelartzone 3. UTS 4. ts3.elevatecore A teraz csowicze. Jak wiele projektów porzucisz w połowie? Jak dla mnie potrafisz tylko gadać i obiecywać. Nie mam zamiaru ciągnąć tej dyskusji bo w moich oczach jesteś dnem dna. Nie twierdze, że mało zrobiłeś, bo wejście w każdy dział i sprawdzenie czy temat jest zamknięty to nudna i czasochłonna robota. AMXBANs jest identyczny jak na ZBL. Wiem, że tam pomaga/pomagał Getsu o Tobie nie słyszałem i szczerze mówiąc chyba napiszę do Diablicy i spytam się czy faktycznie to ty robiłeś. :) Btw. mam nadzieję, że nadal pracujesz nad problemami emocjonalnymi. Cya.
  2. Elevate odszedł kiedy musiał coś zrobić? Kurcze pieczone co za niespotykane wcześniej zachowanie z jego strony. Nigdy bym się tego po nim nie spodziewał. KAPPA
  3. https://csowicze.pl/topic/30179-jak-napisa%C4%87-w%C5%82asny-plugin/ xD Kopiowanie, kopiowanych poradników. Love it.
  4. Osoba nominowana: @Mesharsky Uzasadnienie: Jest człowiekiem o wysokiej kulturze osobistej. Jest przykładnym użytkownikiem. Zawsze oddaje pożyczone pieniądze.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie