Informacje o użytkowniku
Postów
1241
Rejestracja
Ostatnia wizyta
Wygrane w rankingu
63
Dotacje
0.00 PLN
Zawartość dodana przez Inoue.
-
Tak, skoczyłabym.
-
The 100, Friends
-
Wyjazd
-
3 lub 2.
-
Popieram, brałam udział
-
Jestem świadoma swoich wad i walczę z nimi, natomiast opinia zależy od kogo i jaka
-
Nie. Nie używam
-
Nick: Inoue. Z jakiej rangi rezygnujesz?: wszystkich które mam Powód: sprawy osobiste
-
Jaki jest Twój wymarzony zawód?
-
Jaki instrument twoim zdaniem brzmi najlepiej?
-
Świderki xd
-
[ WYNIKI] #16Plebiscyt CSowicze - kwiecień
Inoue. odpowiedział Mrs.Jessa na temat - Archiwum konkursów
Wow, miło mi Gratulacje dla całej ekipy- 8 odpowiedzi
-
- wyniki]
- #16plebiscyt
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Czekam na ranking mężczyzn, chętnie poznam tą drugą stronę.
-
Wywiad zbyt krótki, ale treściwy. Czekam na lepsze, bo wiem, że stać Cię na więcej. Mimo tego, przyjemnie się czytało, a Damian został mi poznany bliżej.
-
Zdecydowanie tak, szczególnie do tych przypałów, które się robiło
-
Nick osoby, która wybierasz?: @ Terrorist Dlaczego ta osoba/Powód: Bardzo duże zaangażowanie w sieć i jej rozwój. Chętnie udziela się na forum, szczególnie w dziale redakcji xD Jest pomocny i cierpliwy.
- 10 odpowiedzi
-
- [#9]
- użytkownik
-
(i 2 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Kota? Serio ? xDDD Bardzo dziękuję za miłe słowa.
-
W dniu dzisiejszym swoje urodziny obchodzą: @ kcmadziadudus@ WearifuL Z okazji Twego święta życzę Ci kolejnych dni, miesięcy i lat pełnych miłości i radości, ciągłego uśmiechu na twarzy, jak również tego, abyś potrafił się cieszyć życiem w każdym jego momencie.
- 3 odpowiedzi
-
- urodziny
- kcmadziadudus
-
(i 1 więcej)
Oznaczone tagami:
-
Zabójca: Ofiara: Kim była pierwsza osoba, którą poznałaś na sieci? @ Wredna. Wymień 3 osoby, które zabrałbyś na bezludna wyspę? @ OpoReKAlKoHoLiK, @ Mrs.Jessanajlepiej się słuchało waszych panczy no i oczywiście kogoś w miarę normalnego @ Miss Americana Najbardziej irytująca osoba z forum? Oczywiście że @ Czarny10 Miss i mister forum? @ Cz@r3kMister @ Miss Americana Najbardziej pozytywna osoba? @ Cz@r3kMister nie ma nikogo innego na forum kto potrafi rozśmieszyć samym śmiechem Kto jest najbardziej konfliktową osobą na forum? @ Nieobliczalny Największy osioł na forum? @ Dekster nie bij Kto według Ciebie jest największym podrywaczem na sieci i dlaczego? @ OpoReKAlKoHoLiK Kto według Ciebie jest najbardziej niedocenioną osobą na forum? @ k221 Kto jest największą 'księżniczką' na forum? @ Dami dam Ciebie bo się nie obrazisz Masz możliwość zabrania jednej osoby na wakacje, kto był to był. Gdzie byś tą osobę zabrał? @ AnOlIKaraiby? Najlepszy komunikator na sieci? Wiadomo ze TS3 Kto według Ciebie jest najbardziej aktywną osobą na forum? @ kML Najlepszy serwer na sieci? Kiedyś bym napisał, że DD2 rumcka, ale niestety lekko się stoczyło, więc stawiam na DM'a. Czy jest ktoś na Twojej czarnej liście? @ Dekster Jakbyś miał kogoś awansować z forum to kogo i na jakie stanowisko? @ Terroristna czerwonego! Jakiego serwera brakuje Ci na tej sieci najbardziej? Klasyczny deathrun Jak oceniasz pracę administracji forum? Czy według Ciebie wypełniają dobrze swoje obowiązki? W ostatnim czasie średnio to wygląda okiem gracza. Jedynie do @ Sysia ;*i @ Terrorist nie można mieć zażaleń Z kim.. Wybrałabyś się na spacer po parku? @ Miss Americanana kebsa? Chciałabyś zawalczyć na Fame mma? @ OpoReKAlKoHoLiK szykuj się! Wybrałabyś się na piwko? Na piwko można iść z każdą osobą z forum, nie mam jakoś wybranej osoby. Rozmawiasz najwięcej na CzatBoxie? Staram się z każdym rozmawiać, nie mam również wybranej osoby. Wybrałabyś się na wesele, które odbywa się w Twojej rodzinie? @ Milena:Dlecimy w balet! Kogo wysłałbyś do... Rolnik szuka żony? hmm.. @ OpoReKAlKoHoLiK (łysy szuka żony, a @ Mrs.Jessa go odrzuca) Trudne sprawy? @ Sysia ;* Top model? @ Cz@r3kMister Pamiętników z wakacji? @ I m Criminal Jaka to melodia? @ misiek223 Kogo nominujesz do następnego odcinka CPO? @ Dami
-
Hej
-
Jaka gra planszowa/karciana jest Twoją ulubioną?