Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...


~sNtr ;xx

User

~sNtr ;xx last won the day on January 30 2016

~sNtr ;xx had the most liked content!

About ~sNtr ;xx

 • Rank
  Wasz MISTRZ!
 • Birthday 07/19/1998

Informacje Profilowe

 • Location
  Wrocław
 • Płeć
  Mężczyzna
 • Hobby
  Muzyka, Sport, turystyka Counter Strike, Shuffle

Kontakt

 • GG
  49514396
 • Steam:
 • Strona WWW
  http://Csowicze.pl

Recent Profile Visitors

24,116 profile views
 1. Odchodzę z sieci. 3majcie się wszyscy.
 2. ~sNtr ;xx

  skrarga

  Chcesz to spamuj dalej bo mi już szkoda rąk na odpisywanie takich komentarzy śmiesznych. Ostatnie co napiszę to.. nawet nie wiesz co wniosłem w forum więc nie mów tak jak nie wiesz po drugie Moderatora mam i co z tego? Mod jak mod mam pracę i funkcjonuje w tej roli.. Opinię swoją powiedziałem więc ja bardziej wiem co robię. Jeżeli uznałeś to za obrazę to Twój problem nie mój.
 3. ~sNtr ;xx

  skrarga

  To jest opinia nie wyzwisko.. ;) nie pouczaj mnie. Wiek to tylko liczba... możesz mieć 35 lat a zachowywać się możesz jak 5-latek więc nie mów mi co i gdzie mam robić :)
 4. ~sNtr ;xx

  skrarga

  Powiedz mi.. gdzie ja tu się wywyższam ? Doskonale wiem jakie mam obowiązki i co mam robić. Nikt nie będzie mnie pouczał ;) A co do tych skarg rozśmieszają mnie już.
 5. ~sNtr ;xx

  skrarga

  To jest śmieszne dla mnie naprawdę. Ubliżać gdzie? :D Powiedziałem to co myślę i tyle. Zdania nie zmienię. Nie znasz mnie, ani ja Ciebie.. nie odnoszę się w Twoją stronę a Ty skaczesz bez potrzeby. Polska wolny kraj i mam prawo wydać opinię ;)
 6. Jeżeli chcesz zmienić forum to leć ;) kto kłamie ten kłamie, a z Tobą nie będę prowadził konwersacji bo dla mnie jesteś nikim.
 7. Odezwali się ludzie którzy są tydzień na forum, a mają dużo do powiedzenia.. :) SMIESZNE. Co do archiwum przenoszę co 48h.. Dlaczego? Przyzwyczajenie i rozmawiałem o tym z Rumcajsem. Napisane tam jest ze cala praca UBT idzie w las.. Człowieku nie wiem co Ci odbiło ale nic w las nie idzie. Praca dalej w ruch leci i nic się nie dzieje. Cały czas pracowałem tak i nikt nie narzekał tylko wszystko się zaczęło jak dostałeś posadę UBTeam.. Nie wiem co tu jeszcze dopisać, ale ja tu wszystko wyjaśniłem. Jeżeli RumcajsJumper mnie z degraduje to tak będzie i będę musiał dostosować się do jego słów i decyzji.
 8. Wiadomość wygenerowana automatycznie Powód: Przywitany. Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie. Z pozdrowieniami. Administracja CSowicze.pl
 9. Wiadomość wygenerowana automatycznie Powód: Przywitany. Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie. Z pozdrowieniami. Administracja CSowicze.pl
 10. Wiadomość automatyczna Temat został przeniesiony z "Strefa Banów → Prośba o odbanowanie [ CS:GO ]" do "Strefa Banów → Archiwum".
 11. Wiadomość automatyczna Temat został przeniesiony z "Strefa Banów → Zgłoś czitera" do "Strefa Banów → Archiwum".
 12. Wiadomość automatyczna Temat został przeniesiony z "Strefa Banów → Zgłoś czitera" do "Strefa Banów → Archiwum".
 13. Wiadomość automatyczna Temat został przeniesiony z "Strefa Banów → Zgłoś czitera" do "Strefa Banów → Archiwum".
×

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.