Skocz do zawartości

Zablokowane Promotor <3


Wilku.

Rekomendowane odpowiedzi

Imię: Dawid

Wiek: 14 Lat

Czas na forum online: 2 Dni i ileś godzin chyba.

Dlaczego Ty?: Nie mam co robić mogę codziennie robić po min. 10 Reklam oraz mam dużo wolnego czasu.

Coś o Sobie: Jestem miły , Wszyscy mnie tu znają nie było mnie pare tygodni z tego powodu że komputer był w naprawie jak by nie był to by był większy czas nabity ;(

Znasz i akceptujesz zasady Promotor'a?: Tak.

 

Jestem Dawid, mam 14 Lat , Interesuję się Grafiką Komputerową którą zajmuję się już parę dobrych lat.

Jestem tu grafikiem , lecz nie pisz tylko do mnie odnośnie grafik bo są też inni lepsi graficy odemnie.

FGpTxHq.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że się udzielam w swoim podaniu.

 

Patrzycie na wymagania? 50 Sensownych Postów - Spełniam To Wymaganie Jeżeli Chodzi O Posty.

 

Wiek 15 Lat - Fakt , nie mam 15 Lat ale za 2 miesiące mam urodziny i będzie 15 Lat, ale po za tym to się nie liczy wiek a ogarnięcie.

 

Niedawno wróciłeś - Gdyby nie to, że miałem komputer w naprawie to bym siedział całe dnie i zajmował się zleceniami, ale ogarniam powoli zlecenia.

 

I Od razu piszę że będę miał czas na zajmowanie się grafiką jak i robienie reklam. Żadnej rangi nie zaniedbam.

 

Po za tym to mam dużo wolnego czasu, z tego powodu że są ferie.

Jestem Dawid, mam 14 Lat , Interesuję się Grafiką Komputerową którą zajmuję się już parę dobrych lat.

Jestem tu grafikiem , lecz nie pisz tylko do mnie odnośnie grafik bo są też inni lepsi graficy odemnie.

FGpTxHq.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Temat został zamknięty przez moderatora.

 

Powód: Podanie odrzucone. Złóż podanie za tydzień z poprawionymi wymaganiami :)

 

Jeżeli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami.

Administracja CSowicze.pl

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie