Skocz do zawartości

Zablokowane Regulamin serwera JailBreak


Sofcik

Rekomendowane odpowiedzi

 

Regulamin Serwer JailBreak

 

 

Zasady ogólne serwera:

 

 

1. Na serwerze obowiązuje kultura.

2. Zakaz puszczania muzyki przez mikrofon i krzyczenia do niego.

3. Zakaz reklamowania.

4. Gracze mają się dobrze bawić.

5. Zakaz wykorzystywania bugów i błędów mapy.

 

 

Zasady obowiązujące klawiszy:

 

 

1. Każdy klawisz musi posiadać działający mikrofon.

2. Żaden klawisz nie może rzucić granata wybuchowego, jeżeli jest taka możliwość, że zostanie nim zraniony więzień, który nic złego nie zrobił. (Rzucamy tylko w tych, którzy robią budyń).

3. Każdy klawisz może zabić więźnia jeżeli poczuję się zagrożony. Musi jednak wcześniej ostrzec go słownie, lub strzałem w nogę. (Wyjątkiem jest masowy budyń).

4. Żaden klawisz nie ma prawa oddać swojej broni żadnemu więźniowi.

5. Klawisz prowadzący ma minute na otworzenie cel, w przeciwnym wypadku więźniowie mają "FreeDay" jeżeli w kolejnej minucie klawisz prowadzący nie otworzy cel, to następnego dnia także jest "FreeDay".

6. Za drobne wykroczenia typu przypadkowe nacisnięcie mikrofonu, czy też machnięcie pięścią klawisze mogą jedynie ostrzec więźniów, a nie ich zabijać.

7. W przypadku Freekilla CT może wpisać killa w konsoli lub dać Freeday'a w następnej rundzie. Nie może jednak się zabić jeżeli żywy jest w tym momencie tylko 1 więzień oraz gdy żyje tylko jeden strażnik, aby nie zakończyć rundy.

8. Klawisz nie mogą wyrzuca broni z "GR'u" oraz nie mogą wyrzucać jej w niedostępne miejsca dla więźniów.

9. Strażnicy nie mogą specjalnie umożliwiać zabicia się przez Więźniów, poprzez na przykład podbieganie do nich, czy staniem do nich tyłem.

10. Klawisze muszą wykonać jedno życzenie ostatniego więźnia. Jeżeli nie wykona, dany więzień ma "FreeDay" następnego dnia.

11. Zakaz "FreeKill'owania".

12. Jeśli klawisz zrani więźnia przypadkowo, więzień ma prawo prosić o leczenie, a klawisz musi tą prośbę spełnić.

13. Klawisze mogą zabić maksymalnie 3 więźniów podczas jednej eliminacji.

14. Dany gracz nie może być kilka razy z rzędu klawiszem, chyba, że nie ma innych chętnych.

15. Rozkazy więźniom w celach mogą być wydawane jedynie przy otwartych celach.

16. Strażnicy nie mogą nikogo faworyzować. (Wszyscy są sobie równi).

 

 

Zasady obowiązujące więźniów:

 

 

1. Więźniowie mogą robić tzw. " budyń", czyli buntować się.

2. Więźniowie mogą zabijać klawiszów.

3. Więzień ma prawo poprosić strażnika o powtórzenie polecenia.

4. Ostatni więzień ma życzenie. Może być ono wybrane z menu życzeń (/lr) lub wypowiedziane/napisane. Życzenie jest tylko jedno.

5. Każde zbytnie zbliżenie się do klawisza może zostać potraktowane jako próba zabicia, więc może Cię ukarać.

6. W wypadku popełnienia pomyłki przez któregoś Strażnika, Więzień ma prawo poprawić go niezależnie od sytuacji, zakazów czy zabawy.

7. Więźniowie posiadający broń lub granaty mogą zostać zabici w dowolnym momencie.

8. Więzniowie czekają na otwarcie cel z dala od drzwi, krat, etc.

sygn.png

757image.jpg

"Jakie wodorosty? Tylko tłuste topy. Nam Holandii smak nie obcy. Kręć, bierz siè do roboty. Mam 5 - i nie możesz mnie zatrzymać i weź mnie kur*a nie strasz, bo nie obcy mi kryminał!"

GM4L!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie