Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane Skarga na "admina" WARKE


ASSASSIN

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: ASSASSIN
Data i godzina: Dziś 21.00
Na kogo chcesz złożyć skargę: WARKA
Opis sytuacji: Otóż tak. Po 1. Nadal  nie widzę stosowania przez ww. admina bindów pod koniec rundy. Po 2. WARKA sprawia wrażenie jakby admina miał pierwszy raz. Wezmy przykład z dnia dzisiejszego (link) podręcznikowe sprawdzenie gracza pisząc na sayu że cytuję "aima nie ma"(a oczywiście miał) . Przecież każdy wie, że po czymś takim odpalony gracz odrazu wyłącza haxy... Jest to podstawowa wiedza jaką musi posiadać admin ale jak widać dla niektórych jest to trudne. Po 3. Nieznajomość regulaminu. Po 4. Praktycznie zawsze wieczorem na serwerze siedzi Lubie to, Esciak, DJPuceniusz. Gdy tylko ktoś napisze na admin chacie aby kogoś sprawdzić odrazu każdy z nich przechodzi na spektata aby pomóc graczom a oczywiście nasz ukochany WARKA gra dalej, nabija levele itd.
Dowodyhttp://www30.zippyshare.com/v/hDbRr3Mo/file.html
IP/ STEAM_ID:0:0:1616146869

 

Proszę o wyciągnięcie konsekwencji względem WARKI.

Pozdrawiam

ASSASSNI.

tumblr_mnf62lgJQQ1ritzp5o1_500.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram [ASSASSINA] po 1. nie widziałem jeszcze ani raz żeby WARKA używał bindów pod koniec rundy, po 2.WARKA nie reaguję na u@ gdy niema ASSASSINA i DJPuCeniusz oraz Esciak. i jestem z WARKA na servie tylko ja pomagam graczom a WARKA wbija sobie lvl bo jemu chyba tylko na tym zależy a nie żeby pomagać graczom po 3.Nie zna regulaminu banuję ludzi za to że rzucają przed czasem granaty/rakiety a sam rzuca przed czasem. po 4. Nie raz zdarzyło mi się że piszą ludzie żeby sprawdzić WARKE po 5.Na prozbę graczy żeby WARKA zmienił mapę na mniejszą bo było mało ludzi to albo robił to bez amx_vote lub zmieniał mapę bez głosowania oraz czasami nie robił tego wcale.

67Ly2i5.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm.... , popieram was, sam jestem adminem i nie powinien takiego czegoś pisać na say`u , tylko na u@ do innych adminów lub po prostu zachować dla siebie , ale screen nie zabardzo pokazuje , że admin nie interesuje sie serwerem , bardziej okazuje , że nie posiada rozumu i nie chce mu sie sprawdzać i pisze od razu , że czysty , nagrywajcie demko lepiej lub róbcie więcej screenów , aby Pikaczu lub Ruthles zabrali mu admina , jedynie co wy macie za dowodu , to można dać mu ostrzeżenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli spodobał Ci się mój post lub po prostu Ci pomogłem - daj mi strzałkę w górę.

Pisząc do mnie na GG, pamiętaj zawsze aby się przedstawić i od razu opisać swój problem, unikając wiadomości typu: siema, jesteś, ? Jeżeli się dostosujesz to tych zasad na pewno odpowiem i spróbuję jak najszybciej i najlepiej rozwiązać Twój problem.

 

Pamiętaj o stosowaniu zasad poprawnej polszczyzny i zachowaniu kultury – w zamian za poświęcony mój czas na rozwiązanie Twojego problemu, oczekuję szacunku. Nie ponaglaj, nie obrażaj, nie wysyłaj nowej wiadomości – pierwsza nie powinna zostać pominięta, jeśli zastosowałeś się do tych paru zasad przedstawionych powyżej.

 

Dwa Serwery godne uwagi:

b_350_20_0B750B_0C4F08_39F115_111111.png

b_350_20_0B750B_0C4F08_39F115_111111.png

GG:50069016

graphic.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie