Skocz do zawartości
EURO 2024- Play- Off ( Zgarnij 120zł PSC)! ×

Zablokowane Nadawanie rangi bez jakichkolwiek tematów, kolesiostwo w rezygnacjach?


Rekomendowane odpowiedzi

1.
Mam pytanie do administracji. Dlaczego @ biedny homiczek dostaje range "Grafik Redakcyjny" bez napisanie jakiegokolwiek tematu, brak tematu o awansie, brak podania. O co tu chodzi? To jakaś ranga 4fun?

2. 
Dlaczego administracja pozwala na dodawanie postów w tematach rezygnacyjnych wybranych osób?
 

Cytat

Jak trochę mniej popularne/znaczące osoby piszą rezygnacje to temat jest od razu zamykany.
image.png

3.
KIK - Rezygnacje - CSowicze.pl - Sieć serwerów CS 1.6 i CS:GO - Forum
 

image.png
image.png
rozumiem, że @zCs1mfy.png KIK został ukarany za wykorzystywanie poza swoim działem/nadużywanie notatek? 

 

4. 
Rezygnacja Daniel029 - Rezygnacje - CSowicze.pl - Sieć serwerów CS 1.6 i CS:GO - Forum
Z ciekawości, @zCs1mfy.png Daniel029 był J@, więc powinien dostać rangę zasłużony. Pytanie, dlaczego nie dostał skoro mu się należy z ustalonych zasad?

 

image.png

Pozdrawiam fanów,

Boski Z Polski

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie zauwazylem sporo nieprawidlowosci ze strony wyzszej administracji ale nie zaglebiajmy sie w szczegoly. Troche boli mnie fakt, ze sa ludzie rowni i rowniejsi lecz mimo wszystko swiata/ludzi nie zmienimy a co do KIKA to moglo sie obejsc bez tej notatki

 

obraz_2024-04-01_110131870.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

 

1. Sprawa odnośnie rangi dla wyżej wymienionej osoby, była omówiona na naszej grupie. Temat z awansem również pojawił chwilę później, więc nie wiem w czym problem.

2. Tutaj nie ma reguły, czy ktoś znany czy mniej znany. Niektóre rezygnacje wisiały dłużej w celu wyjaśnienia/rozwiązania problemu, a niektóre zostawiałem specjalnie, aby również ktoś inny się zainteresował. Nie mamy zamiaru warnować za to, że ktoś dodał post w celu podziękowania czy pożegnania z osobą rezygnującą. 

3. Temat wyjaśniony.

4. Daniel nie dostał koloru zasłużonego ze względu na to, że był zbyt krótko na danej posadzie, a mało  tego nie zrobił praktycznie nic. Myślę, że dyskusja co do tego jest zbędna. 

tematzamkniety.png

22222.jpg

14145661361.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie