Skocz do zawartości

Zablokowane Kiedyś się zaczęło, teraz się kończy


Semper Invicta

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Semper Invicta
Z jakiej rangi rezygnujesz?: Opiekun DD2, MultiAdmin 1.6

 

Nie lubię pożegnań, ale niestety z lekkim smutkiem muszę się pożegnać. Czas w końcu postawić na siebie, swoją przyszłość oraz życie prywatne które ostanio nie jest kolorowe. Spędziłam tu sporo czasu, sporo czasu również poświęciłam, rzetelnie pomagając przy serwerach i starając się by wszystko wyglądało jak najlepiej. Poznałam tu wiele wartościowych osób, z którymi mam nadzieję będę mieć kontakt w niedalekiej przyszłości. 

 

W pierwszej kolejności chciałabym podziękować  @ RumcajsJumper@ snuffy @ radkovsky@ Natalciaa:***za danie mi szansy, by sprawować się jako opiekun DD2. Było to dość bardzo ekscytujące doświadczenie, szczególnie że po części przetrwaliśmy najgorsze.  Bardzo serdecznie pozdrawiam większość adminów, bo Wasz wkład również był bardzo ważny, a adminowanie z Wami to była czysta przyjemność. 

 

Dziękuję również @ Gangsta@ White Legend za załatwienie wielu spraw i chęć pomocy przy wielu sprawach, zawsze można było na Was liczyć. 

 

@ Rodeo Rita @24ZlRj5.pngmr_tnctprooWam też dziękuję za współpracę przy FFA :) 

 

No i w sumie to najbardziej dziękuję @ radkovsky@dm5s6h6.pngJax Teller za to że zawsze we mnie wierzyliście, wspieraliście i pomagaliście rozwiązywać problemy <3 

 

Jeszcze do końca stycznia będę dostępna (tak, jeszcze spuszczę wpierdziel Wam na DD2) na forum czy steam, więc jeśli ktoś miałby jakąś sprawę to zapraszam, bo potem mnie już nigdzie nie będzie :( 

 

To chyba tyle, trzymajcie się cieplutko i powodzenia :pepeserduszko:
 

 

                                                                                                       sy22.png                                                                                                                                                                              

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gangsta odblokował ten temat
16 minut temu, Semper Invicta napisał:

Dziękuję również @ Gangsta@ White Legend za załatwienie wielu spraw i chęć pomocy przy wielu sprawach, zawsze można było na Was liczyć. 

Ja również dziękuję za wszystko i powodzenia Wikusia :pepeserduszko:

giphy.gifgiphy.gifGIF by 9-1-1 on FOX

 

 

Odważny, to nie ten kto się nie boi, ale ten który wie, że istnieją rzeczy ważniejsze niż strach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko wpadaj na forum :( 

Powodzenia Mycha <3 

sygna.jpg.113fc4cb2bf798e7b046ef76ef5a2ffd.jpg

Oboje wiemy, że mogłabym rozerwać Cię na kawałki

jednocześnie malując paznokcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tumblr_pkzv8zY5CY1r0jhazo3_400 (1).gif

Cały czas trzymam mocno kciuki Wikusia!

Zadzwonię, żeby się pożegnać zanim minie ta ostatnia niedziela ;)

 

SAMCRO.gif

𝕹𝖔 𝖕𝖆𝖎𝖓, 𝖓𝖔 𝖌𝖆𝖎𝖓.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje również za współpracę. Pamiętaj o nas i uważaj na siebie przez ten rok <3 

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystkiego dobrego dla Ciebie i trzymam kciuki żeby wszystko poszło po twojej myśli! do usłyszenia! <3 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie