Skocz do zawartości

Zablokowane [ODPOWIEDZI] P Z X


Rekomendowane odpowiedzi

 

PiO.png.31b03eb86ac83bf00f7988ac67dc3301.png

Dosc niedawno we wrzesniu 2023 juz odpowiadalem na mase pytan tutaj widze kilka nowych osob pytajacych wiec uzupelnie:

[ODPOWIEDZI] P Z X
 

BAKO

[P] Czy jesteś w związku (nie mówimy tutaj o radzieckim)

Aktualnie  dluzszy czas juz nie jestem w zadnym zwiazku ale kto wie co przyniesie przyszlosc :D

[P] Czy jadłeś kiedyś ślimaki?

Nie i nie zamierzam 

[P] Sport który uprawiasz?

pol zycia pilke nozna, teraz juz tylko eventowo silownie ale planuej regularnie wrocic jak zdrowie sie poprawi

[P] Duże tyłki czy duże piersi?

nie rozumiem hypu na cycki najlepsza sa takei do reki byle jedrne natomiast tylki i bioderka to cudo na to sie zwraca uwage i na buzie/oczy/wlosy a nie jakie tam cycki

[P] Najzabawniejszy użytkownik forum?

kiedys Do spodu aktualnie nie wiem za duzo osob trolluje albo wbija szpilki ale personalnie  a za malo dla beki zabawy 

[P] Z którą z użytkowniczek masz najlepszy kontakt?

jeszcze 2-3 miesace temu to  Tysia albo mirabelka aktualnie mysle ze chyba Zuzaa 

[P] Ile masz cm?

183

[P] Myślisz że jest życie po śmierci?

Mozliwe ze cos jest pozniej albo mamy reset i rodzimy sie z wyczyszczona pamiecia i dzialamy na nowo zeby nie popelniac tych samych bledow to by wyjasnialo skad cyklicznie tyle zbrodniarzy wojennych sie rodzi

[P] Mógłbyś wylądować w łóżku z facetem?

spac? to tak byly czasy ze sie z bratem spało ale  w3 kontekscie seksualnym to nie i szczerze mowie ze na sama mysl mam wymioty i nie rozumiem jak mozna miedzy blondynka z ielonymi oczkami  a owlosionym facetem wybrac faceta to wbrew logice i naturze  aczkolwiek jestem w miare tolerancyjny i kto co robi w domu mnie nie interesuje dopoki nie krzywdzi innych 

[P] Młodsze kobiety czy starsze?

wszystkie moje dziewczyny byly mlodsze nnigdy nie mailem rowiesniczki badz starszej choc takie zakusy byly w fazach zaawansowanych. teraz jak mam 32 lata to raczej sie nie zmieni, Mysle ze dla zdrowych relacji kobiety powinny byc mloedsze od mezczyzn o 2-4 lata to dziala na nas korzystniej

[P] Wódka czy Whisky?

kiedy do 25 roku zycia wodka jak zloto  i dalej czsami sie pije ale wole whisky lod limonka  pepsi zero  czasami platek miety i tak sie zyje

[P] White Legend czy Rumcajs?

na dzis lepszy kontakt i wiecej pisalem z Whitem ale nie mam jak wybrac bo ich nie znam i poza sprawami forum nie rozmawialismy
 



SYLA
[P] Jakie byłoby lustrzane przeciwieństwo Ciebie? 

Koles bez pewnosci siebie, dajacy sobie wejsc na glowe, nieszczery, bez wlasnego zdania,  bez kreatywnosci, nudny bez poczucia humoru i bez ambicji

[P] Jakie masz zasady, których nigdy nie łamiesz?  

NIe klamie bliskich wole pominac niektore rzeczy niz oklamywac

[P] Co lubisz robić w deszczowe dni?

Tworzyc projekty, przegladac informacji w celu douczenia sie, granie, spedzanie czasu ze znajomymi  na domowkach 

[P] Jaki rodzaj kuchni lubisz? 

Nie mam konkretnej kuchni, dobrze gotuje wiec lubie eksperymentowac  mieszajac rozne tyle i wyciagajac wiecej z tradycyjnych dan danej kuchni

[P] Jaki kraj chciałbyś zwiedzić? 
Kocham Hiszpanie i tam chcialbym mieszkac i zwiedzac zakatki mam wrecz wrazenie ze to moja ukryta nardowosc bardziej temperamentem tam pasuje niz do bycia Polakiem.

[P] Masz jakieś głupie przyzwyczajenie? 

raczej nie 

[P] O co chciałbyś żeby ludzie przestali Cię pytać?

co slychac? albo co robisz?

[P] Jakiej przekąski możesz nie mieć dość?

slonecznik prazony solony od malolata na dworze paczka schodzila dziennie teraz rzadziej 

[P] Jaka byłaby najsłodsza plaga w Twoim domu? 

Kocham kroliki, mam nawet swojego  i moglbym miec  ich kilka  to sa najcudowniejsze zwierzeta przez to ze sa wiecznie ofiarami ciezko im zaufac ale jak zaufaja to sa lepsze niz pies i kot. Dlatego moj krolik ma swoj pokoj i spi na lozku 

[P] Wygrywasz milion w lotka. co robisz z takimi pieniędzmi?
Milion na 2024 to malo kupisz mieszkanie/apartament  zostanie z 400k na remont i reszte odlozyc na lokate a czesc do przewalenia na wakacje,zycie 

 

 

NOMINUJE @ Laureanka

tlo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, don P Z X napisał:

Jaka byłaby najsłodsza plaga w Twoim domu? 

Kocham kroliki, mam nawet swojego  i moglbym miec  ich kilka  to sa najcudowniejsze zwierzeta przez to ze sa wiecznie ofiarami ciezko im zaufac ale jak zaufaja to sa lepsze niz pies i kot. Dlatego moj krolik ma swoj pokoj i spi na lozku 

pokaz krulika prosxeee :(

xd.jpg.7dc3b369bcc23d6f1b81d073368098e7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, ilovehotmilfs:3 napisał:

pokaz krulika prosxeee :(

 czarny caly dlatego sie Batman nazywa ale okazal Batmanka xD

 

tlo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, don P Z X napisał:

 

 

 

[P] Duże tyłki czy duże piersi?

nie rozumiem hypu na cycki najlepsza sa takei do reki byle jedrne natomiast tylki i bioderka to cudo na to sie zwraca uwage i na buzie/oczy/wlosy a nie jakie tam cycki

 

[P] Ile masz cm?

183

[P] Mógłbyś wylądować w łóżku z facetem?

spac? to tak byly czasy ze sie z bratem spało ale  w3 kontekscie seksualnym to nie i szczerze mowie ze na sama mysl mam wymioty i nie rozumiem jak mozna miedzy blondynka z ielonymi oczkami  a owlosionym facetem wybrac faceta to wbrew logice i naturze  aczkolwiek jestem w miare tolerancyjny i kto co robi w domu mnie nie interesuje dopoki nie krzywdzi innych 

 

[P] Wódka czy Whisky?

kiedy do 25 roku zycia wodka jak zloto  i dalej czsami sie pije ale wole whisky lod limonka  pepsi zero  czasami platek miety i tak sie zyje

 

 



 

 

Odpowiedzi wręcz idealne co do moich poglądów :pepewoow:

 

A co do cm to wielkiego masz tego bydlaka śmierdziela :kekw:

 

Dzięki za sensowne odpowiedzi! 🍻

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie