Skocz do zawartości

Zablokowane #1951 Pytanie na dziś


Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie nie ma czegoś takiego jak ulubione perfumy bo jest za dużo pór roku i flakonów żeby wybrać tylko jeden. Jeżeli chodzi o zimę to jestem zakochany w viktor & rolf spicebomb extreme (zaraz spierdolą parametry) lub tom ford tobacco vanille, ale do tego grona też wpada azzaro the most wanted. Jeżeli chodzi o wiosne to już tutaj wjeżdżają świeższe zapachy blue de channel, bois imperial albo aqua di gio. 

IMG_3039.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na poczatku do @ ilovehotmilfs:3 




a tak na powaznie. Jako nieskormny posiadacz kilku perfum (okolo 70-80 nie licze bo nowe przychodza stare sie koncza sumarycznie mam ich ze 100)
435712187_797629988904393_8209322886907701779_n.jpg

Nie jestem wstanie udzielic jednoznaczej odpowiedzi co do ulubionych perfum bo kazde sa w zaleznosci od pogody pory dnia czy nocy czy tez okolicznosci 

a wiec tak  na aktualna temeprature w  granicach 20-25 i sloneckzu polecam Versace Dylan Blue badz  Turathi Blue Afnan (ex Bvlgari Tiger) mozna tez sie posilkowac  niesamowitym clonem Creeda Aventusa czyli Club de nuitem MAN w dowolnej wersji wszystkie sa cudowne po 5sek syntetycznej cytrynki pachniecie jak Creed za 1000zl a trwalosc i projekcja lepsza

na nocne wypady zalecalbym Versace eros ale w  postaci Flame  bo bazowa wersja jest delikatniejsza a kazdy chce robic halas na wypadach zeby kobeity pytaly a pytaja kto tak ladnie pachnie i to na serio dziala

Perfumy na lato no i tutaj sprawa nieoczywista bo duzo letniakow nawet tych drogich ma slaba trwalosci jak ktos lubi isc w nute sweiezej kokosowej to zalecam JPG le beau w wersji EDP, jesli ktos woli mentolowosc i uczucie niesamoitej swiezosci z meskich charakterem  to Allure Homme Sport Eau Extreme badz wersja bez extreme swietnie tez sie sprawdzi klon MIssoni Wave badz pojscie w  aquatyke  Rassasi Hawas ice jest to lepszy odpowiednik Paco rabanne invictusa.

Jesien to okres zamuly wiec spraw zeby drzewa zawkitly ponownie od twojego zpaachu  na ten okres zalecalbym cos w stylu Paco rabbane royal badz elixir  ewentualnie club de nuit icon  odpowiednik blue de channel EDP za 1/5 kwoty o lepszych parametrach.  Jesli ktos lubi tabake i vanille to tom ford Tabacoo vanilla jest idealny ale mozna kupic tansza lepsza wersje maisona alhambry tobacco touch ktory jest tym samym w tej samej butelce badz Maisona Alhambra woody oud ktory pachnie jak mezczyzna noszachy czarna skore z dziarami i duzym przyrodzeniem 

ZIma no na zime killer na kobiety jest jeden a jego imie brzmi  Spicebomb Extreme Viktor&Rolf  przez kobiety nazywany sexbomba wyglada jak granat, ktory @ Semper Invictawykorzystuje na manekinach na poligonie, zaraz za nim ustawilbym Bvlgari man in black  meskosc w  buutelece ale strasznie intensywna jak ktos zastanawia sie jak pachnie gigachad to wlasnie tak no i na koncu nasz lawendowy potwor Dior Homme intense parfum badz jego tanszy odpowiednie Garrys den.

Okolicznosciwe:

do biura polecam  Paco rabbane 1million parfum  ale uwazac z ilsocia psikniec, potem Prada L'Homme edt  dolce gabbanan the one edp  sprawdz asie tec club de nuit man i iconic o ktorych psialem wczesniej

na randke tutaj polecam versace eros w dowolnej postaci, Prada luna rossa badz zwykla black sa zblizone afnan 9pm czy tez jak kobiety lubia czekoladke kawe to bad boy carolinny herrery w wersji edp  to sa moje picku ale oprawda jest taka ze mozna przynajmniej 90% zamienic na inne o podobnych nutach i tez bedzie idealnie. 

Takze nie sluchajcie mnie bo ja sie "nie znam" (xD) tylko sie poprostu we wszystkim musze  wypowiedziec  :kekw: 

tlo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acqua di gio giorgio armani lub BURBERRY Hero :pepetwerk:

 

fgue8cR.png

"Granie na ich nerwach to najlepszy instrument, te dziewczyny jak im zagram robią piruet przez to ich chłopaki nienawidzą mnie"
Sexi baby mami let me feel u wet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie