Skocz do zawartości

Zablokowane serwer Easyblock


Rekomendowane odpowiedzi

Właściciel/e:tony1906
Imię:Krystian
Wiek:27
Znajomość AMX (1-10):8/10
Mod serwera::Easyblock
Link do GameTracker'a:
https://www.gametracker.com/server_info/188.165.19.26:27395/         ;           dodalem dopiero dzisiaj
Czy jest wykupiona reklama?:byla ale wchodzili gracze co nie mieli pojecia jak sie skacze
Hosting:pukawka
Dlaczego mamy przyjąć twój serwer?:jedyny taki mod w polsce
Udostępniasz serwer pod konkursy?:nie
Kontakt:forum,steam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Nie

 

- dodałeś dopiero serwer na GT, więc nie ma możliwości sprawdzenia aktywności na nim

- aktywność, jak napisałem wyżej

- jedyny taki mod? Nie powiedziałbym

- reklama, której nie ma 

 

Edit

Przykład 1 Easy blocka, no niestety z twoim podejściem do graczy nie zbudujesz tego serwera. 

 

Screenshot_2024-04-07-20-14-25-92_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

 

Cytat

polacy nie moga tam wbic

 

Od kiedy? Właściciel tego serwera jest Polakiem, na tym serwerze grają obcokrajowcy wliczając również w to grono Polaków.

Napisałem ci tylko, że nie jest to jedyny EB w pl a ty się splakales czym pokazujesz swój brak dojrzałości.

 

 

 

@zCs1mfy.png Stasiu.pomyślmy dlaczego only awp jest puste..

Numero Uno

Zmiana IP spowodowała, że większość stałych graczy tego serwera już nie wbija, więc trzeba to budować na nowo i numero Dos wchodzimy teraz w okres śmierci csa, robi się ciepło i większość graczy wychodzi na pole zamiast grać w csa co również utrudnia budowę aktywności w przypadku awp, zombie mode hula z botami, a dd2 jest jednym z topowych w Polsce oraz na świecie, więc mają masę stałych graczy.

Edytowane przez EXTREME c(:

Nmc9LHT.pngextreme2.png.f13a3eba30bd2fd8590b0c747a99e3c6.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co mam placic za graczy ktorzy nie potrafia skakac i gra sie jak z botami wejda na serwer pomarudza ze za trudne i wychodza rownierz dobrze moge dodac boty na serwer wyjdzie na to samo , i pokaz mi 2 taki serwer w polsce

2 godziny temu, EXTREME c(: napisał:

Na Nie

 

- dodałeś dopiero serwer na GT, więc nie ma możliwości sprawdzenia aktywności na nim

- aktywność, jak napisałem wyżej

- jedyny taki mod? Nie powiedziałbym

- reklama, której nie ma 

 

Edit

Przykład 1 Easy blocka, no niestety z twoim podejściem do graczy nie zbudujesz tego serwera. 

 

Screenshot_2024-04-07-20-14-25-92_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

dzieciaku ten serwer co pokazujesz jest tylko dla graczy zza granicy polacy nie moga tam wbic zrobilem serwer zeby bylo gdzie poskakac dla ludzi co lubia ten mod bo juz zadnego takiego nie ma skoncz juz te swoje wymysly i idz spac bo wieczorynka juz sie dawno skonczyla

nie odpalilem tego serwera dla siebie bo nawet niemam zadnych korzysci z tego tylko dla ludzi zeby mieli gdzie poskakac i przypomniec stare czasy jak sie gralo 13 lat temu na slow ale ty wtedy nawet nie wiedziales ze ta gra istnieje

2 godziny temu, EXTREME c(: napisał:

Na Nie

 

- dodałeś dopiero serwer na GT, więc nie ma możliwości sprawdzenia aktywności na nim

- aktywność, jak napisałem wyżej

- jedyny taki mod? Nie powiedziałbym

- reklama, której nie ma 

 

Edit

Przykład 1 Easy blocka, no niestety z twoim podejściem do graczy nie zbudujesz tego serwera. 

 

Screenshot_2024-04-07-20-14-25-92_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

 

 

Od kiedy? Właściciel tego serwera jest Polakiem, na tym serwerze grają obcokrajowcy wliczając również w to grono Polaków.

Napisałem ci tylko, że nie jest to jedyny EB w pl a ty się splakales czym pokazujesz swój brak dojrzałości.

bo piszesz glupoty nie majac pojecia temu fakenowi pomagalem kiedys przy serwerze pare lat temu to chyba wiem

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na NIE

 

easy blocki kiedys byly super, aczkolwiek obecnie nie wydaje mi się, żeby był sens nawet próbować go prowadzić. Patrzę po statystykach wielu easyblocków i na wielu z nich nie gra prawie nikt na przestrzeni miesięcy. 

 

Dodatkowo potężny minus stanowi twoje uargumentowanie braku reklamy (moim zdaniem nawet jest to większy minus niż sam jej tymczasowy brak - ale z zamiarem jej nabycia) - cytat "...[reklama] byla ale wchodzili gracze co nie mieli pojecia jak sie skacze". To blokuje rozwój twojego serwera, autentycznie. Z tych osób, które nie umieją skakać, może znajdą się po czasie tacy, którzy "zadomowią" się na nim, ale ucinając reklamę (o ile była w ogóle) cofasz się zamiast rozwijać. 

 

Podanie napisane w kilka minut maksymalnie, wiek nieadekwatny do oczekiwanej dojrzałości (toxic, konfliktowy) i rażący brak znajomości ortografii i interpunkcji lub/i niekontrolowanie swoich wypowiedzi (godzi to w twój wizerunek pośród społeczności). 

 

Nie wiem czy mogę coś podpiąć jako argument za przyjęciem serwera. 

Edytowane przez Raf
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Nie

:minusjeden: Aktywność na serverze
:minusjeden:Zachowanie właściciela
:minusjeden:Brak reklamy
:minusjeden:imo martwy tryb
 

fgue8cR.png

"Granie na ich nerwach to najlepszy instrument, te dziewczyny jak im zagram robią piruet przez to ich chłopaki nienawidzą mnie"
Sexi baby mami let me feel u wet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Na NIE

:minusjeden:Podejście właściciela do tematu serwera, brak dojrzałości 

image.pngBrak reklamy 

image.pngBrak udostępniania serwera pod konkursy

image.pngpróba wybicia się serwera na sieci, nie o to chodzi w łączeniu 

image.pngTryb względnie martwy, nieliczne serwery go posiadają, statystykami ciężko im się przebić 

image.pngBrak podejścia do graczy, każdy gracz zasadniczo jest ważny przy takich liczbach jakie posiadasz

Edytowane przez Yei..

Sukces wydaje się być w dużej mierze kwestią wytrwania, gdy inni rezygnują.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Kup reklamę niech serwer troszkę postoi. Musisz też wziąść do głowy to że jeśli chcesz dołączyć z serwerem to wiąże się to z odpowiedzialnością i dużym wkładem, bo nie chcemy sytuacji w której po przyjęciu serwer będzie stał pusty i nie będzie na nim ludzi. Rozwiń serwer i napisz podanie z dołączeniem za 2 albo 3 tygodnie, pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tak, @zCs1mfy.png tony1906ma rację - dany mod ma swoich graczy i bez sensu jest wykupywanie reklamy, gdzie gracze nie będą nawet wiedzieć o co chodzi i psuć grę drużynie. 

Przypierdalanie się do aktywności i reklamy, a onlyawp jest puste, serwery cs go to samo. Jedynie co tutaj hula to dd2 i zombie

stasieksygna.png.876769f49b6e05d55949593c8a548db3.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tak

 

EB to spoko modzik i jak jest dobrze dopracowany to ludzie się znajdą i bez większej reklamy. Serwery na tym forum stoja puste a zombie mod to... Kto wie ten wie 

 

Do kupienia reklamy czasem potrzeba motywacji więc jeśli @zCs1mfy.png tony1906zobowiąże się do zakupu po zaakceptowaniu podania to nie widzę przeciwwskazań żeby serwera nie przyjąć. Po co ma kupować reklame skoro bez sieci ciężko mu będzie znaleźć graczy tym bardziej że mamy 2024 rok i cssetti jest coraz rzadziej odwiedzane przez ludzi w PL

 

 

 

 

obraz_2024-04-01_110131870.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem Na nie. 

 

Według GT aktywność na serwerze jest znikoma. Nie widzę sensu przyjmowania pustego serwera który nie da żadnych korzyści dla sieci.

Edytowane przez Lotencjusz

200w(3).webp.56a31db160fa7649242cef425db105cd.webp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie