Skocz do zawartości

Zablokowane Ostrzeżenie za brak nakręcenia demka POV?


Rekomendowane odpowiedzi

image.png
temat, a w zasadzie komentarz -> LINK

@ .:TRakToR:., chciałbym się dowiedzieć czy UBT złamał postanowienie jakiegokolwiek regulaminu, zapisku? Przeglądając regulamin, wymagania oraz obowiązki UBT, nigdzie nie znalazłem takiego punktu mówiącego "UBT/Admin musi nakręcać demko POV banując gracza". Jest to jakaś niepisana zasada, która pierwszy raz wyszła na światło dzienne czy jakieś moje niedopatrzenie?

Pozdrawiam serdecznie.

Pozdrawiam fanów,

Boski Z Polski

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Boski Z Polski, nie zrozumiałeś za bardzo o co chodzi, to jest tylko upomnienie słowne, a nie punkt na konto po którym dostanie degrada. 


 

W dniu 3.04.2024 o 11:11, Boski Z Polski napisał:

"UBT/Admin musi nakręcać demko POV banując gracza".

Nie napisałem, że musi. Oceniłem daną sytuację która była w skardze, gdyby był nakręcony POV nie było by sytuacji, że kogoś nie ma na demku i przez to nie ma rozpiski, dla mnie jest to nieprofesjonalne zachowanie pełniąc tak ważną funkcję jaką jest UBT. 

 

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za wsparcie mordo ale według mnie macie rację i ty i traktor.  

 

Było to mało profesjonalne ale ostrzeżenie z tego powodu też zdziwiony byłem

Nie będę się kłócił przyjmuję to na klate.

 

@ .:TRakToR:.jakbym mógł cię prosić - pisz mi po prostu jeżeli zauważysz że coś źle robię. 

 

obraz_2024-04-01_110131870.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, .:TRakToR:. napisał:

to jest tylko upomnienie słowne, a nie punkt na konto po którym dostanie degrada

Upomnienie to upomnienie. Upomina się osoby, które zrobiły coś błędnie lub nie do końca zgodnego z zasadami.

 

14 godzin temu, .:TRakToR:. napisał:

dla mnie jest to nieprofesjonalne zachowanie pełniąc tak ważną funkcję jaką jest UBT

Jeszcze jakiś czas temu członkowie zespołu, którym dowodzisz pisali, że nie mogli dobrze ocenić demka bo podczas oglądania mieli burzę lub wklejali rozpiski kolegów z UBT tzn palili niewygodne osoby w najgłupszy możliwy sposób, a mianowicie byli w stanie pomylić osoby, które rozpisywali z rnd graczami. To jest dopiero nieprofesjonalne, a z tego co pamiętam to żadnemu z nich uwaga nie została zwrócona. 

Pozdrawiam fanów,

Boski Z Polski

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

00e008a4108d88e2a78cc05e08567b46_temat_zamkniety.png

Udzielona odpowiedź od UBTeam oraz Opiekuna. 

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie