Skocz do zawartości

Zablokowane FAST DL na serverze.


Do spodu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jeżeli buguje wam się FAST DL na serverze to wystarczy zrestartować grę i ściąga się wszystko w kilka sekund. Niestety jest to błąd tej gry i nie da się nic z tym zrobić. Nie czekajcie jak wam długo się coś ściąga tylko resetujcie csa i po sprawie ;)

IMG_3039.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi dokladnie o sytuacje najczesciej miedzy przeladowaniem mapy jesli pobiera wam jakikolwiek plik i widzicie ze trwa to powyzej 20sek  to nie czekajcie az wam bedzie sciagac do konca  tylko kliknijcie zamknij i wpiszcie retry w  konsoli albo wejdzcie jeszcze raz na serwer wtedy to sciaga 1-2 sek i  zalatwione  nie wazne ile plikow czy ile Mb jest do sciagneicia 
 

7 minut temu, Do spodu napisał:

Witam jeżeli buguje wam się FAST DL na serverze to wystarczy zrestartować grę i ściąga się wszystko w kilka sekund. Niestety jest to błąd tej gry i nie da się nic z tym zrobić. Nie czekajcie jak wam długo się coś ściąga tylko resetujcie csa i po sprawie ;)

 

tlo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.04.2024 o 00:45, don P Z X napisał:

Chodzi dokladnie o sytuacje najczesciej miedzy przeladowaniem mapy jesli pobiera wam jakikolwiek plik i widzicie ze trwa to powyzej 20sek  to nie czekajcie az wam bedzie sciagac do konca  tylko kliknijcie zamknij i wpiszcie retry w  konsoli albo wejdzcie jeszcze raz na serwer wtedy to sciaga 1-2 sek i  zalatwione

Warto spróbować retry w konsoli, ale nie zawsze to zadziała. Sam się o tym przekonałem:

W Święta Wielkanocne zaczęło mi pobierać model 40s. Poczekałem aż pobrało i zaczęło kolejny model pobierać 40s. Wyszedłem i wpisałem „retry” w konsolę. Powtórzyłem to 3 razy. Nic to nie dało. Dalej pobierało po 40s modele.

Dopiero restart cs pomógł. Wszystko mi się pobrało w 2s.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, visi0nEer napisał:

Warto spróbować retry w konsoli, ale nie zawsze to zadziała. Sam się o tym przekonałem:

W Święta Wielkanocne zaczęło mi pobierać model 40s. Poczekałem aż pobrało i zaczęło kolejny model pobierać 40s. Wyszedłem i wpisałem „retry” w konsolę. Powtórzyłem to 3 razy. Nic to nie dało. Dalej pobierało po 40s modele.

Dopiero restart cs pomógł. Wszystko mi się pobrało w 2s

dlatego nie czekajcie na pobieranie  nawet 1 skina/pliku a od razu wyl i po2 sek  wpisac retry  badz tez jak kto woli wyl cs i wlaczyc (trwa to dluzej stad wrazenie ze dziala zawsze jak odczekacie 2-3 sek po zmaknieciu to retry tez dziala zawsze). Tak sie dzieje tylko przy zmianie mapy i nie wiadomo czemu. Dotyczy to wszystkiego sprites, roundsoundow skinow itp Jak jest jakis gigachad i wie jak to ogarnac to niech da znac  trzeba tez zoabczyc czy wersja gry nonsteam,legacy, beta i origin maja na to wplyw 😁

tlo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie