Skocz do zawartości

Zablokowane ub na ct


Rekomendowane odpowiedzi

Nick: shizer

Data zdarzenia: nie wiem

Powód bana: nie wiem

Opis sytuacji: Dopiero co dostalem ub a juz mam bana, nie wiem kiedy dostalem, nie wiem za co dostalem i od kogo :okejka: 

 

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze parapet sam decyduje kto powienem dostać UB a kto nie, wlasciciel serwera @ KIK mi dal ub 

 

to zwykly ADMIN mi dodal bana na nowo bo sie z tym nie zgadza. XD. Nigdzie nie mam zamiaru isc i byc przeptytywany przez jakiegos smienszego adminka

 

ja przynajmniej pisze tematy o UB na forum a nie jak inni gracze z pi**y bez tematow ciagle dostaja UB :XD: 

 

Przez KIK,

Powiedziałeś że minęły 3 dni a minęły 2, to parapet poprawił za oszustwo mnie. Od twojego posta niech miną 3 dni

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesem na nie trol i niezrównoważony psychicznie typ

<22:40:36> "Kiedyś byłem opór :(": I TAK Z TEJ SIECI LECISZ XD

 

pocisk 2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, PanPrzypal napisał:

Jesem na nie trol i niezrównoważony psychicznie typ

Jak ty nazywasz kogoś trollem w CT to jest naprawdę szczyt hipokryzji, a przykładem była dzisiejsza mapa "jail_rose_mr" gdzie byliśmy razem w CT.

 

A co do Karola, to miły chłopak i zawszę mówił dzień dobry na klatce i pomagał wnosić zakupy.

Potrzebujemy takich prowadzących jak on, którzy nie mają kija w du**e i nie prowadzą całą rundę w celi.

 

PDW Karol

Edytowane przez KapiszonXD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, TheProShizer napisał:

to zwykly ADMIN mi dodal bana

Ty weź bo on ma flagę A i lepszy jest wiesz o co chodzi 

 

obraz_2024-04-01_110131870.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpowiadając na twoją notatkę

 

Ja cie nie oszukalem, nie bylem pewny czy bylo to 3 dni temu czy 2 więc w poście dałem 2/3 DNI TEMU

 

image.png

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie