Skocz do zawartości

Zablokowane Aktualizacja


Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Kłapouchy

Nick oskarżonego: LypseN

IP/SID oskarżonego: -

Data i godzina zdarzenia: Cały czas od aktualizacji 

Dowody: Wycienk z konsoli [AMXBans] Zbanowany przez Admina: ?   ?   ?    Zombie Plagu
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ HellSkill.pl
[AMXBans] Powod: 'Wylacz To Gowno :)'
[AMXBans] Dlugosc bana: '1 minuta'
[AMXBans] Twoj SteamID: 'STEAM_0:1:4352767'
Opis sytuacji: Po nowej aktualizacji usilnie proboje pograc , niestety co wejde na server banuje mi postać , z dopisku nie jestem w stanie wywniowskować co mam wyłączyć .....

 

Widze że nie każdego obowiązuje jeden z punktu wymagań do Administracjii  Minimum 3h dziennie na pełnieniu obowiązków Administratora 
 

 

Przypominam że problem występuje od tygodnia ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Kłapouchy napisał:

[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ HellSkill.pl

@ HalaMadrid JBTK?? XD

Przez moose` ,

Post o niskiej wartości, nic nie wnoszący do tematu, wypowiadanie się w skardze, która Ciebie nie dotyczy.

logoooo.png.eec9d29565d71c81726d748d1f55bcd3.png.3ac94278d54d2037b7a37ed82c188267.png

 

2013 - 2023

2023 -> Csowicze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jajca serwer tu wisi prawie 2 miesiące a podstawowe sprawy nawet nie są edytowane gdzie robi się to 1 MINUTE :kekw:

Przez moose` ,

Post o niskiej wartości, nic nie wnoszący do tematu, wypowiadanie się w skardze, która Ciebie nie dotyczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Rapcore napisał:

Ja jako zagorzały użytkownik tego forum jestem za deportacją serwera jak i właściciela lypsena.pozdrawiam 

E no az tak to nie xD niech po prostu naprawi swój błąd bo ile sie moge wkurwiac xD

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę nie spamić więcej.

 

@ LypSeN proponuje zmienić nazwę sieci przy okazji..

sygna.jpg.113fc4cb2bf798e7b046ef76ef5a2ffd.jpg

Oboje wiemy, że mogłabym rozerwać Cię na kawałki

jednocześnie malując paznokcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Kłapouchy napisał:

E no az tak to nie xD niech po prostu naprawi swój błąd bo ile sie moge wkurwiac xD

 

Ziomek, skasuj sobie config.cfg i spróbuj wtedy, u mnie to pomogło ale nie na długo bo potem znowu bany z du*y szły i nawet jak ustawiłem wysokie dpi na myszce i patrząc się w ziemię kręciłem myszką z nudów to dostałem bana, pewnie wykryło jakiegoś spin bota. Druga sprawa to przez cheatera z którym nie mogli sobie poradzić a potrafił grać pół dnia i uprzykrzać innym grę zrobili taki Antycheat który jest ultra czuły na byle co. Ale myślę że po usunięciu configu i zrobieniu go na nowo powinno Ci ustać. Musisz mieć coś z komend ustawione co go gryzie, co dla mnie jest śmieszne bo nie powinno tak być 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • LypSeN zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie