Skocz do zawartości

CS Soundwave #2- Audycja radiowa


moose`

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze się tego słuchało, aczkolwiek mam jedno ale, dużo "dziwnych" telefonów jest wykonywanych przez osoby niepełnosprawne, z zaburzeniami psychicznymi i pewnie jeszcze trochę tych chorób by się znalazło, które niekoniecznie zdają sobie sprawę gdzie dzwonią, po co dzwonią także nazywanie, przestawienia ich w negatywnym świetle jest niezbyt słuszne.

Pozdrawiam fanów,

Boski Z Polski

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audycja taka w miarę ale dziwne i głupie pytania. Np:

 

To samo nie mogę się, z wami zgodzić że covid nie istniał. Głupie pytanie prostu, to by tylu ludzi nie umierało codziennie w szpitalach. Albo że SOR pomaga Hahaha. Podam przykład na sobie kiedyś mi ręka spuchła brak złamań stłuczeń to gościu chirurg niby wysłał mnie ze skierowaniem do ortopedy. I musiałem ortezę kupić. Dopiero lekarz rodzinny dał diagnozę że to była dna moczanowa. xDD

 

Dlatego nie przepadam za nimi ponieważ bardzo duża liczba lekarzy, szczególnie tych na SORACH i w szpitalach, których odwiedziłem to tłuki którzy potrafią tylko się wymądrzać najeżdżać na ciebie jeśli im uwaga zwrócisz.Większość tych "specjalistów" poszło na medycynę tylko dla kasy. Uważam że z polskich lekarzy więcej szkód niż korzyści .Oczywiście nie wyogólniam bo niektórzy są dobrzy.

 

 

200w(3).webp.56a31db160fa7649242cef425db105cd.webp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajne do słuchania + :pepebasen:

fgue8cR.png

"Granie na ich nerwach to najlepszy instrument, te dziewczyny jak im zagram robią piruet przez to ich chłopaki nienawidzą mnie"
Sexi baby mami let me feel u wet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • moose` zablokował ten temat
  • moose` odblokował ten temat

A gdzie jakaś informacja, że materiał dla osób przynajmniej + 16 plus, bo wulgarne słownictwo ( wac to ja dalej nie dotrwałem, bo nie mam czasu xd )

 

Bez tytułu.png

 

 

Superka za wkład włożony w materiał.

logoooo.png.eec9d29565d71c81726d748d1f55bcd3.png.3ac94278d54d2037b7a37ed82c188267.png

 

2013 - 2023

2023 -> Csowicze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobre słuchowisko!  Gość specjalny dużo i solidnie wytłumaczył jak od kuchni wygląda taka praca w szpitalu, odpowiedź na moje pytanie satysfakcjonująca .

Na prawdę, bardzo dobry pomysł wykminiony z tym CS Soundwave!

 

tumblr_772428b9c476af60216604c11fa9fb5e_3ee6e45e_250.gif

 

SAMCRO.gif

𝕹𝖔 𝖕𝖆𝖎𝖓, 𝖓𝖔 𝖌𝖆𝖎𝖓.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie