Skocz do zawartości

Zablokowane [ZAPISY] - Zgadnij co to?


Rodeo Rita

Rekomendowane odpowiedzi

 

zgadnij_kto_to_uwu_homik.png?ex=66071ff7&is=65f4aaf7&hm=2baadd48b676994601a6fc1959c2c1d1b43202cd498c735967520f21f9708b16&

Cześć i czołem!

Chciałbym przedstawić oraz zachęcić Was do wzięcia udziału w nowym forumowym konkursie zatytułowanym "Zgadnij co to?"! Formuła konkursu oparta jest na amerykańskim teleturnieju "The Floor", ale więcej szczegółów dotyczących rozrywki przedstawię Wam w punktach poniżej.

1. Do rozpoczęcia konkursu potrzeba dokładnie szesnastu uczestników, którzy będą rywalizować między sobą na naszym sieciowym discordzie. Ważne jest zatem, aby posiadać dostęp do mikrofonu ;) Domyślam się, że niektórzy nie są śmiali, ale zapewniam was, że nie taki diabeł straszny jak go malują, a sama rozrywka jednej rundy zajmie około pięciu minut. 

2. Po skompletowaniu załogi, uczestnicy otrzymają w wiadomości prywatnej trzydzieści kategorii, które dostępne będą w tym konkursie. Wybierają oni z nich minimum piętnaście, w których czują, że mają wystarczające obycie aby stawić im czoła. Uczestnicy będą dobierani w pary na podstawie wybranych przez siebie kategorii, aby szanse były w miarę wyrównane. 

3. Pary dogadują się razem ze mną co do dogodnego dla nas terminu, a następnie łączymy się na discordzie o poprzednio ustalonym czasie. 

4. Jeśli uczestnicy będą gotowi żeby rozpocząć rywalizację, na udostępnionym przeze mnie ekranie pojawią się zdjęcia różnych rzeczy/osób/czynności etc. dotyczących kategorii, w której aktualnie będą mierzyć się ze sobą.

5. Każdy z uczestników dysponuje swoim własnym czasem, który wynosi 45 sekund. 

6. Gracze naprzemiennie nazywają ów rzecz/osobę/czynność etc. którą widzą na zdjęciu. 

7. Czas odmierzany jest w momencie, kiedy gracz aktualnie odpowiada na to, co widzi na obrazku. W momencie, kiedy odpowie poprawnie, jego czas zostaje zatrzymany, a automatycznie włączany jest czas drugiego gracza. To on następnie musi odpowiedzieć na to, co widzi na udostępnionym ekranie.

8. W momencie, kiedy gracz nie będzie w stanie nazwać rzeczy widocznej na obrazku, może powiedzieć "pas" - jednak uwaga!! będzie to skutkować zabraniem trzech sekund z jego czasomierzu. Po spasowaniu, uczestnik będzie musiał zmierzyć się z kolejnym obrazkiem, co oznacza, że tura nie przepada automatycznie na drugiego gracza!

9. Runda kończy się w momencie, kiedy któremuś z graczy zabraknie czasu. Osoba ta odpada z dalszego konkursu, a zwycięzca przechodzi do następnego etapu.

 

Domyślam się, że zasady mogą brzmieć trochę chaotycznie, ale w spojlerze poniżej zamieszczam filmik, który przedstawia jak ta rozrywka będzie w praktyce wyglądać. Warto rzucić sobie na to okiem bo jestem pewien, że wiele wam to rozjaśni ;) Tutaj akurat uczestnicy zmierzyli się z kategorią "Rośliny". 

Spoiler

 

 

Jeśli macie jakieś pytanka, to śmiało możecie zadawać je pod tym postem. Nie wykluczam, że mogłem o czymś zapomnieć ;)

A co z nagrodami? Już mówię ;)

1 miejsce - +80 rep, ranga "Sokole oko" na określony okres czasu, VIP na forum na okres miesiąca, VIP na dowolnym serwerze na okres miesiąca, 15 zł do wykorzystania w forumowym sklepiku

2 miejsce - +60 rep, VIP na forum na okres trzech tygodni, VIP na dowolnym serwerze na okres trzech tygodni, 10 zł do wykorzystania w forumowm sklepiku

3 oraz 4 miejsce - +40 rep, VIP na forum na okres dwóch tygodni, VIP na dowolnym serwerze na okres dwóch tygodni, 7 zł do wykorzystania w forumowym sklepiku

 

Wymagania dot. konkursu: 

* Podczas przebiegu całego konkursu obowiązuje regulamin forum oraz sieciowego discorda.

* Rundy rozgrywane będą w godzinach wieczornych, zatem ważne, abyście byli w miarę dyspozycyjni (jak wspomniałem wcześniej, jedna runda zajmie około 5 minut).

* Udział wziąć mogą tylko osoby posiadające sprawny mikrofon.

* Wszelkie próby oszustwa będą karane wykluczeniem z dalszego udziału w konkursie.

 

WYSTARCZY, ŻE NAPISZECIE POD SPODEM "CHĘTNY/CHĘTNA". ODEZWĘ SIĘ PÓŹNIEJ DO WAS Z WIADOMOŚCI PRYWATNEJ LUB NA MINICZACIE ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętny :pepelata:

Przez Rodeo Rita,

4/16

fgue8cR.png

"Granie na ich nerwach to najlepszy instrument, te dziewczyny jak im zagram robią piruet przez to ich chłopaki nienawidzą mnie"
Sexi baby mami let me feel u wet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętna ;) 

Przez Rodeo Rita,

14/16

sygna.jpg.113fc4cb2bf798e7b046ef76ef5a2ffd.jpg

Oboje wiemy, że mogłabym rozerwać Cię na kawałki

jednocześnie malując paznokcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez chce tam mnie dopisz rodeo ritka!!!!!

Przez Rodeo Rita,

niestety mam już komplet ale mogę wrzucić cię na ławkę rezerwowych jeśli ktoś się wykruszy :) 

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie