Skocz do zawartości

Zablokowane Pytankoooo


Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie takie czy bym mogl dostac ub bo voofy dal mi ub na ct a myslalem ze to blad administracji i napisalem na u@ ze za co ub a naczelny napisal ze to masz nowego i dostalem bana na ct wiec moglbym prosic o ub? Bo tera sie dowiedzialem xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie dociera do ciebie to co mówię na serwerze to napiszę jeszcze tutaj żebyś miał pełny obraz.
Wejdziesz do CT najwcześniej gdy przeczytasz cały regulamin (tak z 3 razy dla utrwalenia) oraz ogarniesz podstawy chodzenia i składania zdań. Nie wiem dlaczego @ snuffydał ci UB na CT ale postanowiłem ten karygodny błąd naprawić od ręki.

Nie ogarniasz totalnie co się dookoła dzieje, twój mikrofon zarówno jak i głos sprawia, że najchętniej odstawiłbym tutaj van Gogha 2.0 i to nie tylko moje zdanie. Nie umiesz się zamknąć czy to prowadzisz czy jesteś do pomocy akurat. Nie chcę mi się na ten temat więcej wypowiadać bo wszystko co miałem od powiedzenia w twojej sprawie napisałem w ostatnim odwołaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, El Mafioso napisał:

Skoro nie dociera do ciebie to co mówię na serwerze to napiszę jeszcze tutaj żebyś miał pełny obraz.
Wejdziesz do CT najwcześniej gdy przeczytasz cały regulamin (tak z 3 razy dla utrwalenia) oraz ogarniesz podstawy chodzenia i składania zdań. Nie wiem dlaczego @ snuffydał ci UB na CT ale postanowiłem ten karygodny błąd naprawić od ręki.

Nie ogarniasz totalnie co się dookoła dzieje, twój mikrofon zarówno jak i głos sprawia, że najchętniej odstawiłbym tutaj van Gogha 2.0 i to nie tylko moje zdanie. Nie umiesz się zamknąć czy to prowadzisz czy jesteś do pomocy akurat. Nie chcę mi się na ten temat więcej wypowiadać bo wszystko co miałem od powiedzenia w twojej sprawie napisałem w ostatnim odwołaniu.

Ale jakos widzialo duzo adm jak prowadze i dobrze prowadzilem wiec o ch*j ci chodzi 

1 minutę temu, 14mlody_young napisał:

Ale jakos widzialo duzo adm jak prowadze i dobrze prowadzilem wiec o ch*j ci chodzi 

KIS Mnie widzial  moze KIK ale nwm i troszke ich bylo tych typa z endoro bylem w ct u z kims jeszcze na 15 ludzi i praktycznie nie bylo buntow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ 14mlody_youngprzede wszystkim patrz jak prowadzą inni gracze/admini, którzy radzą sobie bardzo dobrze. Na ten moment admini będą Cię przerzucać do CT jak nie będzie chętnych lub o to poprosisz i za kilka dni zobaczymy co dalej. :pepepolicjant:

 

00e008a4108d88e2a78cc05e08567b46_temat_zamkniety.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie