Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga na administratora dino


Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: mati brygadzista


Nick oskarżonego: dino


IP/SID oskarżonego: niewiem


Data i godzina zdarzenia: 15:48


Dowody: Opis sytuacji: Dzień dobry, chciałbym złożyć skrage na administratora "dino" który po raz kolejny wykazał się swoim rozumem i dał mi bana na 3 godziny (Używając własnego taryfikatora do banowania graczy) za nazwanie go "cwelem" bo kampił na zabawie. Oczywiście bez powodu bym go tak nie nazwał, moja obelga w jego strone była po tym gdy wyżył swoje złości na mojej osobie i powiedział że jak będe mu zwracał uwage to jak on to ujął "wypierdoli mnie z serwera" na co ja mu odpowiedziałem żeby to zrobił i to nie bez powodu ponieważ gdy na serwerze panuje taka zepsuta i toksyczna atmosfera której prowodyrem jest sam administrator to aż się odechciewa grać.Owy administrator nie posiada za grosz kultury, pouczając przy tym innych graczy. 

Taryfikator banowania w regulaminie ma napisane jasno 

-Najpierw wyrzucamy gracza upominając go 

-Gdy niema skutków po wyrzuceniu dajemy blokade od 30 minut do godziny

-Jeżeli po godzinnej blokadzie niema efektów można ukarać gracza blokadą od TRZECH godzin do JEDNEGO dnia 

@ sedeswysoko skaczesz bo przeskoczyłeś aż trzy upomnienia 

Pozdrawiam @ snuffyi @ MeQustooo

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema, zaczynamy od poczatku

po buncie dales chowanego

pozniej byl lapany kampiles przy wiezniach

wyzywales ludzi od cweli w tym mnie

dostales bana i zaczales mnie wyzywac dalej, przedluzymy chyba do jednego dnia @ snuffy @ KIK

 

@ matibrygadzista bo nie chcialem ci dawac bana, bo malo ludzi bylo, sam sie prosiles pozniej, ez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, sedes napisał:

siema, zaczynamy od poczatku

po buncie dales chowanego

pozniej byl lapany kampiles przy wiezniach

wyzywales ludzi od cweli w tym mnie

dostales bana i zaczales mnie wyzywac dalej, przedluzymy chyba do jednego dnia @ snuffy @ KIK

Fantazje widzę masz rownież szeroko rozbudowaną pisząc że wyzywałem graczy od "cweli" gdy powiedzialem to tylko do ciebie 

Owszem dałem chowanego po buncie co się tobie spodobało bo jeszcze dwie kolejne rundy nic do mnie nie miałes i nawet na danie owego chowanego nie zareagowałeś mając to w "du**e"

Gdy dostałem bana powiedziałem że pisze ci skarge i na tym się skonczyło bo dostałem kicka.

Do spowiedzi się udaj grzeszniku, kłamco ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde Mati, zabierasz mi trochę pracę bo Dino już dawno powinien za swoje zachowanie wylecieć bo gdy atmosfera się oczyściła gdy w ostatnim czasie mniej przebywał na serwerze tak jego powrót znów zagęszcza , no ale co zrobić? Macie demko i @ snuffyczy @ KIKpowinni sami ocenić co z tym zrobić, bo jak to jest że admin może obrażać graczy, a gracz nic nie może mi odpowiedzieć? Trochę ponad prawo? No to słabo ... Szkoda że jestem w pracy bo bym się bardziej rozpisał, ale tak czy siak dawno nie było skargi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem dowalić się na początku do nierozpisanego demka ale potem zobaczyłem że nawet nie wysłałeś tego demka wiec w jaki sposób mam rozpatrzeć tą skarge? 

00e008a4108d88e2a78cc05e08567b46_skarga_odrzucona.png

439395672_nowasyg.jpg.6ec306e5c294d73d9f3beddd7b4380cc.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie