Skocz do zawartości

Zablokowane Odwolanie od banika ;)


Rekomendowane odpowiedzi

Nick: 14mlody_young

Data zdarzenia: nie wiem wczoraj albo przed wczoraj

Powód bana: nie ogarnianie w ct

Opis sytuacji: no to było tak że było bardzo dużo osob i prowadzilem jak narazie dobrze szło do czasu az poszlismy na wierzyczki i nie chcialo mi sie odtworzyc menu techniczne a czas gonił bo było z 3minuty do konca i sie zestresowalem bardziej niz bylem i ktos mi napisal polecam /settings szybko napisalem ale w tym czasie dostalem bana wiem ban był sluszny ale to przez to ze sie zestresowalem wiec nie i pojde do ct kiedy bedzie z 20os bo sie zestresuje tylko jak bedzie z 10/14 os wiec dziekuje za rozpatrzenie sprawy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to  jest dobry pomysł by rozpocząć gównoburze bo dawno nie było....ostatnio admini za często i za chętnie dają bana na CT ludziom , którzy są w CT bo albo nie ma komu iść albo chcą się uczyć albo komuś chcą pomóc. Kiedy mają się uczyć to po pierwsze? W TT? No spoko ale tak jak kolega pisze, w TT nie ma stresu takiego , ponadto praktyka musi być! Po drugie jeśli jeden z drugim adminem nie chcą iść do CT i ktoś idzie bo nie ma komu to powinno pomagać takiej osobie chociaż by zdalnie w TT, ktoś powie że pewnie admin mu podpowiedział "/settings", ale czy to wystarczy? A gdzie wsparcie chociażby mentalne? Wesprzeć takiego kogoś! Jak Wy chcecie mieć prowadzących jak każdy się boi wejść bo zaraz dostaje bana na CT z powodem "UCZYMY SIE W CT" ! Wylewam teraz swoje żale bo uważam że za mało się pomaga nowym gracza czy też nawet starym być w CT. Zasada jest prosta, jak nauczymy/nauczycie czym więcej ludzi w CT tym sami nie będziecie musieli chodzić tam! I z tego miejsca wielki ukłon dla @ zek, który kilka razy uczył kogoś w CT własnie wspierając i poprawiając go a nie wieb*jąc mu bana na CT! 

 

 

@ snuffydaj chłopakowi UB bo na pewno się nie raz przyda i pogadaj proszę z adminami bo to odstrasza nowych graczy ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Bako napisał:

Ogólnie to  jest dobry pomysł by rozpocząć gównoburze bo dawno nie było....ostatnio admini za często i za chętnie dają bana na CT ludziom , którzy są w CT bo albo nie ma komu iść albo chcą się uczyć albo komuś chcą pomóc. Kiedy mają się uczyć to po pierwsze? W TT? No spoko ale tak jak kolega pisze, w TT nie ma stresu takiego , ponadto praktyka musi być! Po drugie jeśli jeden z drugim adminem nie chcą iść do CT i ktoś idzie bo nie ma komu to powinno pomagać takiej osobie chociaż by zdalnie w TT, ktoś powie że pewnie admin mu podpowiedział "/settings", ale czy to wystarczy? A gdzie wsparcie chociażby mentalne? Wesprzeć takiego kogoś! Jak Wy chcecie mieć prowadzących jak każdy się boi wejść bo zaraz dostaje bana na CT z powodem "UCZYMY SIE W CT" ! Wylewam teraz swoje żale bo uważam że za mało się pomaga nowym gracza czy też nawet starym być w CT. Zasada jest prosta, jak nauczymy/nauczycie czym więcej ludzi w CT tym sami nie będziecie musieli chodzić tam! I z tego miejsca wielki ukłon dla @ zek, który kilka razy uczył kogoś w CT własnie wspierając i poprawiając go a nie wieb*jąc mu bana na CT! 

 

 

@ snuffydaj chłopakowi UB bo na pewno się nie raz przyda i pogadaj proszę z adminami bo to odstrasza nowych graczy ;(

Bardzo dziekuje o wsparcie bo ostatnio nawet mnie zachecali przez graczy idz do ct bo ogarniasz ja ogarniam w ct tylko jesli admini zara mowia czas konczy sie czy cos to wtedy wszystko sie psuje i sie kazdy zestresuje i tak jak kolega mowi ze za duzo banow na ct i nawet upomnienia nie dostalem od razu perma a i zacznijmy ze gdyby mnie "tylko" wywalili z ct to by kiedy indziej by zauwazyli ze bardzo ogarniam pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, 14mlody_young napisał:

Bardzo dziekuje o wsparcie bo ostatnio nawet mnie zachecali przez graczy idz do ct bo ogarniasz ja ogarniam w ct tylko jesli admini zara mowia czas konczy sie czy cos to wtedy wszystko sie psuje i sie kazdy zestresuje i tak jak kolega mowi ze za duzo banow na ct i nawet upomnienia nie dostalem od razu perma a i zacznijmy ze gdyby mnie "tylko" wywalili z ct to by kiedy indziej by zauwazyli ze bardzo ogarniam pozdrawiam 

Jeśli admin Ci powiedział , że kończy się czas a były jeszcze 3 minuty do końca rundy to powinien się rozpędzić i walnąć barana w ścianę , tym się nie przejmuj, pamiętasz jaki admin Ci dał tego bana?

 

Wbij rano w tygodniu między 8-12 jak będziesz miał chwilkę to Cię nauczę podstaw, a o UB się nie martw @ snuffyma dobre serduszko i da Ci UB ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Bako napisał:

Jeśli admin Ci powiedział , że kończy się czas a były jeszcze 3 minuty do końca rundy to powinien się rozpędzić i walnąć barana w ścianę , tym się nie przejmuj, pamiętasz jaki admin Ci dał tego bana?

 

Wbij rano w tygodniu między 8-12 jak będziesz miał chwilkę to Cię nauczę podstaw, a o UB się nie martw @ snuffyma dobre serduszko i da Ci UB ;)

To chyba naczelny prowokator  jak sie nie myle tez byl w ct i jak cos to od piatku do niedzieli mnie nie bedzie wiec nie w tym tygodniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to nie ja nadałem bana na CT. Po drugie bana na CT nie dostałeś za to, że nie potrafiłeś odpalić menu tylko za 6 minutowe nic nie robienie i gdyby nikt ci nikt nie zwrócił uwagi to stalibyśmy przed celą do ostatniej osoby grając w ostatnią reakcje co było dla ciebie dziwnym kiedy ktoś co mówi żebyś tak nie robił.

Jeśli zostają Ci 2 minuty do końca rundy a nie zrobiłeś przez całą długość jej trwania absolutnie nic to normalnym jest że zostanie ci ten fakt przypomniany żebyś się streszczał bo ludzie czekają patrząc jak robisz ponownie NIC.

@ MeQustooopowiedział Ci w momencie otrzymania bana co masz zrobić jak chcesz UB, masz posiedzieć w TT i przypatrzyć się jak prowadzą inni - bardziej doświadczeni gracze.

A ty @oY9zhZY.png Bakoprzestań ludzi podkręcać, jak nie masz nic mądrego i na temat do powiedzenia to się nie wcinaj. Mowa jest srebrem, milczenie złotem a w twoim przypadku jak to powiedział Leszek Miller "milczenie nie złotem, jest szansą"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, El Mafioso napisał:

Po pierwsze to nie ja nadałem bana na CT. Po drugie bana na CT nie dostałeś za to, że nie potrafiłeś odpalić menu tylko za 6 minutowe nic nie robienie i gdyby nikt ci nikt nie zwrócił uwagi to stalibyśmy przed celą do ostatniej osoby grając w ostatnią reakcje co było dla ciebie dziwnym kiedy ktoś co mówi żebyś tak nie robił.

Jeśli zostają Ci 2 minuty do końca rundy a nie zrobiłeś przez całą długość jej trwania absolutnie nic to normalnym jest że zostanie ci ten fakt przypomniany żebyś się streszczał bo ludzie czekają patrząc jak robisz ponownie NIC.

@ MeQustooopowiedział Ci w momencie otrzymania bana co masz zrobić jak chcesz UB, masz posiedzieć w TT i przypatrzyć się jak prowadzą inni - bardziej doświadczeni gracze.

A ty @oY9zhZY.png Bakoprzestań ludzi podkręcać, jak nie masz nic mądrego i na temat do powiedzenia to się nie wcinaj. Mowa jest srebrem, milczenie złotem a w twoim przypadku jak to powiedział Leszek Miller "milczenie nie złotem, jest szansą"

 

 

Myslisz pojęcia przyjacielu , mównie swojego zdania/faktów/ prawdy z podkręcaniem ludzi to jest róznica i nie każ mi udowadniać racji bo nie mam na to ochoty byście znów nie mieli pożywki ze jestem 60-sioną :D Jesli to co piszesz jest prawdą to okej, ban dany słusznie ale i tak uwazam ze macie za mało empatii do nowych CT i zdania nie zmienie!! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, El Mafioso napisał:

Po pierwsze to nie ja nadałem bana na CT. Po drugie bana na CT nie dostałeś za to, że nie potrafiłeś odpalić menu tylko za 6 minutowe nic nie robienie i gdyby nikt ci nikt nie zwrócił uwagi to stalibyśmy przed celą do ostatniej osoby grając w ostatnią reakcje co było dla ciebie dziwnym kiedy ktoś co mówi żebyś tak nie robił.

Jeśli zostają Ci 2 minuty do końca rundy a nie zrobiłeś przez całą długość jej trwania absolutnie nic to normalnym jest że zostanie ci ten fakt przypomniany żebyś się streszczał bo ludzie czekają patrząc jak robisz ponownie NIC.

@ MeQustooopowiedział Ci w momencie otrzymania bana co masz zrobić jak chcesz UB, masz posiedzieć w TT i przypatrzyć się jak prowadzą inni - bardziej doświadczeni gracze.

A ty @oY9zhZY.png Bakoprzestań ludzi podkręcać, jak nie masz nic mądrego i na temat do powiedzenia to się nie wcinaj. Mowa jest srebrem, milczenie złotem a w twoim przypadku jak to powiedział Leszek Miller "milczenie nie złotem, jest szansą"

Dobra ale jak jest 15typa przed cela na malej mapie to co mam zrobic musze pozabijwc troche ich bo nic bysmy nir zrobili a ze szukalem czegos innego niz menu techniczne ktore było nie dzialajace wiec ktos napisal /settings to to szybko wykorzystalem a ze bako chce innym pomagać to jest bardzo dobre z jego strony bo w tt nie naucze sie tego jak se radzic z buntami itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze to nie ja nadałem bana na CT. Po drugie bana na CT nie dostałeś za to, że nie potrafiłeś odpalić menu tylko za 6 minutowe nic nie robienie i gdyby nikt ci nikt nie zwrócił uwagi to stalibyśmy przed celą do ostatniej osoby grając w ostatnią reakcje co było dla ciebie dziwnym kiedy ktoś co mówi żebyś tak nie robił.

Jeśli zostają Ci 2 minuty do końca rundy a nie zrobiłeś przez całą długość jej trwania absolutnie nic to normalnym jest że zostanie ci ten fakt przypomniany żebyś się streszczał bo ludzie czekają patrząc jak robisz ponownie NIC.

@ MeQustooopowiedział Ci w momencie otrzymania bana co masz zrobić jak chcesz UB, masz posiedzieć w TT i przypatrzyć się jak prowadzą inni - bardziej doświadczeni gracze.

A ty @oY9zhZY.png Bakoprzestań ludzi podkręcać, jak nie masz nic mądrego i na temat do powiedzenia to się nie wcinaj. Mowa jest srebrem, milczenie złotem a w twoim przypadku jak to powiedział Leszek Miller "milczenie nie złotem, jest szansą"

 

@ 14mlody_youngjeśli 15 osób to dużo a jb_snowy to mała mapa i do tego potrzebujesz wykasować połowę osób przed celą robiąc ostatnią reakcje do oporu po czym prowadzić 6 osób na kucaka pół mapy, żeby dalej nie wiedzieć co zrobić to ja nie mam więcej pytań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, El Mafioso napisał:

Po pierwsze to nie ja nadałem bana na CT. Po drugie bana na CT nie dostałeś za to, że nie potrafiłeś odpalić menu tylko za 6 minutowe nic nie robienie i gdyby nikt ci nikt nie zwrócił uwagi to stalibyśmy przed celą do ostatniej osoby grając w ostatnią reakcje co było dla ciebie dziwnym kiedy ktoś co mówi żebyś tak nie robił.

Jeśli zostają Ci 2 minuty do końca rundy a nie zrobiłeś przez całą długość jej trwania absolutnie nic to normalnym jest że zostanie ci ten fakt przypomniany żebyś się streszczał bo ludzie czekają patrząc jak robisz ponownie NIC.

@ MeQustooopowiedział Ci w momencie otrzymania bana co masz zrobić jak chcesz UB, masz posiedzieć w TT i przypatrzyć się jak prowadzą inni - bardziej doświadczeni gracze.

A ty @oY9zhZY.png Bakoprzestań ludzi podkręcać, jak nie masz nic mądrego i na temat do powiedzenia to się nie wcinaj. Mowa jest srebrem, milczenie złotem a w twoim przypadku jak to powiedział Leszek Miller "milczenie nie złotem, jest szansą"

 

@ 14mlody_youngjeśli 15 osób to dużo a jb_snowy to mała mapa i do tego potrzebujesz wykasować połowę osób przed celą robiąc ostatnią reakcje do oporu po czym prowadzić 6 osób na kucaka pół mapy, żeby dalej nie wiedzieć co zrobić to ja nie mam więcej pytań.

Zacznijmy od tego że ta mapa to strasznie mało ma na tej mapie i wykasowac polowy nie chcialem tylko z 3/4 os zeby było szybciej a ze na kucaka ludzi wyprowadzam to jest bezpieczniejsze dla mnie i dla was zeby nie bylo buntu wiec bym sie na luzie wyrobil gdyby te menu techniczne dzialalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W jaki sposób chcesz nauczyć się kreatywnie prowadzić skoro pierwsze co robisz po wyjściu z celi to ostatnia reakcje - jak ci zadałem pytanie czemu tak robisz to powiedziałeś że tak chcesz i możesz.
Przez 5 minut trzymaliśmy ctrl i nie zrobiliśmy nic oprócz dojścia z przed celi na pierwsza atrakcje w taki sposób też są małe szanse że nauczysz się kreatywnie prowadzić.
Widziałem cię pierwszy raz na serwerze i od razu wchodzisz do ct, powiedziałem ci żebyś chwilę pograł zobaczył jak inni prowadza i jak to tutaj wygląda. Menu techniczne najprawdopodobniej gryzie się z crackowanym csem pobranym z dobre - instalki.pl albo tego sortu podobnymi stronami więc kolejna moja rada dla ciebie zainwestuj 3 złote albo jak ty to powiedziałeś że nie masz złotówek tylko euro to jakieś 90 centów w takim razie.

Jak nie będzie chętnych na gre w ct a bedziesz tylko ty to pisz wtedy na u@ do adminow o to żeby dali ci szanse i wrzucili cię do ct - na teraz ban zostaje bo nic od ostatniego razu się nie zmieniło.

00e008a4108d88e2a78cc05e08567b46_temat_zamkniety.png

439395672_nowasyg.jpg.6ec306e5c294d73d9f3beddd7b4380cc.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie