Skocz do zawartości

Zablokowane [Artykuł] Kryzys związany z napaścią seksualną


Laureanka

Rekomendowane odpowiedzi

Może kolejny artykuł o wyrokach za ten haniebny czyn w Polsce i na świecie? :PACMAN:

SAMCRO.gif

𝕹𝖔 𝖕𝖆𝖎𝖓, 𝖓𝖔 𝖌𝖆𝖎𝖓.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Jax Teller napisał:

Może kolejny artykuł o wyrokach za ten haniebny czyn w Polsce i na świecie? :PACMAN:

Inspiracją do napisania tego powyższego artykułu była moja wiedza z poprzednich studiów, gdzie uczyłam się w tym temacie, ale głównie w aspekcie psychologicznym. Bardziej prawniczy artykuł byłby dla mnie obecnie dość dużym wyzwaniem, bo nie jestem jeszcze ekspertką w tej dziedzinie. Mam obecnie plany na prace w innej tematyce, ale w przyszłości może taki artykuł o wyrokach by się pojawił :zamyslony:

download.gif.546575e15f56436ed3edeabb9efc22e1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo potrzebny (niestety) artykuł w dzisiejszych czasach, poruszający problem, który stale musimy nagłaśniać. fajnie było wrócić myślami na uczelnię i przypomnieć sobie co poniektóre rzeczy, ale część jest dla mnie zupełnie czymś nowym, za co dziękuję ;) no i mity świetnie przedstawione oraz trafione w dziesiątkę. super robota i czekam na więcej jeśli oczywiście się zdecydujesz <3 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Laureanka napisał:

1. Gwałt to seks – przekonanie, że gwałt i seks są tym samym, to prawdopodobnie najbardziej szkodliwy ze wszystkich mitów.  Jeżeli wierzymy, że gwałt jest seksem, to wynika z tego, że gwałt nie boli bardziej (fizycznie i psychicznie) niż seks. Można nawet uwierzyć, że sprawia ofierze przyjemność i podnieca ją erotycznie.

bardzo fajny wciagajacy tylko nie zgadzam sie ze stwierdzeniem, ze gwalt to nie seks. No jest nim tylko, ze jedna osoba jest do niego zmuszona, tak samo jest z molestowaniem. No i fizycznie niektore kobiety potrafia czerpac przyjemnosc z tego szkodliwego czynu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie