Skocz do zawartości

Zablokowane Pojedynki, widoczność czatu.


~eZ.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam dwie sugestie, które jeśli mnie pamięć nie myli, były kiedyś już na jb naXe/DS. 

 

Pierwsza bardziej wynika z mojej irytacji i raczej jest to zależne od gościa, z którym bierze się pojedynek, ale niekoniecznie. Sugestia dotyczy pojedynków na życzeniu, żeby klawisza teleportowało do więźnia, który wybiera z nim pojedynek. Skróci to na pewno czas oczekiwania, kiedy dany CT gdzieś lata po mapie i cały serwer czeka, aż te dwie osoby się odnajdą, tak samo w przypadku afczenia danego CT'ka. Dzisiejsza mała irytacja akurat skłoniła mnie do napisania tej propozycji, gdzie wybrałem sobie pojedynek na kałaszki, a jakiś bezbek z CT schował się i siedział sobie na dachu, cały czas mnie widział, udawał, że mnie nie słyszy gdy go pytałem gdzie jest i czy do mnie przyjdzie, przez 2 minuty nawet do mnie nie strzelał, bo biegałem sobie na dwóch skokach szukając go, cały serwer zmuszony był czekać na debila, a jak na chwilę w miejscu stanąłem, to mnie ro******ł. Także ten.. jest to kwestia spierdolenia konkretnej jednostki, ale skoro można temu zaradzić poprzez teleport dwóch graczy do siebie, czemu by tego nie uczynić. Po teleporcie dać przykładowo 5 sekundowe odliczanie, żeby ewentualnie się od siebie oddalić (w przypadku pojedynków na bazooki lub noże) i będzie super.

 

Druga propozycja to widoczność czatu dla osób nieżyjących. Zawsze to było, a przez brak widoczności nie możemy w stu procentach śledzić rundy i zabaw, gdzie czat jest wykorzystywany. Żywi widzą żywych, nieżywi widzą wszystko.

 

pzdr, Amy

 

 

Edytowane przez ~eZ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do widoczności przez którą nie możesz czerpać z gierki można jeszcze dodać dla TT oraz martwych graczy noktowizor na chowanym żeby osoby martwe nie musiały patrzeć na czarną plamę tylko mogły czymś oczy zająć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie