Skocz do zawartości

Zablokowane [Redaktor] ilovehotmilfs:3


Rekomendowane odpowiedzi

 Posłuchałaś starszego kolegi :wesmart: Fajny poziom jeśli chodzi o artykuły, obszerne, miło i ciekawie się czyta. Przede wszystkim składnia, ortografia i estetyka prac również w porządku. Ja nie widzę przeciwskazań. Myślę, że podanie, to tylko formalność.  Brać mięsko póki ciepłe :lul:

22222.jpg

14145661361.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak to prawda ;)

mysle ze bycie redaktorem masz we krwi za nim pojawilas sie jeszcze na tym swiecie :plazowicz:

- artykuly piekne czytelne tajemnicze i intrygujace :zauroczony:

- sporo doswiadczenia i zaangazowanie w prace

- przemyslane i unikatowe tematy 

 

moja odpowiedz to jestem na tak (kto by sie spodziewal) :taniec7:

ps prosze nie zmarnujcie takiego talentu pojawia sie raz na nieskonczonosc lat uwu :taniec3:

trzymam kciuki i modle sie :amen:

Edytowane przez cutekinia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc z ciężkim sercem na NIE

 

- Mimo iż twoje prace są bardzo fajne, to uważam, że 2 artykuły to za mało żeby już startować na rangę redaktora.

 

- pojawiłaś się znikąd, nie widziałem cię nigdy wcześniej na forum

 

- jest już 3 redaktorów nie licząc opiekuna, którzy dają radę i nie widzę jakiejś potrzeby żeby brać kolejną osobę, oczywiście decyzja należy do moose a nie do mnie, ale tak wygląda moja perspektywa

 

- praktycznie 0 aktywność w dziale redaktorskim, jak wyżej wspomniałem nie widziałem z twojej strony nic więcej niż te 2 artykuły, pokaż coś więcej 

Nmc9LHT.pngextreme2.png.f13a3eba30bd2fd8590b0c747a99e3c6.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oba napisane artykuły cechują się jakością, są treściwe i zachęcające do czytania, wykonane z dużym zaangażowaniem. Staż na forum jest niski, ale przykładowe prace kandydatki są na takim poziomie, że jestem w stanie zaufać, iż każde kolejne dzieło również takie będzie. Masz moje poparcie.

download.gif.546575e15f56436ed3edeabb9efc22e1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Nie mnie o tym decydować czy jednak dostaniesz ową rangę, ale chodzi o Twoje prace naprawdę jak wspominał mój kolega z redakcji nawet wręcz ich brak musiałabyś nadrobić! 

 

- Jako redaktor musiałabyś bardzo się postarać, nadrobić zaległości i wątpię, aby internet mógłby Ci w tym pomóc.

 

- Masz ode mnie takie 50/50.  

 

- Przekonaj mnie czymś więcej, a nie dwoma artykułami. Sorka Marysia, stwarzasz pozór sympatycznej dziewczyny, ale moim zdaniem nie zasługujesz na ten angaż. Daj się lepiej poznać na forum 

 

Jestem na NIE

 

Edytowane przez Lotencjusz

200w(3).webp.56a31db160fa7649242cef425db105cd.webp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie zaznaczę, że jak to już często bywa - nie spełniasz wymagań formalnych. Oczywiście jednak, absurdem byłoby odrzucać takie podanie wiedząc, że wcześniej przyjęto lotencjusza. Ciekawe podanie, widać w nim chęci do pisania,  a nie chęci posiadania kolorku dla kolorku. Twoje artykuły są rozbudowane, wartościowe, ciekawe. Estetyka pracy, interpunkcja, ortografia, gramatyka na dobrym poziomie. Wierząc w doświadczenie - jestem za przyjęciem podania bez okresu próbnego (który nie ma sensu), zdegradowaniem lotencjusza za brak spójności, logiki i innych.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja w przeciwieństwie do moich kolegów z rangi jestem na Tak :pepeserduszko:

+ Estetyka prac

+ Chęci

+ Dobre podejście do działu w czym się dobrze czujesz, lubię takich ludzi 

+ duży plusik prywatnie za ten sam dzień i miesiąc urodzin :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widzę, że dziewczynie wypomina się tylko dwa artykuły, jednak treści są w nich tak obszerne, że śmiało mogłaby podzielić je na kilka części ;) na mnie osobiście ten argument totalnie nie działa.

ja oczywiście jestem za! konkretna kandydatura, która swoim ciekawym i niebanalnym językiem jest w stanie wznieść redakcję na jeszcze większy poziom - mimo, iż teraz jest naprawdę gut gut ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na Tak
+ Napisała dwa artykuły, ale te dwa artkuły są bardzo treściwe, dopracowane i ciekawe. Lepsze niż kilku zdaniowe ciekawostki Lotka.
+ Wszystko wygląda estetycznie. Chce się to czytać i w wolnej chwili z chęcią doczytam do końca.
+ W redakcji każdy odnajdzie miejsce dla siebie zawsze nowa osoba wprowadza trochę świeżości i perspektywy patrzenia.
+ Jedne z lepszych prac na tym forum. 

pandzia.gif.350922013b8700d11f0341c11910407f.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak. 

 

Dopiero niedawno się tu pojawiłam, ale miałam chwilę aby zapoznać się z artykułami na forum i szczerze mówiąc twoje artykuły zawyżają poziom. Miałam okazję czytać twoje prace i wiem, że w redakcji odnajdziesz się jak ryba w wodzie (tu to może ryba w zamulonej wodzie gdzie odgrywasz rolę glonojada).

 

Nie można powiedzieć złego słowa na twoje dotychczasowe artykuły, które się tutaj pojawiły. Co prawda na razie ukazały się dwa ale śledząc cię w twojej przygodzie redakcyjnej jestem w stanie zagwarantować wszystkim niedowiarkom, że poziom będzie tylko wzrastał. 

 

Tematy, które wybierasz potrafią utrzymać zainteresowanie czytelnika co gwarantuję także ciekawy opis. Masz bogate słownictwo a twoje wypowiedzi są zrozumiałe dla każdego Kowalskiego. 

 

Widać, że sprawia ci to przyjemność a to jest najważniejsze! Nawet jeśli się nie dostaniesz to jestem spragniona kolejnych prac wychodzących spod twojej ręki!

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie widziałem tak przekonującego podania, tylko dwie prace (estetyka i pisownia na duży +), a już gołym okiem widać dryg w tym fachu co pozwala mi sądzić, że jest ono autentyczne.

Przyda się kolejny mocny filar redakcji.

 

giphy (13).gif

SAMCRO.gif

𝕹𝖔 𝖕𝖆𝖎𝖓, 𝖓𝖔 𝖌𝖆𝖎𝖓.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie, ciekawa sprawa. 
Z jednej strony:

spoko, ciekawe oraz rozbudowane artykuły

aczkolwiek jesteś na sieci krótko (nawet nie 30 dni), szkoda, że nie podałaś linków do Twoich prac
 

3 godziny temu, ilovehotmilfs:3 napisał:

Byłam już kilka razy redaktorem na innych sieciach, więc doświadczenie spore mam

bo tak to ciężko zweryfikować
wydaję mi się, że to podanie na redaktora mogło być o wiele dłuższe

no i co najgorsze, grajek ligi legend

jestem za miesięcznym okresem próbnym 

Pozdrawiam fanów,

Boski Z Polski

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być z Ciebie fajny materiał na Redaktora u nas.

Zdecydowanie większość użytkowników, którzy się wypowiadają są na tak.

To dobrze świadczy o kandydacie, że potrafi zaciekawić użytkowników.

Dwie osoby na NIE, na 14 odpowiedzi, to całkiem dobry wynik.

Prace są na wysokim poziomie. Estetyka, grafiki, treść- wszystko się zgadza.

 

Najważniejsze jednak zdanie dla mnie, to zdanie moich @ Redaktor

2 głosy na NIE, 1 na TAK.

 

Misiaki, dajmy koleżance szanse. Póki co się docieramy ale mam przeczucie, że stworzymy wszyscy razem mocną ekipę.

 

 

Okres próbny 2 tygodnie.

 

 

 

00e008a4108d88e2a78cc05e08567b46_podanie_przyjete.png

sygna.jpg.113fc4cb2bf798e7b046ef76ef5a2ffd.jpg

Oboje wiemy, że mogłabym rozerwać Cię na kawałki

jednocześnie malując paznokcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie