Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane [Artykuł] Co mówi krew o miejscu zbrodni?


Rekomendowane odpowiedzi

  • ilovehotmilfs:3 zmienił tytuł na [Artykuł] Co mówi krew o miejscu zbrodni?

wow, chyba jeden z lepszych artykułów jaki czytałem na jakimkolwiek forum :o świetna i bardzo interesująca treść (trochę nawet i moje klimaty ;p), dobre ugryzienie tematu oraz super wizualizacja - zarówno pod kątem edycyjnym tekstu, jak i obrazkowym ;)

szczerze, to mam nadzieję, że to nie jest twoja ostatnia praca tutaj, bo chętnie jeszcze o czymś poczytam :)

ps. może i trochę głupie, ale szacun za ostrzeżenie przed treściami, które mogą być dla niektórych 'drastyczne'. niby mała pierdółka, ale pokazuje to, jak ważny jest dla ciebie odbiór przez czytelnika ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.png

A tak wygląda łóżko pacjenta i ściana obok, jak wyrwie sobie wenflon :kekw:

 

Ciekawy artykuł i co cieszy moje oko, bardzo estetyczny :papiez:

sygna.jpg.113fc4cb2bf798e7b046ef76ef5a2ffd.jpg

Oboje wiemy, że mogłabym rozerwać Cię na kawałki

jednocześnie malując paznokcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden z najlepszych artykułów jaki kiedykolwiek widziałem. Ciekawy temat, którego nigdy nie spodziewałbym się na forum dotyczącym gier. Gratuluję i czekam na podanie na redaktora, które myślę, że będzie tylko formalnością. 

 

 

Pozdrawiam, Rufi

Edytowane przez 3131313
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widac mloda zdeterminowana kobieta ktora chce osiagnac sukces! Tak trzymaj! Nie pozwól by mąż trzymał cie na smyczy!!! Rozwijaj swoje pasje! Slyszlam ze jestes mlody kierowca więc uważaj zeby kolejne zdjecie przykladowe cb nie pokazywało 😻💗✌️ Trzymam kciuki za dalsze sukcesy! Solidarnosc jajników!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

omg piekne sliczne!!!!! zrobilas na mnie ogromne wrazenie:zarumieniony: jestem nowa uzytkowniczka i zachecilas mnie do zostania tutaj na dluzej!! :roza:czekam z niecierpliwoscia na nastepne artykuly :zauroczony:

 

ciekawostka na dzis:

co mowi krew o miejcu zbrodni? :taniec3:

 

....ze byla zbrodnia :taniec7:

Edytowane przez cutekinia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czułe miejsce trochę na lewo od kręgosłupa, przy czwartym kręgu lędźwiowym - aorta brzuszna. Mówią że ludzka krew ma metaliczny posmak, miedziany.

Nawet nieźle wchodzi z likierem miętowym.

Wspaniały artykuł, czekam na więcej, pozdrawiam.:plusjeden:

 

SAMCRO.gif

𝕹𝖔 𝖕𝖆𝖎𝖓, 𝖓𝖔 𝖌𝖆𝖎𝖓.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zuzaa zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie