Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga nie admina pomyłkę wykorzystywanie rangi


Cichy 93

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: Cichy -.-


Nick oskarżonego: WIKARY


IP/SID oskarżonego:


Data i godzina zdarzenia: Dzisiaj około 14  10


Dowody: Opis sytuacji: gramy sobie wchodzi wikary ozywia siebie i jeszcze jakiegoś typa bez powodu po minucie rundy juz trwania nie pytając ct   mowie mu co robi potem nagle bez powodu dostaje sleya xD  nic dziwnego ze ludzi coraz mniej gra jak taka patola sie zrobiła kazdy wyzywa admini nie reagują  proszę o zainteresowanie się właśćicieli

 

MApa jail_inception

Link do Demka http://863122.node33.pukawka.pl/hltv-2402261347-jail_inception-1708951620-1708954320.zip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Cichy 93 napisał:

bez powodu

Boska wola mój drogi. Co Bóg każe, człowiek czynić winien, choćby się świat przewracał.

 

Wielokrotnie bywałem świadkiem zachowania Wikarego i pewien jestem, że jego kompetencje są niepodważalne. To człowiek czynu. Chrześcijanin, który niesie pomoc każdemu, komu jest ona potrzebna. Zażalenie nie spełnia wymagań formalnych, a nieskazitelność Wikarego sprawia, że jestem za tym aby tę skargę odrzucić.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIKARY organizuje konkursy, zmienil swoje zachowanie z powodu admina i nie mam do niego zadnych zastrzezen do tej pory dobrze wykonuje swoje obowiazki a ozywianie powinno byc powodem do radosci a nie gniewu i nienawisci rozpowszechnianej tym bardziej, ze na serwerze bylo malo ludu. Administratorzy sa po to by reagowac w kazdej sytuacji wiec jezeli uznal on, ze powinno sie ich ozywic to to zrobil i tyle

 

obraz_2024-04-01_110131870.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbiłem na serwer jako ze nikt nie chciał iść do ct wszedłem odpaliłem jzabawe ozywiłem wszytskich cos ci tam nie pasowało ze zostałeś ozywiony no to dostałes sleya.

 

 

"nic dziwnego ze ludzi coraz mniej gra jak taka patola sie zrobiła kazdy wyzywa admini nie reagują "

 

Akurat w tamtym momencie to ty swoim zachowaniem tworzyłes największą patologie na serwerze więc dziękuj bogu ze nie wyjebałem ci bana za obraze graczy.

 

Moim skromnym zdaniem za tamte zachowanie należy mi się nawet mały plusik w cotygodniowmym spisie.

Iż podtrzymuje ilość graczy na sererze i zapobiegam ich wychodzeniu

co widzać na załączonym dowodzie poniżej przed moim przyjsciem na mape jail_inception  srednia styczna kolizyjna graczy oscylowała między 4 osobami, a tuż po zawitaniu wikarisza na serwer robiło się 11 statystaka jest impnująca stwierdzam iż przyciągam ludzi na serwer jak proboszcz młodych ministrantów do zachrystii.

 In nomine Patris, et Filii et Spiritus Sancti.

 

eloooooooooo.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to Wikary nic złego nie zrobił, a jeszcze lepiej, moim zdaniem dobrze że ożywił niż żeby patrzyli się jak inni żyją tym bardziej przy małej ilości osób to nic złego ożywić kogoś po minucie 8:00 i dołączenie. 
Też rozumiem że sobie może ktoś nie życzy ożywiania w trakcie gdzie runda trwa ale minuta po to też nie przesadzajmy. Najlepiej żeby ominąć takie jak ta sytuacja to spytać prowadzącego czy można ożywić więźnia/więźniów i myślę że po problemie ale jeżeli już bez pytania się ożywiło przy małej ilości osób to myślę że to nic złego. Także skarga myślę że nie jest słuszna co do oskarżenia ale do przyjęcia tego że może lepiej zapytać najpierw czy można ożywić więźnia/więźniów w trakcie trwającej rundy. Aczkolwiek jeżeli jest zabawa i jest ożywienie wszystkich do zabawy to tym bardziej nie ma i nie widzę żadnego problemu by komuś się to nie spodobało.
 

234.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wbil, ozywil graczy i starał sie ogarnać mape - skoro mialeś problem i nie chcialeś sie bawic czy cos w tym stylu do dostaleś slaya.

A gracze odchodza bo kazdy z was jebie po sobie w 25 letniej gierce, był moment ze przez 2 miesiące nie było skarg przy pelnym serwerze, teraz ciezko o tydzien bez skarg.

00e008a4108d88e2a78cc05e08567b46_skarga_odrzucona.png

439395672_nowasyg.jpg.6ec306e5c294d73d9f3beddd7b4380cc.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie