Skocz do zawartości

Zablokowane Wygrana na loterii


Rekomendowane odpowiedzi

eq7fszO.gif

 

z30714656Q,Mezczyzna-pozywa-loterie--Wierzy--ze-wygral-340-mi.jpg

 

Pewnych rzeczy po prostu się nie robi. Nie kopie się mężczyzny w nabiał, jeśli na to nie zasłużył, nie dzwoni się do pracownika, jeśli ma wolne, i nie podaje się do wiadomości publicznej numerów na loterii jako zwycięskich, jeśli nie są to numery zwycięskie. Joseph Cheeks musiał poczuć coś w stylu mocnego kopa w nabiał, gdy odmówiono mu wypłaty 340 milionów dolarów w jednej z loterii organizowanych w amerykańskim stanie Waszyngton w styczniu 2023 roku. Mężczyzna był przekonany o tym, że uśmiechnęło się do niego niesłychane szczęście, gdy nazajutrz po losowaniu zobaczył „swoje” liczby na stronie internetowej organizatora. Tyle że liczby na stronie różniły się od liczb, które faktycznie wylosowano, co organizator tłumaczył zwykłą pomyłką. Jednak zdaniem Cheeksa to naruszenie warunków umowy i rażące zaniedbanie, które kwalifikuje się do pozwu i żądania wypłaty pełnej kwoty.

 

Źródła:

https://businessinsider.com.pl/wiadomosci/wygral-miliony-ale-swoj-los-moze-wyrzucic-do-kosza-pozywa-organizatora/bl0k7vh

 

 

200w(3).webp.56a31db160fa7649242cef425db105cd.webp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już wystarczyło wrzucić samego linka skoro to praca żywcem kopiuj-wklej, od razu rzuciłbym okiem na inne artykuły ;) sorka, ale ja osobiście oczekuję od redaktora otwartej głowy i ambicji, a tutaj idziesz po linii najmniejszego oporu i to na samym początku twojej przygody z redakcją. lipa. 

 

@ Lotencjusz spoczko, powodzonka ;)

Przez Lotencjusz,

Dziękuję przyjacielu masz racje ale chciałem,  jakoś przyciągnąć publikę. Dziękuję za rade postaram się to zmienić.

Edytowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie