Skocz do zawartości

Zablokowane [UBTeam] unnamed.


Rekomendowane odpowiedzi

Nick: unnamed.
Wiek: 18
Steam ID: STEAM_0:1:512552226
Ile czasu dziennie jesteś w stanie poświęcić na forum?:

Zawsze w wolnej chwili sprawdzam co tu się dzieje, więc jestem na bieżąco. Tak robię od lat na tej sieci ze względu na Jaila. Generalnie activ co 1/2h czasem rzadziej zależy od sytuacji


Opisz siebie:

Znany głównie jestem ze swojej odklejonej i lekko porytej bani aczkolwiek głupi nie jestem i wiedzą to Ci co mnie nie lubią. Na co dzień uprawiam aktywnie sporty walki z własnym umysłem oraz rapuje do mikrofonu jakieś wypociny. Podsumowując - Jestem duszą towarzystwa zazwyczaj bo gadam od rzeczy czasami bez sensu ale no stand'up mi wychodzi. Bezkonfliktowy też ze mnie chłopaczyna bo mam wyżarte szare komórki i nie odczuwam gniewu uświadomił mnie Szymon Ł.


Dlaczego akurat Ty?:

Ponieważ moim zdaniem jestem profesjonalistą w tej dziedzinie oraz przynależę do Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego. Moja wiedza dotycząca gry counter-strike przez te lata jest na bardzo wysokim poziomie a spowodowane jest to tym, że zawsze dążę do tego by wiedzieć jak najwięcej o czymś co sprawia mi przyjemność. Podczas całej swojej przygody z tą grą, szczególną uwagę zwracałem na technikę, działanie oraz na możliwości/umiejętności przede wszystkim jakie może nabyć zwykły przeciętny/ponadprzeciętny gracz co wiąże się z tym, że wiem kiedy kogoś "skille" mogą wychodzić poza normę i w tej sytuacji zareagować należycie. Co mi szkodzi spróbować, co wam szkodzi mnie sprawdzić bo jakby zabranie rangi trwa parę sekund a ja chociaż będę miał więcej powodów do tego, żeby przebywać na forum częściej niż zwykle


Czy miałeś styczność z Amxbans?: Proste, mam 4 letni staż jako admin jb i nawet przez chwile byłem opiekunem no ale cóż raz na wozie raz pod wozem
Jak oceniasz swoją umiejętność oceniania cheaterów?: Z pewnością nie jestem wszechwiedzący bo nikt nie jest ale wydaje mi się że większość powszechnie znanych programów bądź mniej uda mi się wykryć chociażby z samej obserwacji albo automatycznych programów wykrywających typu wargod o ile jeszcze działa
Czy grałeś kiedyś na cheatach?(jeśli tak to jakie)?: na wh i aimie kiedyś z czystej ciekawości czyli standardowe cheaty. Ale nie trzeba ich używać by zauważyć u kogoś stwierdzić oszustwo, szczególnie przy takim stażu.
Kontakt: ig,forum,snap,steam

 

 

obraz_2024-04-01_110131870.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze podanie aktywnego gracza od nie wiem kiedy. O ile się nie mylę to poza opiekunem UB team nie ma nikogo i tematy potrafią leżeć cały dzień zanim ktoś się tym zajmie a tak zawsze coś ruszy do przodu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No raczej, że tak

 

+ Ogarnięty. 

 

+ Pracowity. 

 

+ Wiek. 

 

+ Aktywny. 

 

+ Przyda się dodatkowa para rąk do pomocy. 

Edytowane przez Lotencjusz

200w(3).webp.56a31db160fa7649242cef425db105cd.webp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proste, że tak.
+Jest z ABW, a mamy też zagranicznych graczy.
+Jest oszustem bo grał na cheatach kiedyś, a jak wiadomo oszust z oszustem się dogada.
+Wiek młody to jeszcze ambitny nie przepalony.
+Aktywność jest.
+Przyda się ktoś @ .:TRakToR:.do pomocy :)
+Styczność z amxbansem.

IMG_3039.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

+ solidne podanie

+ aktywność

+ sprawia wrażenie "ogarniętego" młodzieńca

+ chęci 

+ przyda się świeża krew w UBT

Na tak.

 

SAMCRO.gif

𝕹𝖔 𝖕𝖆𝖎𝖓, 𝖓𝖔 𝖌𝖆𝖎𝖓.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Raport #1732

Dopuszczenie gracza jb do sterów władzy wiąże się z ogromnym ryzykiem. Ryzykiem naruszenia niepodważalnych podstaw fundamentalnych wartości..

Warunkiem koniecznym winno być przeprowadzenie badania psycho-fizjologicznego na kandydacie, wówczas jesteśmy w stanie ponieść to ryzyko, bowiem będziemy posiadaczami wielu tajemnic. Następnie komisja proponowałaby miesięczny okres zapoznawczy ze wszystkimi metodami, narzędziami, technikami wymierzania sprawiedliwości.

Ankieta bezpieczeństwa nie zawiera większych błędów, a jej treść jest jasna i klarowna. Wiek i doświadczenie kandydata są zgodne z najjaśniejszymi oczekiwaniami ministerstwa.

Chęci kandydata do pełnienia służby w okresie zaostrzonego ryzyka wylewu tzw. łotrów pozwalają ocenić lojalność tej osoby.

W kontekście przyszłej służby należałoby również pouczyć kandydata - pod groźbą ośmiotygodniowego zesłania na serwer zombie - iż jakiekolwiek manipulacje dowodowe są nielegalne i surowo karane.

 

.end The

Podkomisja ds. nadzoru aktywności graczy zombie mod'a.

 

Aktualizacja 21.02.2024 godzina 11:25:

Do komisji wpłynęła niepokojąca informacja o skazaniu kandydata na bezterminowe cierpienia wynikające z nałożenia blokady typu VAC na konto platformy steam. Eksperci przestrzegają przed przyjęciem podania. https://imgur.com/a/kVnSnZG

Aktualizacja 25.02.2024 godzina 14:58:

Komisja jest w posiadaniu dowodów świadczących o prowadzeniu działań niezgodnych z powszechnie przyjętymi zasadami społecznymi na serwerze jb przez kandydata. Komisja rekomenduje odrzucenie podania.

Edytowane przez The end.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bonesi jak opiekun ub team? 

Jestem na tak bo bedzie odbanowywal czyli juz bedzie mial wieksze permisje niz ja na jb, jest cheaterem czyli zna sie na tym jak malo kto no i czesto obraca sie w szemranym towarzystwie (cpuny, alkusy i inne odpadki zyciowe czyli pewnie i cheaterzy wiec bedzie wiedzal na kogo uwazac)

439395672_nowasyg.jpg.6ec306e5c294d73d9f3beddd7b4380cc.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to można dać range na testa, może to troche przyśpieszy czas rozpatrywania odwolań czy innych tematów.

Na tak

Jakas wiedze ma na temat cs

Wiek

Aktywny 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak większość jest na tak więc, ktoś powinien być na nie.

 

Twoja aktywność w dziale UBT:

Wiem, że aktywności w dziale ubt nie potrzeba tak naprawdę, ale twoje doświadczenie jest znikome, jestem pewien, że nie dałbyś rady rozpoznać przerabianych ss'ów  a co dopiero zwykłego gracza na setach. Nie rozpisałeś żadnego gracza, jak i nie, udzielałeś się w odwołaniach od graczy w odpowiednim do tego dziale. Jedna z dwóch twoich rozpisek to jest ---> Zrzut ekranu 2024-02-21 223726.png

 

Od razu widać zapał i chęci do działania, a druga rozpiska to niestety została ukryta, ponieważ napisałeś bezsensowny post w odwołaniu @ ^NoName1taps^typu "ja bym zrobił wargoda" widać potencjał. :kekw:

 

Aktywność na serwerach: 

Serwery, na których gracze są najczęściej bonowani to serwery dd2/ff2/cod i oczywiście kochane jb. Aktualnie mamy nowy zombie +dd2/jb. Twoja aktywność w jeden sześć została na jb nie, widują cię na żadnych serwerach grywalnych gdzie od początku starcia trzymasz broń nie, łom czy patelnie. Dajmy przykład sieci na jb jesteś aktywny wyrabiasz tam jakąś normę lecz popatrzmy aktywność na dd2 (nie mówię tutaj że akurat musisz grać dd2 na sieći możesz oczywiście grać na konkurencyjnych sieciach lecz wyniki takie same ---> 

Zrzut ekranu 2024-02-21 225326.png

 

Aktywność na forum: 

Twoja aktywność na forum nic innego jak branie biernego udziału w dziale jailbreak. 

 

 

cry2.png.feb365024a384e477dc8167bd7e9441e.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja podejde do tego tak . Nie znam nie oceniam wiec bede neutralny.

-/+ Aktywnosc ( mozna nadrobic)

+ Wiek

+/- Przyda sie pomoc @ UB Team CS 1.6. Dalbym demko do rozpiski i wtedy bym ocenil.

Edytowane przez ^Yoshi^
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie
Jak wszyscy starzy gracze jb wiemy, Bonesi ma wybuchowy temperament, czego dowiódł nawet dzisiaj, gdy zbanował admina jb.(Bonesi wypowiedział się w skardze na temat tego admina, a mimo to nadal podjął tą decyzje, udając głuptasa , że nie wiedział o tym awansie. Jako uzasadnienie podał ,,bezpieczeństwo".) Znany jest z przedawkowywania pewnych substancji i brania się do obowiązków od strony nieodpowiedniej. Jego działalność jako admina ogranicza się głównie do dodawania pluginów, które monitorują aktywność graczy. Wierzę, że lepiej będzie, jeśli zrezygnujemy z jego usług na tym stanowisku.
Dzisiejszy cytat dla widzów(w szczególności dla unnamed): 
Na korzyśc opium. Opium antywielkoświatowego. Wyjąwszy niektóre osoby aktywne i tryskające zdrowiem, opium niweczy wszelkie upodobania do życia w towarzystwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dałbym szanse spróbować oprócz mnie nie ma nikogo jeśli będzie się spełniał i nie robił problemów będzie nowa osoba na owym stanowisku,

jeśli będą nieprawidłowe werdykty lub inne skandaliczne zachowania reakcja będzie szybka. 

 

Podanie zaakceptowane na okres próbny.

 

00e008a4108d88e2a78cc05e08567b46_podanie_przyjete.png

 

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie