Skocz do zawartości

Zablokowane Admin - NoName1taps


Rekomendowane odpowiedzi

Nick: ^NoName1taps^
Wiek: 29
Doświadczenie (w byciu adminem): Byłem adminem na serwerze innej sieci która już nie istnieje od dwóch lat
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7/8-10
Staż w CS-sie: 3 lata
Steam (link do profilu): https://steamcommunity.com/id/ZoneM4/
Dlaczego Ty: Otoż powiem kilka rzeczy czemu mnie skłoniło do bycia adminem na CS 1.6, serwer musi potrzebować wielu adminów żeby ułatwić pracę UBT, jestem stanowczą i wymagającą osobą na serwerze która może liczyć na pomoc, i przede wszystkim bede ostrożny i cierpliwy na serwerze. oczywiście gt nadrobię, pozdrawiam adminów serwera ;) 
Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: od 3 do 9 godzin, a weekendy można cały czas.
Kontakt: Steam, Forum, Discord
Link do profilu serwera na Gametracker: https://www.gametracker.com/player/^NoName1taps^/51.83.164.138:27015/
Dofinansowanie serwera 11,07zł sms [tak/nie]: Jak będe miał to, tak

Edytowane przez ^NoName1taps^

-----> Hey, hey, hey, hey, smoke weed everyday <-----

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mimo, że nie gram na serwerze, to pozwolę się wypowiedzieć. 

 

Jesteś fatalnym kandydatem na odpowiedzialne stanowiska, w tym również i to. Czas gry i staż jak na podanie na admina pozostawia wiele do życzenia. Grasz od 14 lutego i masz jakieś niecałe 4 godziny. W podaniu napisałeś, że spędzasz od 3 do 9 godzin dziennie. Od 14 lutego był weekend i tylko 4h masz przegrane? Śmierdzi kłamstwem... Nie będziesz wiarygodnym adminem.

 

Jak chodzi o AMXX to 7-8/10? W tak wysokim AMXX to jest spora różnica, bo rozgrywa się o to czy masz umiejętności związane z FTP czy nie. Moim zdaniem (tym bardziej, że z doświadczenia wynika, że byłeś tylko raz adminem)- ten poziom jest mocno zawyżony. To na kolejny minus.

 

Oczywiście pomijam fakt niegramatycznych zdań, które zmieniają podmiot w sposób przeciwny od twojego zamierzonego - chyba gracz może liczyć na twoją pomoc, a nie ty na pomoc gracza - tak przynajmniej pasuje z kontekstu podania na admina. 

 

Nie przekonałeś mnie totalnie w punkcie "dlaczego ty?". Są w nim te błędy, o których wyżej wspomniałem. Mądrzy ludzie mówili, że im więcej jest przepisów i instytucji prawnych, tym bardziej chore jest państwo. Serwery nie potrzebują "wielu adminów". Potrzebują porządnych adminów. 

 

Tak zupełnie prywatnie - nie masz w sobie samokrytyki - innym wytykasz błędy, a popełniasz te same - brak kompetencji kształcenia ustawicznego. Nie uczysz się na cudzych błędach i nie dostrzegasz swoich. Jesteś poza tym toksyczny i wymyślasz swoje "punkty regulaminowe". Z tego powodu uważam, że ta funkcja do Ciebie nie pasuje na ten moment. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że raf wszystko wyjaśnił, w podaniu jesg kłamstwo na kłamstwie 

-gt

-amxx (nie możliwe że będąc raz adminem masz tak wysoka znajomość amx, wydaje mi się że na samym sprawdzeniu znajomości komend byś padł..) 

-składka, jeżeli nic się nie zmienilo jest ona obowiązkowa

Na Nie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie

 

-mierzenie przez ściany, bicie innych na fb... nieładnie tak robić :(

-gt

-niby 29 lat a sposób wypowiadania się 14latka^^
 

diabeł sygantur.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[-] 6 godzin na serwie (wymagane minimum 50)

[+/-] Z tą wiedzą o AMXX nie chce mi wierzyć jak innym. Oczywiście można to sprawdzić.

[-] Grasz tak krótko na serwerze, że nie dałeś się poznać. Nie wiem czego się po Tobie spodziewać.

 

Jestem na NIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie