Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane [#91] Kim jestem?


EXTREME c(:

Rekomendowane odpowiedzi

dddd.png

 

Witam w kolejnej części "Kim jestem?".

 

Na podstawie odpowiedzi na kilka moich pytań, zgadujcie kto kryje się pod odpowiedziami!

 

 1.png.af2b38729533fee15d5bfcdec01ec2fc.png

 

 

Kilka zasad:

 

1. Edytowane komentarze nie są brane pod uwagę.

 

2. Nagroda w postaci +5 reputacji trafia do pierwszych 3 osób, które poprawnie zgadną osobę.

 

3. Wyniki ogłoszę parę godzin po opublikowaniu tematu.

 

4. W zabawie obowiązuje regulamin forum.

1.png.af2b38729533fee15d5bfcdec01ec2fc.png

 

1. Jak trafił*ś na forum?

 

Będąc na innym forum spory czas z kumpelą zakładałyśmy sobie konta na innych sieciach i gdy podjęłam decyzję o odejściu z rang to wybrałam waszą gdyż poznałam tu kilka osób z którymi mam dobry vibe :D Po tej wypowiedzi już większość pewnie odgadnie hahaha

 

 

2. Posiadał*ś już jakąś rangę na forum?

 

Na obecnej nie, na poprzedniej kilka owszem ;p

 

 

3. Emotka, której najczęściej używasz?

 

:pepehmm:

 

 

4. Czym się interesujesz?

 

Od małego żyłam tańcem i muzyką, niestety później mój team się rozpadł, moje życie się zmieniło i pasja została na końcu. Jednak muzyka dalej daje mi dużo w życiu. Teraz jednak mam inne priorytety :)

 

 

5. Chciał*byś w przyszłości objąć jakieś stanowisko na forum? Jeśli tak to jakie?

 

 

Już dostałam propozycję do redakcji i jest mi ciężko się zdecydować :D A co przyniesie przyszłość, tego nikt nie wie. Nie wiem w sumie czy się nadaje na jakąkolwiek rangę, poprzednia sieć dała mi dużo popalić ;p Także wena moja spadła xdd

 

 

6. Co sprawia, że regularnie odwiedzasz nasze forum?

 

 

@ Do spodumnie przyciąga hahaha, a tak poważnie to myślę, że ludzie i klimat ;p Często gram też na jednym z serwerów także i forum trzeba odwiedzić ;p

 

 

1.png.af2b38729533fee15d5bfcdec01ec2fc.png

 

Kim jestem?

Edytowane przez EXTREME c(:

Nmc9LHT.pngextreme2.png.f13a3eba30bd2fd8590b0c747a99e3c6.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, EXTREME c(: napisał:

dddd.png

 

Witam w kolejnej części "Kim jestem?".

 

Na podstawie odpowiedzi na kilka moich pytań, zgadujcie kto kryje się pod odpowiedziami!

 

 1.png.af2b38729533fee15d5bfcdec01ec2fc.png

 

 

Kilka zasad:

 

1. Edytowane komentarze nie są brane pod uwagę.

 

2. Nagroda w postaci +5 reputacji trafia do pierwszych 3 osób, które poprawnie zgadną osobę.

 

3. Wyniki ogłoszę parę godzin po opublikowaniu tematu.

 

4. W zabawie obowiązuje regulamin forum.

1.png.af2b38729533fee15d5bfcdec01ec2fc.png

 

1. Jak trafił*ś na forum?

 

Będąc na innym forum spory czas z kumpelą zakładałyśmy sobie konta na innych sieciach i gdy podjęłam decyzję o odejściu z rang to wybrałam waszą gdyż poznałam tu kilka osób z którymi mam dobry vibe :D Po tej wypowiedzi już większość pewnie odgadnie hahaha

 

 

2. Posiadał*ś już jakąś rangę na forum?

 

Na obecnej nie, na poprzedniej kilka owszem ;p

 

 

3. Emotka, której najczęściej używasz?

 

:pepehmm:

 

 

4. Czym się interesujesz?

 

Od małego żyłam tańcem i muzyką, niestety później mój team się rozpadł, moje życie się zmieniło i pasja została na końcu. Jednak muzyka dalej daje mi dużo w życiu. Teraz jednak mam inne priorytety :)

 

 

5. Chciałabyś w przyszłości objąć jakieś stanowisko na forum? Jeśli tak to jakie?

 

 

Już dostałam propozycję do redakcji i jest mi ciężko się zdecydować :D A co przyniesie przyszłość, tego nikt nie wie. Nie wiem w sumie czy się nadaje na jakąkolwiek rangę, poprzednia sieć dała mi dużo popalić ;p Także wena moja spadła xdd

 

 

6. Co sprawia, że regularnie odwiedzasz nasze forum?

 

 

@ Do spodumnie przyciąga hahaha, a tak poważnie to myślę, że ludzie i klimat ;p Często gram też na jednym z serwerów także i forum trzeba odwiedzić ;p

 

 

1.png.af2b38729533fee15d5bfcdec01ec2fc.png

 

Kim jestem?

 

 

CZIKA :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czika;) 

 

ps. wybacz, ale formatowanie tekstu jest okropne. ciężko się czyta, jak część tekstu jest wyśrodkowana, a część wyrównana do lewej. popracuj nad estetyką postów a będzie git ;)

Przez EXTREME c(: ,

Obecnie jestem zmuszony pracować na telefonie, więc mogą być czasem problemy z formatowaniem, ponieważ u mnie wygląda to zupełnie inaczej niż na pc, ale dzięki za radę ♥️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tą osobą byłaaa

@ .Czika.

 

 

 

Gratulację dla

@ Czarnula, @ BakoMister, @raLr8xY.pngLaureanka

 

@ Head Admin  @ Junior Admin

Proszę o dodanie reputacji

Przez White Legend ,

Dodane

Edytowane

Nmc9LHT.pngextreme2.png.f13a3eba30bd2fd8590b0c747a99e3c6.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • EXTREME c(: usunął z polecanych i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie