Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga WALLACE


Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: Dłuższy już czas :D 
Nick użytkownika: @raLr8xY.pngWALLACE
Dowody: https://tsarvar.com/player410596-WALLACE
Świadkowie: ja i reszta ekipy 
Uzasadnienie: Grać i tak nie będzie ale z niewiadomych powodów nie chciał sam napisać rezygnacji... Prawda jest taka że odkąd jego właścicielka przestała grać na serwerze i zrezygnowała z rang to piesek nie może wbić na serwer bo jest króciutko trzymany na smyczy przez swoją właścicielkę. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako admin serwera DD2 pozwole sobie się wypowiedzieć w owej skardze
od dłuższego czasu osoba o nicku @raLr8xY.pngWALLACEw ogóle nie ingeruje się w serwer użytkowników @ snuffy oraz @ RumcajsJumper.
Mam nadzieje, że owy admin się nawróci i zacznie powrotnie odwiedzać nasz serwer.

Edytowane przez Kimono
poprawa literek bo jestem naj****y
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoba w postaci @raLr8xY.pngWALLACEpo raz kolejny pokazuje lekceważące podejście  przede wszystkim do graczy, którzy mu zaufali.

Absurdem jest, że tacy ludzie są w administracji.. Od tygodni pojawiają się głosy, że on czeka aż go, tu cytat "wypierdolą". Jest podlaskim leniem, nie potrafi odejść z godnością.

Nie proszę o ostrzeżenie, a o degradację - o zdecydowane działania w tej sprawie. Jako świadek zdarzenia jestem najzwyczajniej w świecie zszokowany.

 

Ekspert niezależny

.enD The

Edytowane przez The end.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również zauważyliśmy spadającą aktywność w szeregach administracji i pracujemy nad tym żeby ona się w jakimś stopniu poprawiła. W związku z tym, że przeprowadziliśmy wspólna rozmowę z @raLr8xY.pngWALLACEna razie nasze drogi się rozchodzą, ale za brak aktywności nie zamykamy nikomu drzwi i jeżeli któryś z administratorów będzie chciał powrócić na stanowisko zawsze miło go powitamy. Pozdrawiam wasz najgorszy opiekun @ Do spodu

IMG_3039.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejnym razem skargi na graczy / administratorów danego serwera piszcie w dziale serwera. 

 

Temat zmykam i przenoszę do odpowiedniego działu.

 

/cl

Potrzebujesz pomocy? 

Napisz wiadomość prywatną

 

Przedstaw od razu problem! Nie odpowiadam na wiadomości typu: cześć, co tam? siemka, co robisz? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie