Skocz do zawartości

Zablokowane Podanie o admina kogucik


kogucik

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: kogucik

Imię: Bartosz 
Wiek: za 4 miesiące 18 lat
Dlaczego Ty masz zostać strażnikiem/adminem: Chciałbym zostać adminem ponieważ lubię pomagać innym, jestem miłym graczem, w miarę spokojnym i myślę że mogła by się przydać dodatkowa para rąk do pomocy. Przeważnie jak gram w porannych godzinach  to jest około 10 osób na serwerze i zdarzają się tacy brzydko mówiąc "nieogarnięci" których trzeba nauczyć porządku i wysłać na wakacje. Wszystkich traktuje tak samo, nikogo nie faworyzuje nawet graczy z którymi bardziej się znam.

Doświadczenie: Byłem kilka razy adminem na serwerach dd2 i 4maps 
Znajomość AMXX (W skali 1-10): myślę że 6

Ile czasu spędzasz na serwerze: obecnie mam ferie to myślę że 2-3 godzinki dziennie a w trakcie szkoły będę się starał grać 1.5/2 godzinki 
Jak długo jesteś z nami: od 8 listopada 2023

Link do Tsarvar'a:  https://tsarvar.com/player368336-kogucik

Posiadasz Steam? [tak/nie]: tak

Posiadasz mikrofon? [tak/nie]: tak
Kontakt: discord/steam/instagram/messenger
Dofinansowanie serwera [tak/nie]: tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kogucik no nie wiem niby nie mam do czego się przyczepić a z drugiej strony nie wiem czy ja Cię widzę w tej roli ale tak to jak już to jedynie jestem za tym żeby dać szanse na okres próbny zobaczymy co sądzą inni
+wiekowo moze byc
+jest pomocny, miłym, spokojnym i nie wychylającą się osobą 

+doświadczenie jakieś jest

+kulturka git i mozna po świrować pawiana 

+amx git

-/+ chęć do pomocy ale brak większej takiej wizji, bo to że w godzinach porannych zdarza się, co raczej, z tego co widzialem nie być admina rzadziej niż kiedyś, to nie jest aż tak przesadnie żeby dawać powód taki !

-/+ właśnie ta aktywność bo teraz jest ale wczesniej jak patrzylem to tak sredniawo i jak by była taka aktywność jak teraz to ok ale jak wczesniej to nie zbyt 



 

234.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie może iść na okres próbny

+ miły gracz

+ nikogo nie prowokuje

+ kulturka na wysokim poziomie

+ ostatnio praktycznie codziennie go widze rano

+ ogarnia ct

+ składka

+ zawsze pomoże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

neutral

 

Wydaje sie ogarniety na pewno ale raczej to nie wystarczy jak na razie. Tak samo jak z Kapiszonem sie wypowiem - daj sie bardziej poznac i ewentualnie napisz za 2 tygodnie ale nie wykluczam okresu probnego 

 

 

p.s i aktywnosc na plus 

 

obraz_2024-04-01_110131870.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie mam się do czego przyczepić lecz mimo wszystko też nie mogę się przekonać do ciebie, na tle graczy niczym się nie wyróżniasz, po prostu sobie grasz ale na moje to nie wystarczy. Charyzma / charakter / działanie w stresie / praca ze zwierzętami to wszystko musisz mieć opanowane do perfekcji i przede wszystkim musisz potrafić ustawić do pionu zwierzeta typu mateusz czy inne kieraty. Mało wypowiedzi pod podaniem co swiadczy o tym ze gracze również maja mieszane odczucia.


Postaraj bardziej wyróżniać się na tle reszty graczy, dać się lepiej poznać innym oraz pokazać ze faktycznie się nadajesz. Napisz następne podanie jak stwierdzisz że wszystko co wymieniłem masz ogarniete.

 

00e008a4108d88e2a78cc05e08567b46_podanie

439395672_nowasyg.jpg.6ec306e5c294d73d9f3beddd7b4380cc.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie